הרחוב הכמעט ראשי

מחבר:
תאריך: 15/05/2018
48 צפיות
ז'אנר: סיפורים קצרים
0 תגובות
זמן קריאה משוער: 1 דקות

הלכתי ברחוב ההוא, הכמעט ראשי, שמוביל לרחוב הצדדי מאוד שבו נמצא הבית שלי. הלכתי, נהנית מהשקט, צופה באנשים ההולכים האחרים.
היה את הילד ההוא – או שהוא נחשב נער? – שהלך עם נערה בלונדינית, כנראה החברה שלו. הבטתי בו עוד קצת וזיהיתי שאי אז, כשאני הייתי תמימה יותר והוא נמוך יותר, למדנו באותה הכיתה. אני חושבת שעכשיו הוא במגמת כדורסל.
מישהי עם חולצה של אלברט איינשטיין זקרה אגודל לכיוון הכללי לחולצה שלי, שעליה מודפס דף מיומנו של לאונרדו דה וינצ'י. משכתי בכתפיי בהתנצלות, פשוט כי לא עלתה בדעתי תגובה אחרת.
לא הבנתי איך זה הגיוני, שבדרום יש כמעט-מלחמה, גם בצפון, שזכינו באירוויזיון ושפה – פה כל כך שלו (אם מתעלמים מהרעש שהפיק שבט הצופים שממוקם בצד השני של הרחוב).
Gray
רציתי להוסיף:
יש לי מחר מבחן במדעים, מחרתיים מבחן בערבית ובוחן בהיסטוריה ואני צריכה להגיש עבודה במורשת עד יום שישי. איך הדוקטור ה11 אמר, הכי טוב לבזבז זמן כשאין לך בכלל?
הרחוב הכמעט ראשי
דרג את הסיפור
Facebook Twitter Google Email

תגובות (0)


הוספת תגובה - היה הראשון להגיב!
עליך להתחבר בכדי להוסיף תגובה
סיפורים נוספים שיעניינו אותך

סיפורים אחרונים
עתה 0
מחבר:
תאריך: 25/05/2018
ז'אנר: שירים
אנושות 0
מחבר:
תאריך: 25/05/2018
ז'אנר: שירים עצובים
אתר סיפורים מאפשר לך לפרסם את סיפוריך חינם, לקרוא סיפורים של אחרים ולקחת חלק בקהילת המחברים הגדולה של האתר. מטרתנו היא ליצור קהילה משתפת, יצירתית ופוריה של כתיבת סיפורים ואנו מזמינים אותך להצטרף אלינו.
אנו מאמינים בסיפורים מקוריים ובתוכן איכותי. שמור על כתיבה נקייה, רהוטה וללא תוכן פוגעני. אנו מקווים שתהנה באתר הן כקורא והן ככותב. כתיבה וקריאה מהנה!
שתף סיפור עכשיו!