תהנו

איתי מה איתי פרק 21

25/08/2020 75 צפיות אין תגובות
תהנו

אחרי שנרשמנו לחלוקת החדרים וקיבלנו מפתח. המזכירה אמרה לנו שיש לנו חצי שעה להתארגן, לשם את הדברים בחדרים וללכת לפעילות הכרות עם המחנכות שלנו בכתה, וזה מה שעשנו.
רצנו לחדר אני ותומר תפסנו חיש מהר את מיטת הקומתיים וצחי תפס ברצון את המיטה שנותרה “איזה מזל שיש גם מיטה בודדת יש לי פחד גבהים, איזה פחד”. אני ותומר הרמנו גבה. ומיהרנו לעשות פירקה חלקית של מזוודותינו וללכת לכיתות. ואז גם התברר לנו ששלושתנו באותה כיתה.
“הי כולם” אמרה עינת המחנכת שלנו בקול רך “ברכים הבאים “לכיתת הבמה” ” “מה זאת אומרת?” אמרה אחת הבנות היא הייתה נמוכת קומה, בעלת גוף רזה למדי, תלתלים ארוכים ושחרים, שפתים עבות ושינים בולטות. “אני אחכה שכולם התיישבו ואז אני אספר” אמרה עינת ממקומה לצד הלוח.
כשהכיתה התמלאה לחלוטין עינת קמה ממקומה כחכחה בגרונה ואמרה ” אז שלום לכולם וברוכים הבאים “לכיתת הבמה” ולמי שלא יודע מה זה אני אסביר עכשיו. “כיתת הבמה” זו כיתה שבה מרוכזים כל הילדים שבחנו מגמות שקשורים לעולם האומנות שזה מחשק, מחול, ציור, מוזיקה, כתיבה, שירה, פיסול וצילום. כל אלה קשור לאמנות ליצירתיות ויצרים שאני בטוחה שאני בטוחה שזה מיצג כל אחד ואחד מכם.” וואלה בטוחה וצודקת חשבתי לעצמי זה מה שאיתן אומר כל הזמן. “היום אתם תפגשו” המשיכה עינת את מורים החדשים שלכם למקצעות הליבה שזה ממתמטיקה, אנגלית ומדעים וגם את המורים שלכם למגמות בהתאים למה שכל ממכם בחר. כל אחד יגיד לכם את “האני מאמין שלו” על התחלה. אז על תבהילו אבל יחד עם זאת המורים היו מאוד קפדנים ואתם צרכים להיות ממשמעים ולנסות להתאים את עצמכם לאופי והתנהגות של מורים שונים, ולמלא אחרי מה שחשוב לכל אחד מהם, כי כל מורה התעקש אתכם על דברים אחרים.
לשמחתי אהבתי מאוד איך שהיא דיברה, כנותה וישירותה מצאו חן בעניי, את המורה הזאת אני אוהב חשבתי לעצמי.
“ועכשיו נעשה משחק תסדרו בזריזות במעגל” עשינו זאת והיא ללא שום היסוס הוצאה כדור ספוג מתיקה ונעמדה באמצע המעגל למורה הזו יש אומץ חשבתי. היא יודעת שאנחנו הולכים להשתולל עכשיו. “אני זורקת למישהו את הכדור הוא צריך להגיד לכיתה את שמו באיזה מגמה הוא בחר וגם שני דברים שהוא אוהב לעשות, בסדר?”
אני קיבלתי את הכדור ראשון ואמרתי “הי אני איתי אלמוג, אני בחרתי במגמת המשחק, ואני אוהב לשחק במחשב ולשחק בתאטרון.” אחרי קיבל תומר שאת מגמתו ותחומי עניו אני כבר יודע. אחריו קיבל צחי שאמר שבחר את מגמת הצילום ואמר לכיתה ששאין לא תחומי ענין מעניינים, אחריו קיבלה הילדה מטולטלת שאמרה ששמה נעה והיא כאן רק בגלל שאימא המעצבנת החריכה אותה, וזהו אין לה עוד משהו חשב להגיד. איזה מגעילה! אותה אני שונא! סיננתי בליבי אחריה קיבלו דוד, יוגב, נטלי, מאור ועוד רבים אחרים, אבל לא יכולתי יותר להתרכז במוחי התרוצצו תסריטים איומים לגבי הילדה המטולטלות אם הייתי מגלם את אחד מהתסריטים שלי חשבתי לעצמי היא הייתה גמורה…
מיד לאחר שסימנו את כול הסבב נשמע הצלצול.

איתי מה איתי פרק 21
דרג את הסיפור

תגובות (0)

הוספת תגובה - היה הראשון להגיב!
התחבר עכשיו בכדי להוסיף תגובה
5 דקות
סיפורים נוספים שיעניינו אותך