זה החלק הראשון של הסיפור, מקווה שאהבתם, מחר אעלה את החלק השני.

האיש מתחת למסכה- פרק 1

07/11/2019 43 צפיות אין תגובות
זה החלק הראשון של הסיפור, מקווה שאהבתם, מחר אעלה את החלק השני.

את התאריך 24 באוקטובר 2009 מתן לותם לעולם לא ישכח, זה הלילה בו הוא ראה את הוריו נרצחים לנגד עיניו. הוא היה בן 6, הוא ראה טלוויזיה במיטתו ושמע מסלון ביתו קולות ירי, באומץ רב הוא ירד לסלון מדאגה להוריו וראה אותם שוחים בדמם ומתנקש עם חליפה של איש עסקים ועטה על פניו מסיכה של סימן שאלה שכנראה כוללת בתוכה משבש קול, הילד עזר אומץ ועמד אל מול רוצח הוריו ואמר “למה עשית את זה? הם לא עשו לך כלום!” הוא צעק לעברו והרוצח הסתובב אליו וברגע של חמלה חס על חייו ואמר “ילד, אל תתערב בעניינים לא שלך.” ויצא מהבית.

מאז הרצח עברו 10 שנים בהם מתן חי אצל סבתו אהובה ומקבל טיפול פסיכולוגי קבוע מד”ר יותם אביבי מאז שהוא בן 7, הוא לומד בבית הספר “אילן” באשקלון כשהוא מוקף בשלושה חברים טובים ג’ני מיתר, מאיה סלקטר ודור זינגר.

יום אחד מתן קיבל הודעה ממספר חסום שבה היה כתוב “בוא אל מאחורי המשרד של המנהלת שלך בעוד שעה, אם אתה לחוץ תבוא עם חברים”. הוא לא ידע מה אם ללכת או לא וביקש את עצת חבריו “אני איתך לא משנה מה” אמרה ג’ני “זה נראה קצת מסוכן אבל איך תסתדרו שם בלעדיי?” אמר דור שחיזק את הטענה שהוא האדם השחצן ביותר בעולם “אם כולם הולכים אני גם אבוא” מאיה הוסיפה והם הסכימו שהם הולכים.

“מה השעה?” מתן שאל “13:40” ענה לו דור “יש לנו עוד 10 דקות, בואו נצא, כדאי שנקדים” מתן אמר והם יצאו אחריו, מקווים לטוב ביותר, הם הגיעו ובחצר היו 6 ילדים מכיתה ח שמשחקים כדורגל, מורה משגיח ומנקה. חלפו 9 דקות ונראה שאף אחד לא בא וג’ני אמרה “אל תיקח ללב אבל נראה לי שהפדופיל הבריז לך” והשאר צחקו אך לא מתן, הוא ידע שמשהו עומד לקרות וכך היה, המנקה סימן להם לבוא אליו והם באו, לאחר מכן הוא הוריד מעליו את הכובע ואמר “מתן?” האחרים חיכו לתשובתו של מתן “מי אתה? מה אתה רוצה ממני?” הוא שאל את האדם שעמד מולם “אתה לא מזהה אותי?” אמר האיש ומתן נשם נשימה עמוקה של תדהמה כשהבין מי עומד מולו ושאל “אבא?”

האיש מתחת למסכה- פרק 1
דרוג הסיפור 1 | 1 מדרגים

תגובות (0)

הוספת תגובה - היה הראשון להגיב!
התחבר עכשיו בכדי להוסיף תגובה
3 דקות
סיפורים נוספים שיעניינו אותך