זדגסזעקד'

מחבר:
תאריך: 18/05/2017
370 צפיות
ז'אנר: סיפורים מהשואה
1 תגובה
זמן קריאה משוער: 2 דקות

זה או אני או הטלוויזיה אבל מה שיוצא זה שהיא תמיד מולה ואני נשאר לבד. כמה לילות אפשר לראות את ערוץ הקניות ולא לקנות שום דבר? כנראה שאפשר גם שנים. עשר שנים שהיא ככה מול המסך, יושבת, לא זזה. מגלגלת עיניים כשהיא צועקת תשובה לאברי גלעד בהתרגשות ומגלה שהתשובה היא ארבעים ושתיים או בשניהם יש ש'. היא לא צדקה, אף פעם היא לא צודקת. מנסה להפריח שנים של טיעונים והוכחות. אבל היא לא עשתה סקר ולא עשתה מחקר ואפילו לא תואר ראשון ואני לכ יודע למה נתקעתי עם נדל אנושי שאוהב לראות האח הגדול. בסוף יצטרכו לעשות לה ניתוח הסרת ספה מהישבן. אני גם צריך אהבה וחןם, לפחות כמו שהיא מחבקת את הטלוויזיה בלילה. ישנה איתה בכפיות בזמן שהיא צופה בעוד מסטר שף ועוד נשיונל ג'אוגרפיק. בפורים ניסיתי להתחפש לטלויזיה, אמרו לי שאני לא אמיתי. היא אמרה לי שאני לא מכשיר אמיתי. אמרה שאני מקולקל ושצריך לזרוק אותי לתיקון. אוצה צריך לזרוק לתיקון, משוגעת! מטורפת! רואה נטפליקס בפלאפון וערוץ 9 בטלוויזיה כל החיים! שפוטי המסכים לא מסכימים. ניסיתי להחביא את השלט, ניסיתי לשרוף אותה ואפילו לעשות מופע אירוטי כשאני מסתיר את המסך. ומה יצא? שהיא זורקת עלי תחתונים וגרביים, זורקת עלי שיניים תותבות ושקיות צ'יפס ריקות. אני לא מתלונן, החיים יותר שקטים ובסוף בכלל נכנעתי וישבתי וראיתי ובסוף הקשבתי וצפיתי. אני מניח שכמו כולם היא חיפשה במשהו גאלה ומצאה אותה בטלוויזיה, אבל היא דיי נעלה מאז שסגרו את הערוץ הראשון.

לפחות הכביסה מקופלת.
זדגסזעקד'
דרג את הסיפור
Facebook Twitter Google Email

תגובות (1)

אופק_7
19/05/2017 19:04
אופק_7

אוי סיפור נפלא וחכם ומתוחכם כל כך

סיפורים נוספים שיעניינו אותך

סיפורים אחרונים
She, I, we, Them, sure 0
מחבר:
תאריך: 25/05/2018
ז'אנר: שירים באנגלית
אני והכלב והבלוז 0
מחבר:
תאריך: 25/05/2018
ז'אנר: שירים
אתר סיפורים מאפשר לך לפרסם את סיפוריך חינם, לקרוא סיפורים של אחרים ולקחת חלק בקהילת המחברים הגדולה של האתר. מטרתנו היא ליצור קהילה משתפת, יצירתית ופוריה של כתיבת סיפורים ואנו מזמינים אותך להצטרף אלינו.
אנו מאמינים בסיפורים מקוריים ובתוכן איכותי. שמור על כתיבה נקייה, רהוטה וללא תוכן פוגעני. אנו מקווים שתהנה באתר הן כקורא והן ככותב. כתיבה וקריאה מהנה!
שתף סיפור עכשיו!