דם המטפטף לתוך עצמו – סיום כתיבה תמידית עד הודעה חדשה

מחבר:
תאריך: 24/09/2017
187 צפיות
ז'אנר: הודעות
0 תגובות
זמן קריאה משוער: 3 דקות

לצערי, איני מרגיש צורך כבר להמשיך לכתוב את הסיפור.
הסיפור הזה מאוד מדכא מטבעו ומאוד אפל, אף על פי ההומור שאני מנסה להכניס אליו אני מוצא את עצמי חושב על כמה דמויות עומדות למות מוות בטוח כדי לנצח את אלוהים.
והכי נורא זה שאני מתכנן לתת לרנוב להרוג את חבריו כדי לקבל את כוחם המיוחד להם לבסוף רנוב מגלה שהוא אלוהי הבחירה בין המשכיות העולם המת (כי אלוהים אשר אינו בעל בחירה הרס הכל וכול נפש חיה מתה או בעקבות הכוח של רנוב לקחת מידע של בן אדם מהמוח בנוסף לכוחן ולהרוג אותו או הריגה רגילה בידי אלוהים שבתוכו הנפש התאבדותית הקודמת של אלוהי הבחירה שמתה בקרב הקודם בגילגול הקודם של היקום [עוד שם לאלוהים אלו הם האלוהים ללא בחירה]) לבין גילגול חדש של העולם שבו הוא הנפש החדשה באלוהים ללא הבחירה עד שיתאבד, אך רק במותו/תבוסתו מגלה שיש לו בחירה, וגם בחירתו היא נוראית בין עולם שומם שבו אין בחירה יותר (אלוהי הבחירה צריך להתאבד בשביל זה) או מחזוריות חדשה שבו האלוהים ללא הבחירה מתאבד שבתוכו נפש אלוהי הבחירה הקודם עד שאלוהי הבחירה הנוכחים ימות/יובס למען להוציא את נפש אלוהי הבחירה הקודם מיסוריו שהוא נמצא בתוך האלוהים ללא בחירה, היסוריים האלו באים מהחוסר ישע של האלוהים לעשות דבר וגם כאשר יכל לעשות משהו בחירתו היה בין הנורא ביותר לבין הנורא ביותר.
גם בסוף לאלוהי הבחירה אין בחירה בלי ידע על יכולת בחירתם, אבל האם באמת בחירתם נותנת להם בחירה? האם הם כבר מעדיפים להיות ללא בחירה ולתת לסבל של הנפש של אלוהי הבחירה הקודם להיות בחירתם? אין לדעת.
הסיפור רציתי שיהיה פנטזיה לבני נוער עם סיפורי אהבה וחיי בני נוער שמתאמנים ונלחמים באלוהים ועולם חדש לחלוטין עם כוחות מעניינים עם הבנה וסיבה מאחוריהם אך בסוף העלילה הופכת להיות אפלה ואידיאולוגית בסופו וזה למה קראתי לסיפור דם המטפטף לתוך עצמו.
מי שמעוניין אי פעם לכתוב את הסיפור שידבר איתי, יש לי הרבה רעיונות אבל פשוט קשה לי לכתוב אותם ולגרום לעצמי לשבת ולפרט אותם ואני נוראי בפיתוח דמויות שאינם הדמות הראשית, שאותה אני אכניס לטראומות נפשיות גדולות.
elroiemail@gmail.com
זה יכול להיות סיפור מצליח לטעמי ואולי אף קומיקס אך אין בי כוחות להמשיכו לבד לפחות.


E8
רציתי להוסיף:
יצא לא מסודר, עוד סיבה ללמה אני נוראי בכתיבה ארוכה.
דרג את הסיפור
Facebook Twitter Google Email

תגובות (0)


הוספת תגובה - היה הראשון להגיב!
עליך להתחבר בכדי להוסיף תגובה
סיפורים נוספים שיעניינו אותך

סיפורים אחרונים
רק שלך 0
מחבר:
תאריך: 23/02/2018
ז'אנר: סיפורי חיים
מונולוג – להמשיך? 0
מחבר:
תאריך: 23/02/2018
ז'אנר: סיפורי חיים
דייג אוהב לדוג 0
מחבר:
תאריך: 22/02/2018
ז'אנר: שירים
אתר סיפורים מאפשר לך לפרסם את סיפוריך חינם, לקרוא סיפורים של אחרים ולקחת חלק בקהילת המחברים הגדולה של האתר. מטרתנו היא ליצור קהילה משתפת, יצירתית ופוריה של כתיבת סיפורים ואנו מזמינים אותך להצטרף אלינו.
אנו מאמינים בסיפורים מקוריים ובתוכן איכותי. שמור על כתיבה נקייה, רהוטה וללא תוכן פוגעני. אנו מקווים שתהנה באתר הן כקורא והן ככותב. כתיבה וקריאה מהנה!
שתף סיפור עכשיו!