קיטש

מחבר:
תאריך: 11/02/2018
106 צפיות
ז'אנר: סיפורים מהקופסא
0 תגובות
זמן קריאה משוער: 2 דקות

אם את הולכת, פשוט את לא עם מישהו. ואם את זזה בלעדיי, קטן עליי. את יפה גם בלי איפור. אבל כשאת לא פה אני עולה למרומים. לא, לא לשמיים מוארים, אלא לתהומות חשוכים. ואין לי יכולת לדעת מה את חושבת. נדמה לי גם את לא יודעת מה את חושבת. והם מדברים כמה אנחנו שונים, לא מתאימים, מה להם ומה לנו. זוג משוגעים, הם אומרים עלינו. טוב לנו להיות משוגעים כל עוד אנחנו לא סובלים. ואת הלכת באותו היום, ולא לקחת את המפתחות. לא יכולתי ללכת לישון עם דלת פתוחה, אז נשארתי ער כל הלילה, כדי שאפתח לך את הדלת. אבל את לא באת, וגם לא ביום שאחרי זה. בלילה השני את הגעת ואמרת שישנת אצל חברה, ועשיתן צחוקים וריכלתן על בנים. וראיתן סרטים מצחיקים ומפחידים, ואכלתן הרבה גלידה ושוקולד. מישהו קרא לי איש הסוכר, ומישהו קרא לי איש השוקולד. מישהו אמר שאני בכלל מוקה, ואחרים אמרו שאני אדום כמו אינדיאני. אבל הם לא ידעו, אני בכלל לא מכאן. אני מארצות רחוקות בהן מנגנים בכינורות ושותים יינות.
קיטש
דרג את הסיפור
Facebook Twitter Google Email

תגובות (0)


הוספת תגובה - היה הראשון להגיב!
עליך להתחבר בכדי להוסיף תגובה
סיפורים נוספים שיעניינו אותך

סיפורים אחרונים
She, I, we, Them, sure 0
מחבר:
תאריך: 25/05/2018
ז'אנר: שירים באנגלית
אני והכלב והבלוז 0
מחבר:
תאריך: 25/05/2018
ז'אנר: שירים
אתר סיפורים מאפשר לך לפרסם את סיפוריך חינם, לקרוא סיפורים של אחרים ולקחת חלק בקהילת המחברים הגדולה של האתר. מטרתנו היא ליצור קהילה משתפת, יצירתית ופוריה של כתיבת סיפורים ואנו מזמינים אותך להצטרף אלינו.
אנו מאמינים בסיפורים מקוריים ובתוכן איכותי. שמור על כתיבה נקייה, רהוטה וללא תוכן פוגעני. אנו מקווים שתהנה באתר הן כקורא והן ככותב. כתיבה וקריאה מהנה!
שתף סיפור עכשיו!