מפורסם – הקדמה

מחבר:
תאריך: 19/05/2017
349 צפיות
ז'אנר: סיפורי מתח
1 תגובה
זמן קריאה משוער: 2 דקות

איך לא שמעתם על דילן ג'ונס? הוא הכוכב הכי גדול בקליפורניה וכנראה גם בכל יבשת אמריקה. דילן ג'ונס? אליל הנוער בן ה-18? השחקן הצעיר ביותר שזכה באוסקר? כולם מכירים אותו! יש לו מעריצות ומעריצים… החיים שלו מושלמים. אז זהו, שלא.
מישהו רודף אחריו. הוא מצליח להגיע אליו בדרכים משונות ודילן מחויב לעשות כל מה שהוא אומר. חייהם של יותר מידי אנשים שחשובים לו נתונים בזה. וכאילו שזה לא היה מספיק, מישהו מגלה את הסוד שלו והמרדף מתחיל.
אלכס ראסל בת השבע-עשרה, צריכה לראיין את דילן כמטלת עונש שקיבלה מבית-הספר. במהלך הריאיון עוזב את דילן בפתאומיות ואלכס מחליטה לצאת אחריו. היא מגלה שדילן מסתיר סוד מפני כולם, ופתאום, חייה של אלכס נתונים בסכנה.
מבלי לשים לב השניים מוצאים עצמם במרדף אחרי מי שרודף אחרי דילן, השחור. כך החליטו לקרוא לו. סודות ייחשפו, קשרים מהעבר, חברויות יירקמו וקשרים יתפרקו. מי הוא? מה הוא רוצה? למה הוא עושה את זה? הם לא יכולים לבטוח יותר באף-אחד. הם נכנסו למרדף בתקווה שייצאו ממנו עם תשובה אחת- מי זה. אך במקום, הם נכנסו עמוק מידי ונדמה שהם לא ייצאו מהמרדף הזה.
בחיים.


תגיות: ,

מפורסם – הקדמה
דרוג הסיפור 1 | 1 מדרגים
Facebook Twitter Google Email

תגובות (1)

A. K. Koren
20/05/2017 23:39
A. K. Koren

נשמע מעניין. לראיין אליל נוער זה לא כזה עונש אבל שיהיה. מוזר לראות אותך עם תמונה שהיא לא המועמדת…

סיפורים נוספים שיעניינו אותך

סיפורים אחרונים
חידה 0
מחבר:
תאריך: 19/06/2018
ז'אנר: שירים
The must go on פרק 1 0
מחבר:
תאריך: 19/06/2018
ז'אנר: סיפורי אהבה
אתר סיפורים מאפשר לך לפרסם את סיפוריך חינם, לקרוא סיפורים של אחרים ולקחת חלק בקהילת המחברים הגדולה של האתר. מטרתנו היא ליצור קהילה משתפת, יצירתית ופוריה של כתיבת סיפורים ואנו מזמינים אותך להצטרף אלינו.
אנו מאמינים בסיפורים מקוריים ובתוכן איכותי. שמור על כתיבה נקייה, רהוטה וללא תוכן פוגעני. אנו מקווים שתהנה באתר הן כקורא והן ככותב. כתיבה וקריאה מהנה!
שתף סיפור עכשיו!