איש קורא ספר

מחבר:
תאריך: 12/03/2018
175 צפיות
ז'אנר: סיפורים עם מוסר השכל
0 תגובות
זמן קריאה משוער: 3 דקות

כשהיא יצאה החוצה אל החורף, לא היה לי אכפת. לא היה לי אכפת אפילו אם היא תקפא למוות. הדלקתי את החימום, התלבשתי היטב בגדי בית, נכנסתי מתחת לשמיכות עם מוזיקה וקראתי ספר טוב. היה מסופר בו על אדם שנותן לאישה לצאת החוצה אל החורף, ולא אכפת לו אם היא תקפא למוות. חשבתי שהבן-אדם הזה הוא בן-זונה אמתי. נהניתי לי ככה עם עצמי, עם הספר, המוזיקה והחמימות, כשלפתע הקפיץ אותי צלצול טלפון. עניתי מיד. נאמר לי שהיא נקעה את כף הרגל ברחובות הרטובים, והיא מבקשת שאבוא לאסוף אותה אחרי שקיבלה טיפול במיון. אמרתי לה שאני לא עובד בשבילה, ושתיקח מונית. היא אמרה שאין לה כסף לזה, ואני אמרתי שזו לא הבעיה המזוינת שלי, וטרקתי את הטלפון. המשכתי ליהנות ככה עם עצמי עם הספר, החימום והמוזיקה. היה כתוב בספר שהדמות הראשית שהייתה אנטי-גיבור מקבלת טלפון מהאישה שלו, כי הוא היה גבר, והאישה מודיעה לו שנקעה את כף הרגל ברחובות הרטובים, ומבקשת שיבוא לאסוף אותה. הוא מציע לה לקחת מונית, והיא אומרת שאין עליה כסף לזה. הוא עונה לה בגסות שזו לא הבעיה המזוינת שלו, וטורק את הטלפון. איש רע מאוד, חשבתי לעצמי. איך הוא מתנהג ככה לאישה שלו. זה לא בסדר. לאחר זמן בו אני קורא את הספר ומתמוגג מהכתיבה היפה רבת ההשראה, היא מגיעה צולעת וחבושה ושולחת אליי מבט זועף. "אתה חתיכת חרא, אתה יודע?" היא אומרת לי. לא התייחסתי אליה אפילו במילה, כי עצם הקיום שלה לא שווה יחס. המשכתי לקרוא בספר שלי על האיש הרע הארור הזה שאין לו כבוד, והאישה שלו מגיעה צולעת הביתה אחרי שלא הסכים לאסוף אותה, שולחת אליו מבט זועף ואומרת לו שהוא חתיכת חרא, והוא לא מתייחס ואפילו מבטל את קיומה כבת-אדם עם כבוד, זכויות, ויחס הוגן בסיסי. איזה רוע יש בעולם הזה, חשבתי לעצמי. הרי האיש הזה בספר, זחוח הדעת, הוא באמת חתיכת חרא אם הוא מתנהג ככה אל האישה שלו, שמבשלת לו ודואגת לו ומגדלת את הילדים שלו.
איש קורא ספר
דרוג הסיפור 5 | 1 מדרגים
Facebook Twitter Google Email

תגובות (0)


הוספת תגובה - היה הראשון להגיב!
עליך להתחבר בכדי להוסיף תגובה
סיפורים נוספים שיעניינו אותך

סיפורים אחרונים
והכל סותר 0
מחבר:
תאריך: 17/06/2018
ז'אנר: שירים
נאנו 1
מחבר:
תאריך: 17/06/2018
ז'אנר: מדע בדיוני
אתר סיפורים מאפשר לך לפרסם את סיפוריך חינם, לקרוא סיפורים של אחרים ולקחת חלק בקהילת המחברים הגדולה של האתר. מטרתנו היא ליצור קהילה משתפת, יצירתית ופוריה של כתיבת סיפורים ואנו מזמינים אותך להצטרף אלינו.
אנו מאמינים בסיפורים מקוריים ובתוכן איכותי. שמור על כתיבה נקייה, רהוטה וללא תוכן פוגעני. אנו מקווים שתהנה באתר הן כקורא והן ככותב. כתיבה וקריאה מהנה!
שתף סיפור עכשיו!