לאבד חיים

מחבר:
תאריך: 15/11/2015
318 צפיות
ז'אנר: סיפורים קצרים
3 תגובות
זמן קריאה משוער: 2 דקות

החיים שאיבדתי, העולם שנטשתי, אך לא עוד יותר מזה אני יאמר. צעקתי ובכיתי וכל זה כבר מאחוריי, כשהלהבה בליבי תמשיך לשרוף את כל שאריות העבר. ורק אתם, האנשים שהכרתי, האנשים שאהבתי, רק אותכם אני אזכור ובסופו של דבר אשכח. להתגבר על כל מה שקרה, על כל מה שעברתי, אני אמשיך ללכת ואמצא תקווה אחרת. כשחלק מליבי חסר ורק עצב חסר תקווה משתקף בעיניי, אני אמצא את התירוץ שמתחבא ממני כדי להמשיך הלאה, כי זה הדבר היחיד שאני מוכן לעשות. אך עם ידיי המושטות לצדדים, מוכנות לקבל את המוות שחיפש אותי במשך כל כך הרבה זמן, ידיי נופלות לצדדיי כשבמקום הקרירות הקודרת אני מרגיש את החום מלא התקווה. החיים צוחקים עליי, הם רק עובדים עליי. המחשבות שלי לעולם לא פנו אל הכיוון שאולי החום הזה היה מה שרציתי.

הקור והחום באים והולכים, משתנים ומחליפים מיום ליום. אני עדיין חי ומביט מסביבי, תוהה למה. כשאף אחד כאן לא לידי, כשבמחשבותיי רק שדים שאוכלים את נשמתי, רעש אחד העיר אותי משנתי ומבט מחייך הביא לי את תקוותי, "שלום" אמר המבט בחיוך תמים ובטון חברותי. אותו רגע היה הרגע שהציל אותי, אותו רגע היה זה שהחזיר לי את חיי שוב. "שלום" אמרתי בחזרה בסקרנות וקצת ביישנות אל המבט המחייך, ולאט לאט החזרתי את החיוך.
אותו רגע, גרם לי להרגיש חי שוב, ולא הרגשתי ככה כבר המון זמן.


תגיות:

לאבד חיים
דרוג הסיפור 5 | 3 מדרגים
Facebook Twitter Google Email

תגובות (3)

Aurora
15/11/2015 19:25
Aurora

קטע מקסים.
שימוש נהדר בפיסוק והכתיבה מעולה. הצגת את המסר בצורה טובה, מסקרנת ומעניינת. הרגש עבר בצורה טובה. ואהבתי את המטאפורות שהשתמשת בהן.
זה מקסים. דירגתי 5.

LostSouls
15/11/2015 20:35
LostSouls

תודה רבה ! שמחה שאהבת (:

נסיכה של שבת
15/11/2015 22:11
נסיכה של שבת

בס"ד
וואו… כתיבה יפהפייה, עצובה ומושלמת! כמעט היו לי דמעות בעיניים.. ממש יפה!

סיפורים נוספים שיעניינו אותך

סיפורים אחרונים
והכל סותר 0
מחבר:
תאריך: 17/06/2018
ז'אנר: שירים
נאנו 1
מחבר:
תאריך: 17/06/2018
ז'אנר: מדע בדיוני
אתר סיפורים מאפשר לך לפרסם את סיפוריך חינם, לקרוא סיפורים של אחרים ולקחת חלק בקהילת המחברים הגדולה של האתר. מטרתנו היא ליצור קהילה משתפת, יצירתית ופוריה של כתיבת סיפורים ואנו מזמינים אותך להצטרף אלינו.
אנו מאמינים בסיפורים מקוריים ובתוכן איכותי. שמור על כתיבה נקייה, רהוטה וללא תוכן פוגעני. אנו מקווים שתהנה באתר הן כקורא והן ככותב. כתיבה וקריאה מהנה!
שתף סיפור עכשיו!