שכרון הכאב

מחבר:
תאריך: 12/02/2018
167 צפיות
ז'אנר: סיפורי אהבה
0 תגובות
זמן קריאה משוער: 2 דקות

"אני אוהבת אותך", מנגינת מילים אלו הידדו בראשי צלולים כמים נקיים ענייני מנסות להגיח מעבר לראי של המים המטושטשים ,המים שבעיניים שלך סוערות הם וגדושות מושכות אותי אלייך אבל אתה מסרב לראות את הצד האפל של הירח אני מגיחה מבעד האפלה כדי לשוט בתוכך אתה עדיין נמנע אני מסיטה את מביטה מהגאות הסוערת שניצבת לפני ומרימה את ראשי לעבר הירח המלא אומנם הגדרת מילה גורמת לרבים לשוטט במשמעותה אך משעמות זאת משקפת את מעגל החיים של הירח פשוטה כנשמעת כאשר הוא עובר בחייו 4 מחזורים כעת שלב האחרון לסיומו , המסע שלי איתך הסתיים. הירח מגיע והוא מואר במלואו בזווית של 180 מעלות מהשמש אך יודעת אני שנמצא אתה במרחק מעבר לגבולות מערכת השמש ועכשו גאות השפל עולה על תהומה חצי בירח מצידו השני של הכדור,צידו השני של הלב שלי ריקני בלעדייך אך אני ממשיכה ויודעת כי הסער קורא לי לצאת למצוד לילי חדש להתחלה החדשה הסער שלי יודע כי מה שהיה לא שוב הוא מצהיר בי לנטוש אותך לסגת ממך אבל כבלים קושרים אותי לכלוב שכולאה אותי איתך בעוד ששני עניי נתנות לעבר המסע החדש אני מפצירה במנגינה מתוקה "היה שלום אהבתי,היה שלום כאב מתוק שלי"


תגיות: ,

שכרון הכאב
דרוג הסיפור 5 | 2 מדרגים
Facebook Twitter Google Email

תגובות (0)


הוספת תגובה - היה הראשון להגיב!
עליך להתחבר בכדי להוסיף תגובה
סיפורים נוספים שיעניינו אותך

סיפורים אחרונים
She, I, we, Them, sure 0
מחבר:
תאריך: 25/05/2018
ז'אנר: שירים באנגלית
אני והכלב והבלוז 0
מחבר:
תאריך: 25/05/2018
ז'אנר: שירים
אתר סיפורים מאפשר לך לפרסם את סיפוריך חינם, לקרוא סיפורים של אחרים ולקחת חלק בקהילת המחברים הגדולה של האתר. מטרתנו היא ליצור קהילה משתפת, יצירתית ופוריה של כתיבת סיפורים ואנו מזמינים אותך להצטרף אלינו.
אנו מאמינים בסיפורים מקוריים ובתוכן איכותי. שמור על כתיבה נקייה, רהוטה וללא תוכן פוגעני. אנו מקווים שתהנה באתר הן כקורא והן ככותב. כתיבה וקריאה מהנה!
שתף סיפור עכשיו!