1 על 1|| – סיפור קצר

מחבר:
תאריך: 13/08/2016
236 צפיות
ז'אנר: סיפורי חיים
0 תגובות
זמן קריאה משוער: 2 דקות

חשבתם פעם שאולי העולם ישתנה? ממש? שאם לא ניכחד אז תהיה איזה תקופה שהעולם יהיה פשוט…..שונה. אני יודעת שאני חשבתי על זה. אני גם חשבתי על האפשרות שעלולות להיות.
אחת מהן הכי עניינה אותי. האפשרות הייתה שנחייה בעולם בו אם אתה הורג, אתה מת על המקום. כמובן שזה אפשרי. אם הטכנולוגיה שיש לנו כיום כמעט מתקרבת לזה, בעוד מאה שנים אני בטוחה שזו לא תהיה בעיה כלל. די מוזר לחשוב על זה. על אפשרות כזו.
כן,אולי יהיו כמה אנשים שיהיו מוכנים לשלם מחיר כזה אבל זה כן יפחית את ההריגות. אני חושבת….
אם אתה תהרוג יחזירו לך. עין תחת עין. 1 על 1. אפשרות כזאת מעלה בי רעיונות אחרים, משוגעים לא פחות. אולי כדור הארץ יתפוצץ ואלוהים יעביר אותנו לעולם אחר?
או שיום אחד יכחדו הפרות ואז לא נקבל חלב? אולי יום אחד מישהו ימצא אפשרות להשיג יהלומים וזהב באופן שוטף ואז זה כבר יהיה מוצר בסיסי כמו פורצלן שפעם היה חומר מאוד קשה להשגה. אני לא יודעת. אני באמת לא יודעת.
אבל אני מעדיפה לחיות את הרגע מאשר לחשוב על איך ניכחד.
זה נושא מעניין. אולי זה באמת יקרה…

מקווה שתחשבו על זה,
livy | jo


תגיות:
דרג את הסיפור
Facebook Twitter Google Email

תגובות (0)


הוספת תגובה - היה הראשון להגיב!
עליך להתחבר בכדי להוסיף תגובה
סיפורים נוספים שיעניינו אותך

סיפורים אחרונים
החלק החסר… 0
מחבר:
תאריך: 23/03/2018
ז'אנר: סיפורים מהקופסא
שקר ואמת – גבר ואישה 0
מחבר:
תאריך: 23/03/2018
ז'אנר: שירי אהבה
להתפייס עם שדים 0
מחבר:
תאריך: 23/03/2018
ז'אנר: שירים
אתר סיפורים מאפשר לך לפרסם את סיפוריך חינם, לקרוא סיפורים של אחרים ולקחת חלק בקהילת המחברים הגדולה של האתר. מטרתנו היא ליצור קהילה משתפת, יצירתית ופוריה של כתיבת סיפורים ואנו מזמינים אותך להצטרף אלינו.
אנו מאמינים בסיפורים מקוריים ובתוכן איכותי. שמור על כתיבה נקייה, רהוטה וללא תוכן פוגעני. אנו מקווים שתהנה באתר הן כקורא והן ככותב. כתיבה וקריאה מהנה!
שתף סיפור עכשיו!