תיק ותק

מחבר:
תאריך: 14/11/2017
33 צפיות
ז'אנר: סיפורים אישיים
0 תגובות
זמן קריאה משוער: 4 דקות

תיק תק תיק תק תיק תק תיק תק תיק תק תיק תק
ואף אחד לא מבין תיק תק תיק תק תיק תיק תק את רק רוצה שמישהו יבין תיק תק תיק תק תיק תק תיק תק לא משנה אין צורך שמישהו יבין תיק תק תיק תק תיק תק תיק תק שמישהו ירים את המושכות ויפסיק תיק תק תיק תק תיק תק אבל אף אחד לא מרים את המושכות תיק תק תיק תק תיק תק ואת עכשיו יושבת על הרצפה ולא מצליחה לנשום תיק תק תיק תק תיק תק תיק תק שזה יפסיק בבקשה שזה רק יפסיק תיק תק תיק תק הכל בביט הכל בקצב אבל זה הורג אותך תיק תק תיק תק כל תקתוק שמגיע ומגיע רק עולה למעלה ומתחיל לעטוף את הגרון שלך תיק תק תיק תק וכבר אין אוויר, איבדת את הפואנטה וגם את המשמעות איבדת כל זיו ורגעון קטן והכל פשוט נעלם ומה שעובר במוח זה רק התיק והתק שהם לא נגמרים הם ממשיכים עוד ועוד ועוד ועוד.
תפסיקו את מתחננת, בבקשה תפסיקו והקול שלך נשבר והמוח כבר עוקב אחרי כל תיק ותק וכל דמעה נצברת בתיק ונופלת בתק, החיים שלך מסתדרים על פי תיק ותק, זה כבר לא חיים זו השגרה שאין בה סופשים לרגע, זו השגרה שאין אדם שישב איתך על בירה, זו השגרה שהיא אוכלת אותך מבפנים וחונקת אותך בדיוק כמו הסיגריה שסיימת במשך 40 תיק ותק 20 תיק ו20 תק. כל החיים הם תיק ותק.
מתי התקתוק הטורדני הזה נפסק? הוא יפסק מתי שהוא? ואם הוא יפסק אצלי מה יקרה? אחיה או אמות? אולי בכלל אהיה בקומה ואשאר תלויה כמו העלה שהעץ כבר משליך אותו אבל הרוח עדיין רוצה בו לעצמה. האם כשהתקתוק יגמר ואני כבר לא אשמע אותו מישהו אחר ישמע אותו? ואולי שיש אדם שגם הוא חי בחיי שגרה של תיק ותק ואולי גם הוא מעשן סיגריה על 20 תיק ועל 20 תק, הוא גם מרגיש את החניקה שעולה בגרון בגלל התקתוק? ואולי גם הוא לא מצליח לחיות בתיק תק תיק תק תיק תק תיק תק תיק תק תיק תק תיק תק
די. בבקשה די. כבר אין לי דמעות שיצברו בתיק ויפלו בתק, אני רק חנוקה ושבורה על תקתוקים ועל תקתוקים ועל תקתוקים שלא נגמרים. תיק תק תיק תק תיק תק תיק תק תיק תק תיק תק.


דרג את הסיפור
Facebook Twitter Google Email

תגובות (0)


הוספת תגובה - היה הראשון להגיב!
עליך להתחבר בכדי להוסיף תגובה
סיפורים נוספים שיעניינו אותך

סיפורים אחרונים
פשוט כלום 0
מחבר:
תאריך: 20/11/2017
ז'אנר: סיפורי חיים
בתוך 0
מחבר:
תאריך: 20/11/2017
ז'אנר: שירים
אתר סיפורים מאפשר לך לפרסם את סיפוריך חינם, לקרוא סיפורים של אחרים ולקחת חלק בקהילת המחברים הגדולה של האתר. מטרתנו היא ליצור קהילה משתפת, יצירתית ופוריה של כתיבת סיפורים ואנו מזמינים אותך להצטרף אלינו.
אנו מאמינים בסיפורים מקוריים ובתוכן איכותי. שמור על כתיבה נקייה, רהוטה וללא תוכן פוגעני. אנו מקווים שתהנה באתר הן כקורא והן ככותב. כתיבה וקריאה מהנה!
שתף סיפור עכשיו!