קטע אחר

מחבר:
תאריך: 11/02/2018
25 צפיות
ז'אנר: סיפורים מהקופסא
0 תגובות
זמן קריאה משוער: 2 דקות

התעוררתי עירום בשעת לילה. רציתי להסתכל בשעון עם הספרות הזוהרות הכחולות, אבל לא הייתי צריך להתאמץ, הן, הספרות, ריחפו מטר מעל לשעון, והיו גדולות ונוגות. השעה שלוש ושתי דקות לפנות בוקר, והרחובות עדיין לא התעוררו. הלכתי למטבח למזוג לי חלב, הייתי סהרורי, והחלב נשפך לכל עבר סביב הכוס, אבל התכווץ והתכנס לתוך הכוס בלי להשאיר טיפה בחוץ. שתיתי. חם היה בלילה ורציתי להתרחץ, לכן יצאתי עירום מדלת הדירה בלי לנעול אותה ואפילו בלי לסגור את הדלת, והלכתי עם ידיים שלוחות לפנים לעבר הים. הירח עשה בי כשפים ונכנס ממש עמוק לתוך המוח שלי. הרגשתי שאני מחזיק את הירח בתוך המוח שלי, למרות שעוד ראיתי אותו תלוי בשמיים, מלא. עברתי דרך אנשים בודדים בלי למצמץ, וחציתי כבישים באור ירוק במעבר חצייה. אור בער בעיניי, וחשבתי שזה הירח. גם שמעתי קולות, וחשבתי שזה שדים, אבל הם לא פגעו בי. נכנסתי לחול ולים והשלכתי עצמי כמו אבן לתוך המים. השתנקתי, בלעתי הרבה מים. הוצאתי את הראש, וראיתי את כל רצועת החוף, עם הבתים והמסעדות, ואורות רמזורים ושלטי חוצות. הסתכלתי על עצמי, וגיליתי שאני עירום, אבל לא היה אכפת לי. הלכתי את דרכי בחזרה לביתי כשאני מונחה על-ידי הירח שחזק בתוך ראשי, ועל-ידי הכוכבים שמקיפים אותי. הגעתי לבית ונכנסתי מתחת לשמיכה. הדלת הייתה סגורה כשאני בפנים. ראיתי כוס מנופצת על הרצפה. זה לא אמר לי כלום. נרדמתי. כשהתעוררתי גיליתי שגנבו לי את הטלוויזיה הרחבה. מיד לבשתי ג'ינס וכובע, והלכתי לקנות טלוויזיה חדשה.


דרג את הסיפור
Facebook Twitter Google Email

תגובות (0)


הוספת תגובה - היה הראשון להגיב!
עליך להתחבר בכדי להוסיף תגובה
סיפורים נוספים שיעניינו אותך

סיפורים אחרונים
/ 0
מחבר:
תאריך: 20/02/2018
ז'אנר: שירים
התרגלתי 0
מחבר:
תאריך: 20/02/2018
ז'אנר: סיפורים קצרים
אתר סיפורים מאפשר לך לפרסם את סיפוריך חינם, לקרוא סיפורים של אחרים ולקחת חלק בקהילת המחברים הגדולה של האתר. מטרתנו היא ליצור קהילה משתפת, יצירתית ופוריה של כתיבת סיפורים ואנו מזמינים אותך להצטרף אלינו.
אנו מאמינים בסיפורים מקוריים ובתוכן איכותי. שמור על כתיבה נקייה, רהוטה וללא תוכן פוגעני. אנו מקווים שתהנה באתר הן כקורא והן ככותב. כתיבה וקריאה מהנה!
שתף סיפור עכשיו!