אפקט הוורד 4- נכנסים להיסטוריה של שבעת הלוחמים

מחבר:
תאריך: 13/03/2017
181 צפיות
ז'אנר: סיפורים בהמשכים
0 תגובות
זמן קריאה משוער: 6 דקות

רוז כבר ידעה לאן ללכת כשקיבלה את השיחה שלה.
זה היה בדיוק כמו מקודם; הסמל שלה התחיל לזהור. היא אפילו לא טרחה לגעת בו. החרב של אמבר הייתה חגורה למותניה, מבריקה ומוכנה לשימוש.
היא מיהרה לרחוב היילאר, נדחקה לסמטה ונכנסה בדלת.
גרינלייט כבר חיכתה לה בפנים. "בואי מהר," היא אמרה וסגרה את הדלת. "יש לנו חדשות."
היא התיישבה על ספה, או לפחות, על שרידים חרוכים של ספה. "גילינו על הספינה-"
"רגע, רגע," אמרה רוז. "יש לי שתי שאלות לפני שאני מקשיבה לך. אחת: במה אתם נלחמים בכלל? לא ראיתי כלום חוץ מהמשולש המעופף ההוא מהפעם הקודמת שנפגשתי איתך. ושתיים-"
"אנחנו לא נלחמים כרגע, כי אם נחליט בעצמנו על מתקפה סתם ככה על המפלצות של קיירהון, ויש אלפים מהן, יש סיכוי גדול ש… איך להגיד את זה? אה, כן, נימחץ ונמות," הצטרף אוריון לשיחה. "אה, ואפילו לפני זה, הציבור והממשלה יתחילו להילחם בנו גם הם."
"מה הקטע שלכם שכולם חושבים שאתם אויבי הציבור?"
"תקשיבי, רוז," אמרה גרינלייט. "אני צריכה לספר לך משהו."
"כן, ומה ה'משהו' הזה?"
"לפני כמה שנים, שבעת הלוחמים היו חזקים ומלוכדים. הייתה להם מנהיגה- אמבר- והם נלחמו במפלצות, עד שיום אחד הם גילו שהשליטה של העולם הזה- שנקרא סוגיליט- רוצה אותם מתים. אף אחד לא יודע למה. לכן הם נאלצו להילחם בסתר. ואז, אם העניינים היו יכולים להיות גרועים יותר, אמבר מתה באחד הקרבות כשהיא הגנה על שאר הלוחמים. ומאז הם כאן, ללא מנהיג, מסתירים את הסמלים שלהם, ומתכננים את הקרב שאם יהיה להם מזל, יהיה הקרב האחרון."
"בסדר, אבל הייתה לי עוד שאלה- איך אתם נותנים בי אמון כזה? איך אתם יכולים לדעת אם אני לא אקח פתאום חרב ואתחיל להילחם בכם?"
"כי אין לך סיבה לעשות את זה," השיבה גרינלייט בפשטות. "ועכשיו, למה שרצינו להגיד לך. כן. הספינה המעופפת. גילינו שאמבר השאירה דבר אחרון לפני שמתה- תוכניות לבניית ספינה ענקית ומעופפת, שתוכל להטיס את כל שבעת הלוחמים לעבר קיירהון, ושם להילחם במפלצות. הבעיה היחידה-" היא נאנחה- "היא שאין לנו מושג איפה השרטוטים האלה."
"יש לי הרגשה שהם אצלי," אמרה רוז. היא שלפה את פיסת הנייר והראתה אותה לגרינלייט.
"אוקיי, זה בהחלט נראה כמו ספינה," אמרה גרינלייט. "עכשיו רק צריך לבנות אותה."
רוז לא ידעה מדוע, אבל הייתה לה הרגשה רעה בנוגע לספינה.
כשכל הלוחמים התפזרו לבתיהם, רוז החליטה לעקוב אחרי גרינלייט. היא התגנבה חרש אחרי הלוחמת, כדי לראות לאן היא תלך.
כמה דקות של הליכה הובילו את שתיהן אל קצה העיר, אל אזור לא בנוי, רק איים מרחפים.
רוז עקבה אחרי גרינלייט עד שהגיעה אל האי הגבוה ביותר, שנדמה כאילו נגע בכוכבים.
גרינלייט התיישבה אל הדשא והחלה לדבר לעצמה.
"לפני אלפי שנים, נוצרה בעולם הזה- סוגיליט- ישות קסומה. מספרים שהיא הופיעה על האי הגבוה ביותר בסילבר סיטי, כשהכוכבים יצרו את דמותה. מאותו יום, עולם סוגיליט החל לשגשג. לכל הממלכות היה רק טוב, חוץ מאלה שלא ידעו על קיומה של אותה ישות קסומה, שם התחילו מפלצות להיווצר. היקום ממנו הגיעו המפלצות נקרא 'קיירהון'.
הישות הקסומה, שמאז ועד היום איש לא יודע מי היא, הכתירה את עצמה לשליטה של העולם הזה, ומאז היא נשארה כאן,ונראה שהיא תישאר לנצח.
נהנית מהסיפור, רוז?"
רוז נבהלה. "אה, כן… איך ידעת שעקבתי אחרייך?"
"תיארתי לעצמי שתרצי לדעת מאיפה אני יודעת כל כך הרבה."
"כן, אבל, גרינלייט…"
"את באמת חושבת שזה שמי האמיתי?"
"כן, כלומר לא, גרינ- רגע, אז איך קוראים לך?"
"אני אתחיל בלמה הכינוי שלי הוא 'גרינלייט'."
"בסדר…"
"בשבעת הלוחמים המקוריים, אני הייתי הכי קרובה לאמבר. הייתי שומרת הראש שלה. לכן אסור היה לי לגלות את שמי, כי בקבוצות הלוחמה שלנו, בעולם הזה, אלה החוקים. אני מניחה שגם מאיפה שבאת הייתה מנהיגה?"
"כן, קראו לה…כינו אותה 'דראגון'."
"יכול להיות שהייתה לה שומרת ראש?"
לרגע אחד חשבה רוז להגיד לא, אבל אז היא נזכרה במשהו.
"כן," היא אמרה לבסוף.
"מי היא הייתה?"
"אני."


ספייסי בננה
רציתי להוסיף:
אם מעניין אתכם לדעת את זה, אני לוקחת השראה מהרבה דברים (לדוגמה מסטיבן יוניברס). אבל אני אף פעם לא מעתיקה תוכן, רעיונות או קטעים מסיפור, גם כי זה אסור וגם כי זה יהיה משעמם. לכן אני מתנצלת אם יש חורים בעלילה או טעויות, כי אני כותבת לגמרי מהראש. בכל מקרה, בבקשה תגיבו מה אתם חושבים על הסיפור כדי שאוכל לתקן טעויות:)
אפקט הוורד 4- נכנסים להיסטוריה של שבעת הלוחמים
דרוג הסיפור 5 | 1 מדרגים
Facebook Twitter Google Email

תגובות (0)


הוספת תגובה - היה הראשון להגיב!
עליך להתחבר בכדי להוסיף תגובה
סיפורים נוספים שיעניינו אותך

אתר סיפורים מאפשר לך לפרסם את סיפוריך חינם, לקרוא סיפורים של אחרים ולקחת חלק בקהילת המחברים הגדולה של האתר. מטרתנו היא ליצור קהילה משתפת, יצירתית ופוריה של כתיבת סיפורים ואנו מזמינים אותך להצטרף אלינו.
אנו מאמינים בסיפורים מקוריים ובתוכן איכותי. שמור על כתיבה נקייה, רהוטה וללא תוכן פוגעני. אנו מקווים שתהנה באתר הן כקורא והן ככותב. כתיבה וקריאה מהנה!
שתף סיפור עכשיו!