נשמות עצמאיות | צריכה את עזרתכם- 2/3

מחבר:
תאריך: 03/03/2018
194 צפיות
ז'אנר: הודעות
0 תגובות
זמן קריאה משוער: 3 דקות

אני: * קוראת תגובות כאן, בטייל, על הסיפור " נשמות עצמאיות" *

אני: * רוצה להזיל דמעה מרוב התרגשות..לא זכרתי שכל כך החמיאו לי. זה חימם לי הלב מחדש.*

עוד פעם אני: * אומרת לעצמי: לירון, תמשיכי לכתוב כבר. די לדחות.*

פעם אחרונה הזיכרון שלי- לי: "פרק 8 כבר מוכן ויש לך את רוב פרק 9! לא להתעצל! אפ אפ על הרגליים, למתוח אצבעות ולהתחיל לכתוב!"

באמת שהתגובות פה פשוט גורמות לי לרצות להמשיך.

אבל אני קצת בצומת דרכים, אסביר אותה:
לי מעט קשה לקרוא את הסיפור כפי שאתם- הקוראים – קוראים. בתור הכותבת של הסיפור דברים יכולים לזרום לי פחות בקו העלילה מאשר לכם. וזה מה שקורה לי. אני רוצה תשובה כנה לשאלה שלי, כי זה רק יכול לעזור לי ואני ממש אודה למי שיענה: בקריאות חוזרות של הפרקים, העלילה לא מרגישה לי זורמת. אין זרימה חלקה בין הקטעים וזה קצת מפריע לי. אז רציתי לשאול האם אתם גם מרגישים כך? או שהיה משהו אחר שמבחינת העלילה מאד הפריע לכם. אני מתייעצת איתכם מכיוון שאתם האנשים היחידים שאני יכולה לסמוך עליהם בעניין הזה.

אז בתור קוראים של הסיפור ( ומי שלא קרא עדיין, מוזמן) היה משהו שהפריע לכם בעלילה? משהו לא זרם? כי אם כן, תגידו. אני רוצה להיות שלמה עם הפרקים שלי עד עכשיו, ואני יכולה לסמוך רק עליכם.

תודה רבה לכל מי שישתף פעולה ♡

~ אני כל הזמן בהתחבטות עם עצמי האם כדאי לי להמשיך את הסיפור או לא. אבל בתוך תוכי אני ממש רוצה. אני לא יודעת עוד מה יקרה בעתיד. אבל, יהיה לי יותר קל להתקדם ולהמשיך אם אהיה שלמה עם הפרקים עד עכשיו או שאשנה אותם מעט ( אם משהו מפריע). אני רוצה לעבור אותם, להיות בטוחה ב- 100% שהם בסדר ורק אז אצליח להמשיך. ~


תגיות: , ,

liron100
רציתי להוסיף:
אני לא יודעת אם מישהו פה בכלל זוכר את הסיפור הזה. אבל לא יזיק לי לנסות ולבדוק D;
נשמות עצמאיות | צריכה את עזרתכם- 2/3
דרג את הסיפור
Facebook Twitter Google Email

תגובות (0)


הוספת תגובה - היה הראשון להגיב!
עליך להתחבר בכדי להוסיף תגובה
סיפורים נוספים שיעניינו אותך

סיפורים אחרונים
והכל סותר 0
מחבר:
תאריך: 17/06/2018
ז'אנר: שירים
נאנו 1
מחבר:
תאריך: 17/06/2018
ז'אנר: מדע בדיוני
אתר סיפורים מאפשר לך לפרסם את סיפוריך חינם, לקרוא סיפורים של אחרים ולקחת חלק בקהילת המחברים הגדולה של האתר. מטרתנו היא ליצור קהילה משתפת, יצירתית ופוריה של כתיבת סיפורים ואנו מזמינים אותך להצטרף אלינו.
אנו מאמינים בסיפורים מקוריים ובתוכן איכותי. שמור על כתיבה נקייה, רהוטה וללא תוכן פוגעני. אנו מקווים שתהנה באתר הן כקורא והן ככותב. כתיבה וקריאה מהנה!
שתף סיפור עכשיו!