"הצוואה"

מחבר:
תאריך: 25/09/2017
214 צפיות
ז'אנר: הודעות
2 תגובות
זמן קריאה משוער: 4 דקות

לאותם אנשים אני רוצה לומר תודה אבל לא תודה רגילה תודה עוצמתית שאותה אני זועקת ממעמקי ליבי ונישמתי,
אני יודעת שלא תראו זאת עכשיו אבל יום אחד אחרי שאני ילך לעולמי אתם תראו את ההודעה הזאת…
לרב א.א, מקריית ספר שהיה מרצה לנו תמיד ושר…רק לראות אותך זה מעורר יראת שמים טהורה, לשמוע אותך שר זה מחזיר אותי בכל אופן למקומות רוחנים מאוד גבוהים שלא נגעתי בהם הרבה זמן… אז תודה הרב ארגואן!
לרב א.ב, שבמקרה גם המנהל שלי… אני חסרת מילים שאני פוגשת מול עיני את השם שלך, הפכת אותי לבנאדם אחר, בנאדם טוב יותר וחזק יותר, אני רוצה גם לבקש סליחה על כל הפעמים שברחתי ממך זה היה מהפחד להראות לך כמה אני אסירת תודה אליך…
תודה הרב בוזגלו!
לגברת ע.א, העינים שלי מתמלאות בדמעות שאני חושבת על השם שלך, לא חשבתי שבנאדם מסוגל להגיע לעוצמות כאלה אדירות, את מלאך! שינת בי כל כך הרבה דברים, כשעזבת תקף אותי מחנק בגרון והדמעות עוד לא יבשו מעיני מאז ששמעתי את הבשורה של העזיבה… אני אוהבת אותך גברת אלמליח!
לאישה העצומה א.ג,
אני מקווה שעכשיו שאת רואה את המכתב את כבר לא 'גיאת',
אני רוצה לומר לך שאת הכי הרמת אותי מכל הצוות החינוכי,
תמיד שמת לב לדברים הקטנים שהייתי עושה והיית מעריכה אותם כל כך!
תודה המורה!!
לגברת ר.ק, את מורה מדהימה!
את מורה לחיים!
לימדת אותי המון דברים ונתת לי כלים שיעזרו לי בהמשך,
כנראה שיש בך משהו מאוד מיוחד אחרת לא היית תופסת מקום בלב שלי, תודה שאת מעריכה אותי, תודה שאת מאמינה בי אני מצטערת שלא ניצלתי את כוחותי בשיעורים שלך, לימדת משהו שפשוט הראש שלי לא יכל להיות שם בזמן שעומדת מולי אישה שכול כולה קדושה וטהרה… תודה רבה גברת קסלר!
ולכל האנשים שהיו שם בשבילי ולא רשמתי אותם,
זה לא אומר שאני לא מודה לכם, פשוט כואב לי היד מלכתוב אבל בכל אופן תודה רבה למר צ. אבוטבול השומר, המצחיק והחמוד שמשאיר את כולם עם חיוך אמיתי על הפנים.תודה לרב א. בן אסולין, על היכולות שלך לשנות להמון אנשים את ההסתכלות על החיים להסתכלות נכונה ומאושרת. תודה על השמחה שאתה מפזר איתך ועל הצחוק המתגלגל שהצלחת להוציא ממני המון פעמים בקלות.
תודה לרב י. בן גיגי, על החיזוק העצום שגרם לי ולבנות רבות לעשות, אנשים לפעמים לא מודעים מה סיפור אחד שהם העבירו הלאה עושה… תודה!


Chan
רציתי להוסיף:
ח.ו בהצלחה בדין!
דרג את הסיפור
Facebook Twitter Google Email

תגובות (2)

572
03/10/2017 13:41
572

יפה מאוד מצידך. שנה טובה

Rumpelschtilzchen
04/10/2017 01:44
Rumpelschtilzchen

שייך ל'סיפורים אישיים' – לא ל'הודעות'!

דרושה בקשת סליחה מן השפה העברית. מה שהולך פה…
מזכיר את הפולניה ששלחה לקראת ים הכיפורים: "לכל מי שהערתי, פגעתי, נזפתי, וכוצ"ב – שיחשוב טוב טוב מדוע עשיתי לו את זה. עוד לא מאוחר לבקש סליחה."

למי שמתארח בסוכות – אשפוז נעים.

סיפורים נוספים שיעניינו אותך

סיפורים אחרונים
/ 0
מחבר:
תאריך: 20/02/2018
ז'אנר: שירים
התרגלתי 0
מחבר:
תאריך: 20/02/2018
ז'אנר: סיפורים קצרים
אתר סיפורים מאפשר לך לפרסם את סיפוריך חינם, לקרוא סיפורים של אחרים ולקחת חלק בקהילת המחברים הגדולה של האתר. מטרתנו היא ליצור קהילה משתפת, יצירתית ופוריה של כתיבת סיפורים ואנו מזמינים אותך להצטרף אלינו.
אנו מאמינים בסיפורים מקוריים ובתוכן איכותי. שמור על כתיבה נקייה, רהוטה וללא תוכן פוגעני. אנו מקווים שתהנה באתר הן כקורא והן ככותב. כתיבה וקריאה מהנה!
שתף סיפור עכשיו!