דם המטפטף לתוך עצמו – סיום 1 חלק 1

מחבר:
תאריך: 20/11/2017
48 צפיות
ז'אנר: מדע בדיוני
0 תגובות
זמן קריאה משוער: 3 דקות

המפלצת הזו, אישה בגבוהה אשר לא יתואר, הורגת כל דבר, כל החיילים אשר הם היו ברדיוס של קילומטרים מסביב למקדש נעלמו, היא עדיין זוהרת מלבן בהיר לא בדם, כאילו היא טהורה מכל דבר אשר נגע בה, חייל אחד רץ לכיוונה היא מורידה את ידה אליו והוא נעלם לתוך ידה, נבלע, היא מרימה את ידה במהירות לוחשת משהו ואלפי חיילים עפים לשמים, צורחים ואני מתרכז על אחד, אין לו הילה, הוא כלום, היא הרגה לו את נפשו שהיה בתוכה והעלימה את כוחותיו, כולנו מסתכלים על המחזה, אני אפילו לא זוכר מי אבל שמעתי בקול חלש מהחבורה שלנו "זה אלוהים".

היא שותקת ממשיכה ללכת שחיילים עפים לשמים וכל חייל אשר נופל עליה נכנס לתוכה ויוצא עם הילה שחורה, אוי זה נוראי.

*(כאשר מדובר בהילה שחורה הבן אדם מחוק, אין דרך להחזיר את נפשו או את שפיותו הוא במצב צמח)

עינייה מתרוצצות, כל דבר שמנסה להילחם בה נשאב לתוכה, היא לפתע עוצרת ושתי ידיה נעלמות אט אט, לאחר זמן מהדבר שחור יוצא משתי צדדיה, חרבות לבנות שבקצוותיהן הוא שחור, היא לוחשת משהו והשחור נהיה אדום, היא מביאה את החרבות לצדדים ומסתובבת במהירות.

אחד ממורי ראה זאת ויצר בועת הגנה פיזית, המורה שלי לספורט, נדיר לראות אותו משתמש בכוח הפיזי שלו אך ידוע שהוא בעל הכוח ההגנה הכי טוב מבין שבט הענקים.

הבועה נעלמה לפתע, אני מסתכל לכיוונו של המורה והוא נפל לברכיים ואז לאט לאט ראשו מחליק למטה ונופל על הרצפה.

"כוחו לא יאומן" ממלמל עוד מישהו מהחבורה שלנו כולנו מסתכלים על גופת המורה שחנו לשעבר לספורט, אנחנו לא חשים עצב כבר, פשוט הכוח מפחיד אותנו.

אנחנו הקו הגנה האחרון, אנחנו שלוש עשר האנשים בעלי ההילה החזקה ביותר. כל אחד בתחומו חוץ ממני, שלוש צבעונים, שלוש משבט הגוף (הענקיים), שלוש משבט הנפש ושלוש משבט השליטה.
ועליי סומכים הכי הרבה, אני הלבן, האין סוף של העולם הזה, בעל הכוחות אשר משווים אותם לאלוהים, מנגן המיתרים אני אוהב לקרוא לעצמי.
"אתה עומד להשמיד את אלוהים" סבי אומר לי
"אני עומד להשמיד את אלוהים" צרחתי
והיא הסתכלה עליי.


E8
רציתי להוסיף:
יש שלושה סופיים, זה הסוף הראשון אכתוב בתקווה את ההמשך שלו בקרוב
דרג את הסיפור
Facebook Twitter Google Email

תגובות (0)


הוספת תגובה - היה הראשון להגיב!
עליך להתחבר בכדי להוסיף תגובה
סיפורים נוספים שיעניינו אותך

סיפורים אחרונים
בינוני מי אני? 0
מחבר:
תאריך: 17/12/2017
ז'אנר: סיפורים קצרים
הבית של נוח 0
מחבר:
תאריך: 17/12/2017
ז'אנר: סיפורי ילדים
ציפור חופשייה 1
מחבר:
תאריך: 17/12/2017
ז'אנר: סיפורים קצרים
אתר סיפורים מאפשר לך לפרסם את סיפוריך חינם, לקרוא סיפורים של אחרים ולקחת חלק בקהילת המחברים הגדולה של האתר. מטרתנו היא ליצור קהילה משתפת, יצירתית ופוריה של כתיבת סיפורים ואנו מזמינים אותך להצטרף אלינו.
אנו מאמינים בסיפורים מקוריים ובתוכן איכותי. שמור על כתיבה נקייה, רהוטה וללא תוכן פוגעני. אנו מקווים שתהנה באתר הן כקורא והן ככותב. כתיבה וקריאה מהנה!
שתף סיפור עכשיו!