אהבתי אותך

מחבר:
תאריך: 06/12/2017
109 צפיות
ז'אנר: סיפורי אהבה
0 תגובות
זמן קריאה משוער: 2 דקות

אהבתי אותך אהבתי אותך כמו שלא אהבתי בחיים. נתתי לך את הלב שלי ואתה שברת אותו. ואתה היית כל החיים שלי עד לפני כמה שבועות עד שעזבת אותי, השאת אותי לבד להתמודד עם העולם הנוראי הזה ואתה הבטחת שלא תעזוב זוכר? אז איפה אתה? החיוך שלי נעלם כבר ואני לבד. אני מנסה לשכוח אותך אבל כל מקום חדש שאני מנסה להיות בו אתה מופיע בזיכרונות ואני נשברת נשברת מהידיעה שאתה כבר לא תחזור יותר ואני נזכרת בימים האלה שהיינו שמחים שהאני הייתי שמחה ושוב אני מגלה שזהו. אתה לא תחזור יורת. אולי מצאת מישהי שאתה אוהב באמת שלא תפגע בה שתכבד ותעריך אותה… ואני? אני אשאר לבד כי אני כבר שבורה אני לא מסוגלת להתאהב כבר.. הלב שלי הרוס, אבל אולי ביום אחד זה ישתנה אולי אני אכיר מישהו שיעשה לי טוב שלא יפגע ויריב ושאני אוהב באמת. אבל רק שתדע… אני אוהבת אותך תמיד גם אם בעוד ארבעים שנים כשיהיו לי ילדים ., משפחה, נכדים וחיים משלי. אני תמיד אמשיך לחלום שאתה עוד תחזור, ואני אחכה לך כי אתה הבן אדם שאני מיד אוהב לא משנה מה יקרה או מה תעשה ולא משנה אם תשכח אותי ולא נדבר יותר… אתה גרמת לי להרגיש מה שאף פעם אני ארגיש יותר, אני אוהבת אותך אבל זה נגמר ואני אחכה לך אני מבטיחה…


דרג את הסיפור
Facebook Twitter Google Email

תגובות (0)


הוספת תגובה - היה הראשון להגיב!
עליך להתחבר בכדי להוסיף תגובה
סיפורים נוספים שיעניינו אותך

סיפורים אחרונים
היינו שלושה. 0
מחבר:
תאריך: 21/03/2018
ז'אנר: סיפורים מהקופסא
חפיסת חלומות. 0
מחבר:
תאריך: 21/03/2018
ז'אנר: שירים
כשעזבת, האם שכחתי? פרק 75 0
מחבר:
תאריך: 21/03/2018
ז'אנר: סיפורי אהבה
אתר סיפורים מאפשר לך לפרסם את סיפוריך חינם, לקרוא סיפורים של אחרים ולקחת חלק בקהילת המחברים הגדולה של האתר. מטרתנו היא ליצור קהילה משתפת, יצירתית ופוריה של כתיבת סיפורים ואנו מזמינים אותך להצטרף אלינו.
אנו מאמינים בסיפורים מקוריים ובתוכן איכותי. שמור על כתיבה נקייה, רהוטה וללא תוכן פוגעני. אנו מקווים שתהנה באתר הן כקורא והן ככותב. כתיבה וקריאה מהנה!
שתף סיפור עכשיו!