מתגעגע אליי

מחבר:
תאריך: 13/03/2018
171 צפיות
ז'אנר: סיפורי אהבה
0 תגובות
זמן קריאה משוער: 2 דקות

אני מחפשת אותך בכל אחד שאני פוגשת, לכן אני לא מצליחה להישאר עם אף אחד. אני מנסה, בחיי שאני מנסה. אני אפילו לא חושבת עליו בשום שלב בחיי היום יום שלי. לאחרונה הבנתי שלא הולך לי כי הוא הקריטריונים שלי לגבר. לא צבע השיער החום, ולא גובה 1.80, וגם לא הידיים הגדולות. לא משנה אם אמצא מישהו בדיוק כמותו זה לא יעבוד. במוחי אני נעולה עליו, על אותו אחד שהבטיח להשאר לצדי בכל עת. ואני מבינה למה אני כה מתגעגעת אליו, הוא היה לי כל כך טוב. הוא היה מצוין בלהגיד בדיוק את המילים הנכונות, בתזמון הנכון, וידע להבדיל בין אם בכלל לדבר או רק לאחוז בי ולא לשחרר. אני מחפשת אותו בכל אחד עדיין, וכשאני נתקלת בו לא מחליפה מילה עדיין. אני לא מסוגלת להתרכז כשהוא נמצא בסביבה, אני מרגישה כשיכורה שלא מוצאת את דרכה חזרה הביתה. אני לא מצליחה להתעשת על עצמי כשאני רואה אותו. אני בורחת מיד. יש לי מן תקווה שיום אחד הוא ישים לב שברגע שהוא מגיע אני עוזבת, ויקום וילך אחריי ויאמר לי שגם הוא מתגעגע אליי.
מתגעגע אליי
דרג את הסיפור
Facebook Twitter Google Email

תגובות (0)


הוספת תגובה - היה הראשון להגיב!
עליך להתחבר בכדי להוסיף תגובה
סיפורים נוספים שיעניינו אותך

סיפורים אחרונים
והכל סותר 0
מחבר:
תאריך: 17/06/2018
ז'אנר: שירים
נאנו 1
מחבר:
תאריך: 17/06/2018
ז'אנר: מדע בדיוני
אתר סיפורים מאפשר לך לפרסם את סיפוריך חינם, לקרוא סיפורים של אחרים ולקחת חלק בקהילת המחברים הגדולה של האתר. מטרתנו היא ליצור קהילה משתפת, יצירתית ופוריה של כתיבת סיפורים ואנו מזמינים אותך להצטרף אלינו.
אנו מאמינים בסיפורים מקוריים ובתוכן איכותי. שמור על כתיבה נקייה, רהוטה וללא תוכן פוגעני. אנו מקווים שתהנה באתר הן כקורא והן ככותב. כתיבה וקריאה מהנה!
שתף סיפור עכשיו!