דיי לאפליה

מחבר:
תאריך: 31/10/2017
207 צפיות
ז'אנר: הודעות
1 תגובה
זמן קריאה משוער: 2 דקות

אחרי עשרות שנות איסור, מעצרים, עונשים קשים, ואפליות קשות נגד משתמשי, סוחרי, ותומכי הקנאביס, לא הגיע הזמן לחשוב על מה הוא קנאביס בסך הכל? הקנאביס הוא בסך הכל צמח שמשתמשים בפרחים למטרות כאלה או אחרות, וכמו כל צמח אחר אין סיבה שלא יהיה חוקי. אז נכון יש לו תופעות פסיכואקטיביות, אבל מי נתן את הזכות לסרים בממשלה כמו ארדן ( יימח שימו) לומר לנו מה לא לעשות, מה אסור ומה מותר. הקנאביס הוא חלק מהטבע, והטבע לא כמונו לא עושה טעויות, לכל דבר יש סיבה. אז למה לא להוציא את הטבע מחוץ לחוק וזהו, אחרי הכל זה מה שהממשלה עושה בכך שהיא מוציאה חלק אחד מהטבע מחוץ לחוק, היא מוציאה את הטבע כולו מחוץ לחוק. מי שרוצה להשתמש בקנאביס שישתמש מי שלא אז שלא ישתמש, בני האדם נוצרו עם הזכות לבחור מה נכון ומה לא נכון בשבילהם, ובכלל את הזכות לבחור. אז מי נתן לממשלה את הכוח לקחת לנו את זכות הבחירה? יש לכך תשובה אחת, *אנחנו* שרואים בממשלה ככוח עליון, שרואים במשטרה ככוח מגן, שרואים בשרים כמו ארדן נשמה. אף אחד לא יקח לי את הזכות לבחור, אני לא אומר שאני משתמש, אבל אני רוצה לחיות בעולם שלא ייסגרו אותי בתוך תא רק בגלל שבחרתי שאני כן.


דרג את הסיפור
Facebook Twitter Google Email

תגובות (1)

.My name is Yuval.
31/10/2017 19:55
.My name is Yuval.

צודק!!

סיפורים נוספים שיעניינו אותך

סיפורים אחרונים
/ 0
מחבר:
תאריך: 20/02/2018
ז'אנר: שירים
התרגלתי 0
מחבר:
תאריך: 20/02/2018
ז'אנר: סיפורים קצרים
אתר סיפורים מאפשר לך לפרסם את סיפוריך חינם, לקרוא סיפורים של אחרים ולקחת חלק בקהילת המחברים הגדולה של האתר. מטרתנו היא ליצור קהילה משתפת, יצירתית ופוריה של כתיבת סיפורים ואנו מזמינים אותך להצטרף אלינו.
אנו מאמינים בסיפורים מקוריים ובתוכן איכותי. שמור על כתיבה נקייה, רהוטה וללא תוכן פוגעני. אנו מקווים שתהנה באתר הן כקורא והן ככותב. כתיבה וקריאה מהנה!
שתף סיפור עכשיו!