בדרכה שלה; היא יפה.

מחבר:
תאריך: 27/03/2017
218 צפיות
ז'אנר: סיפורים קצרים
0 תגובות
זמן קריאה משוער: 3 דקות

'היא מטיילת דרך עינייה שלה בגופה שלה,
היא לא יכולה לראות את היופי הנסתר. היא חושבת שהצלקות שלה הן אלה שמרחיקות ממנה כל יצור חי, אבל היא לא מבינה שהיא יפה, בדרכה שלה; היא יפה.
המראה מלכלכת את נשמתה, מכערת את מבטה. מבט טהור ותמים. היא חושבת שהכאב הוא זה שהורג אותה בגלל שכל חייה סבלה מדחיות,
מהבטחות ומאכזבות. אבל היא לא מבינה שהיא לעצמה תמיד הייתה והיא את עצמה, בדרך זו או אחרת קיבלה; החלטות שלמות או חצאים חצאים, היא כן קיבלה את עצמה, בגלל שנשמתה שלה יפה. בגלל שהיא לעצמה תמיד הייתה שם. בשביל עצמה, כשאף אחד לא היה, היא הייתה.
החדר הזה קר והאנשים שבתוכו קרים עוד יותר. המיטה בוערת מקור; ביטוי שהיא המציאה. הרי זה לא הגיוני; מה שבוער אינו יכול לקפוא ומה שקפוא אינו יכול לבעור -לא באופן מיידי הייתה אומרת, אבל בתיאוריה, ככה היא הרגישה. בלב, ככה היא הרגישה. היא לעצמה הייתה אבל אחרים לה, לא היו. אף פעם. וככה היא למדה בחייה שלה, שהיא מלוכלכת ובגלל זה אנשים לא רוצים בחברתה. היא הבינה שהצלקות לא תמיד היו שם אבל גם כשלא היו שם היא עדיין הייתה לבד. היא מאמינה שהחיים תמיד נותנים הזדמנות חדשה, בין אם זה בחיים אלו או בחיים אחרים, היא מאמינה שתהיה לה הזדמנות לתקן מה שנדמה לה שעשתה, אך היא לא מבינה שהיא יפה, בדרכה שלה, היא יפה. היא לא יכולה לראות את היופי הנסתר, זה שמסתתר בתוך הנשמה; היופי הזה שלא נעלם עם השנים, להבדיל מהיופי החיצוני, הגופני, החומרי בעולם הזה. היא לא יכולה להבין שרק היא יכולה לשנות את עצמה, רק היא. '


תגיות: , , ,
נועה
רציתי להוסיף:
רציתי להוסיף משהו על הקטע הזה . כתבתי את זה בזמן מאוד קשה ועצוב בחיי. ואתם יודעים מה? הבנתי שהחיים לא נעשים קלים יותר, אנחנו פשוט מתרגלים אליהם. הביטוי 'בוערת מקור', באותה תקופה ממש המחיש את מה שעברתי .הרגשתי שהלב שלי בוער אך באותו זמן הוא קפוא. קפוא מהכול. מאנשים, מרגשות. בערתי מכעס, כעסתי כלכך על כולם. כעסתי, כי כשאת בוערת מבפנים כלכך הרבה זמן ,משהו , מתישהו.. חייב להתפוצץ. אבל אני חושבת שהקור שמר עליי בסופו של דבר. הקטע הזה מדבר על חיי בדרכים רבות ונסתרות שאיש לעולם לא יבין.
דרג את הסיפור
Facebook Twitter Google Email

תגובות (0)


הוספת תגובה - היה הראשון להגיב!
עליך להתחבר בכדי להוסיף תגובה
סיפורים נוספים שיעניינו אותך

סיפורים אחרונים
כשעזבת, האם שכחתי? פרק 70 0
מחבר:
תאריך: 21/01/2018
ז'אנר: סיפורי אהבה
אמא אמרה 0
מחבר:
תאריך: 21/01/2018
ז'אנר: שירים
אתר סיפורים מאפשר לך לפרסם את סיפוריך חינם, לקרוא סיפורים של אחרים ולקחת חלק בקהילת המחברים הגדולה של האתר. מטרתנו היא ליצור קהילה משתפת, יצירתית ופוריה של כתיבת סיפורים ואנו מזמינים אותך להצטרף אלינו.
אנו מאמינים בסיפורים מקוריים ובתוכן איכותי. שמור על כתיבה נקייה, רהוטה וללא תוכן פוגעני. אנו מקווים שתהנה באתר הן כקורא והן ככותב. כתיבה וקריאה מהנה!
שתף סיפור עכשיו!