נפלתי לרשת

מחבר:
תאריך: 12/03/2018
129 צפיות
ז'אנר: סיפורי חיים
0 תגובות
זמן קריאה משוער: 5 דקות

נפלתי לרשת הזאת ,שוב .
אתה כרגיל היית אתה ,היית טוב ,היית מדהים אבל זאת אני הבעייתית .
לא משנה כמה פעמים הצלחתי לעמוד על הרגליים ,להיות חזקה מול אנשים ,לא להתפרק ,לחשוב שחור לבן בסופו של דבר הגעתי לאותה נקודה .
מה אני עושה לא נכון ?הדרך שלי ישרה ,אני יודעת לאן אני צריכה לפנות ,אני יודעת להבדיל בין טוב לרע .
אבל אתה מזכיר לי דברים מאז, אתה יודע ?אתה מזכיר לי את השלמות של הדברים ,אתה מזכיר לי השמחה ואת האושר שעטף אותי. אתה מזכיר לי את הפעמים בהם הייתי קמה בבוקר עם משמעות .והציפייה הזאת להגעה למקום אליו אני הולכת ,מביאה לי את החיוך .
אך כל סופה של ציפייה היא אכזבה .ולאט לאט ככל שהזמן דעך ,הדברים נעשו אפורים חסרי צבע .העצב והקור השתלט על העולם שלי ,
והפעמים בהם הייתי קמה בבוקר ,הייתי רוצה להמשיך לישון ולהיעלם .והאושר נשאר .אבל עמוק בפנים ,הוא שימש לי כתקווה .
ניסיתי לחשוב על הכל ,על דרך החוצה ,אני מניחה שאני מתחברת לאנשים הלא נכונים ,ואתה לא שונה מהם .
האנשים האלה בקלילות לקחו ממני את השליטה על החיים שלי ,עוד מבלי לדעת .
אני נכנסתי לתוך הקשר הזה ,חזקה ,חדשה ,הבנתי שאני לא מתכוונת לוותר על העקרונות שלי הפעם . ובגלל שלא הייתי מוכנה לוותר המון פעמים נרתעתי מלנסות ,כל כך פחדתי מזה, ואתה
שמת לב שאתה בפנים,בתוך כל זה ואני עם רגל אחת בחוץ .
שכנעת אותי עם הקסמים שלך להיכנס בפנים לתוך זה .ועכשיו אני עמוק עמוק בפנים ועדיין אני מפחדת שגם אתה כמוני תרצה להיות בחוץ . וזה נועל אותי זה מרגיש לי חנוק ומה אני סך הכל ביקשתי ? מאט חופש .לא להיות חייבת להשיב אהבה .מה סך הכל ביקשתי ?לא לדבר על זה ,להמשיך לחייך .
וברגע השבירה אליו הגעתי ,כי כולם נשברים אנחנו בני אדם ,היה לי אומץ לעשות צעד ולצאת משם ,אבל אז ,בצעד הראשון שלי החוצה ,נתקפתי חרדה . לא יכולתי לשכוח אותך ,לא יכולתי לא לחשוב עלייך .
והגוף שלי בחוץ והלב שלי בפנים ,אתה מחכה לי ,מחכה להסביר .ומה שמתחולל בי זו סערה של רגשות אשם כלפייך ,הפכת אותי לשלך. אני הפכתי את עצמי לשלך . אני זאת שאמרתי "מה כבר יכול לקרות " ונתתי לזה הזדמנות .
וטכלס אני לא יודעת מה קורה עכשיו בפנים ,אני לא יודעת אם אתה עוד שם .אני לא יודעת אם חזרתי לשם ,למקום הזה מבלי לשים לב .
אני רק יודעת שזה מפחיד אותי ,ואתה לעולם לא תבין את זה .אני לא מתוסבכת .אני פשוט כנראה עדיין לא בשלה לזה . וכנראה שעדיין ,למרות שניסיתי ,הבעיות אמון שלי כלפיי אנשים הרסו את זה . ואולי אפילו זה לא הזמן ,וצריך לחכות .
אז מחר אקום בבוקר בצפייה לראות אותך ולחייך .אני אקפוץ עלייך ואחבק אותך .אני אגיד שאני מתגעגעת . אבל אז כל מה שימלא אותי זו אכזבה .
נפלתי לרשת הזאת ,שוב .
אתה כרגיל היית אתה ,היית טוב ,היית מדהים אבל זאת אני הבעייתית .
לא משנה כמה פעמים הצלחתי לעמוד על הרגליים ,להיות חזקה מול אנשים ,לא להתפרק ,לחשוב שחור לבן בסופו של דבר הגעתי לאותה נקודה .
ובנקודה הזאת ,אני אף פעם לא הייתי מאושרת .
נפלתי לרשת
דרוג הסיפור 5 | 2 מדרגים
Facebook Twitter Google Email

תגובות (0)


הוספת תגובה - היה הראשון להגיב!
עליך להתחבר בכדי להוסיף תגובה
סיפורים נוספים שיעניינו אותך

סיפורים אחרונים
והכל סותר 0
מחבר:
תאריך: 17/06/2018
ז'אנר: שירים
נאנו 1
מחבר:
תאריך: 17/06/2018
ז'אנר: מדע בדיוני
אתר סיפורים מאפשר לך לפרסם את סיפוריך חינם, לקרוא סיפורים של אחרים ולקחת חלק בקהילת המחברים הגדולה של האתר. מטרתנו היא ליצור קהילה משתפת, יצירתית ופוריה של כתיבת סיפורים ואנו מזמינים אותך להצטרף אלינו.
אנו מאמינים בסיפורים מקוריים ובתוכן איכותי. שמור על כתיבה נקייה, רהוטה וללא תוכן פוגעני. אנו מקווים שתהנה באתר הן כקורא והן ככותב. כתיבה וקריאה מהנה!
שתף סיפור עכשיו!