חזרה לאתר

מחבר:
תאריך: 06/02/2018
100 צפיות
ז'אנר: הודעות
0 תגובות
זמן קריאה משוער: 1 דקות

שלום לכולם, אם אתם זוכרים אותי מהסיפור האישי שכתבתי על הבנות המפורסמות ומהפאנפיק שכתבתי על "שר הטבעות" אז ההודעה הזאת היא בשבילכם.
רציתי להגיד שאני חוזר לאתר אחרי הרבה זמן שלא כתבתי בעיקר כתוצאה ממחסום כתיבה ובין היתר בגלל שהתחלתי ללמוד באוניברסיטה ולא היה לי הרבה זמן לכתיבה.
עכשיו יש לי זמן לחזור לכתיבה כי אני בחופשת סמסטר ובדיוק חזרה לי על ההשראה ואני מצאתי הרבה רעיונות חדשים לחומר מקורי.
בינתיים הפאנפיק שלי מוקפא בגלל שאני מעדיף לכתוב חומר מקורי, וכרגע יש לי רעיונות לשני סיפורים – אחד הוא סיפור פנטזיה אפל שיש בו כבר 7 פרקים מוכנים והשני הוא סיפור אהבה שכרגע עוד לא מוכן אבל בקרוב אני אתחיל לתכנן אותו.
אשמח אם תגיבו על הסיפורים שאני אפרסם ותגידו לי מה דעתכם וגם אם תדרגו את הסיפורים החדשים שלי, תודה מראש ושיהיה לכולם יום טוב, ממני, Master of Puppets 86 :)


תגיות:
Master of Puppets 86
רציתי להוסיף:
אני מאוד אוהב את האתר הזה ומעריך את הכותבים כאן, כיף לחזור ואני כמובן אקרא גם סיפורים של אחרים ואני אגיד את דעתי עליהם :)
דרג את הסיפור
Facebook Twitter Google Email

תגובות (0)


הוספת תגובה - היה הראשון להגיב!
עליך להתחבר בכדי להוסיף תגובה
סיפורים נוספים שיעניינו אותך

סיפורים אחרונים
רק שלך 0
מחבר:
תאריך: 23/02/2018
ז'אנר: סיפורי חיים
מונולוג – להמשיך? 0
מחבר:
תאריך: 23/02/2018
ז'אנר: סיפורי חיים
דייג אוהב לדוג 0
מחבר:
תאריך: 22/02/2018
ז'אנר: שירים
אתר סיפורים מאפשר לך לפרסם את סיפוריך חינם, לקרוא סיפורים של אחרים ולקחת חלק בקהילת המחברים הגדולה של האתר. מטרתנו היא ליצור קהילה משתפת, יצירתית ופוריה של כתיבת סיפורים ואנו מזמינים אותך להצטרף אלינו.
אנו מאמינים בסיפורים מקוריים ובתוכן איכותי. שמור על כתיבה נקייה, רהוטה וללא תוכן פוגעני. אנו מקווים שתהנה באתר הן כקורא והן ככותב. כתיבה וקריאה מהנה!
שתף סיפור עכשיו!