זה הפעם הראשונה שלי בכתיבה אז סליחה אם יש לי טעויות . 🥰

הטירה האפורה

06/04/2021 182 צפיות 3 תגובות
זה הפעם הראשונה שלי בכתיבה אז סליחה אם יש לי טעויות . 🥰

היי ,היום אני אספר להם סיפור על ילדה אחת . לסובבים אותה זה נראה כאילו חייה היו מושלמים ,היא משיגה את כל מה שהיא רוצה , מצליחה בהכל ותמיד עם חיוך על הפנים . כולם אהבו אותה ,היו לה הרבה חברים , המורים אהבו וכיבדו אותה , אבל עם כל האהבה הזאת ,הגיעו גם הציפיות הגדולות ,ומתוך הרצון לעמוד בציפיות של כל הסובבים אותה היא התחילה לאבד את עצמה בלי לשים לב .
היא התחילה לשים לב לזה רק כשהיא הגיעה לגיל 16 .
השנה הזאת הייתה ההתחלה של כל הבעיות שלה . בהתחלה היא התחילה לבודד את עצמה מהחברה. ואם הייתם שואלים אותה את הסיבה ,היא לא תדעה לענות להם על השאלה הזאת . לאט לאט בלי שהיא תשים לב לזה כל החברים שלה עזבו את החיים שלה ,ומאז היא התחילה גם לבודד את עצמה מהמשפחה שלה .
וככה היא נכנסה אל הטירה האפורה והקרה שנקראת בדידות . הטירה הייתה מלאה בקור ובכאב שפצע את ליבה שוב ושוב ,היה פעמים שהכאב היה נמשך ימים שלמים ,אבל היא לא רצתה להודות בבדידות שלה ,והתעלמה ממחטי הבדידות והכאב שנעוצים בליבה .היא רק המשיכה להתרחק עוד ועוד ,ולהגיד לעצמה שזה מה שהיא רוצה .
אחרי כל ההכחשה ,שהיא התחילה לראות את הבדידות שלה , היא התחילה גם להרגיש את הכאב ,כאב עמוק ,זה היה כמו חור שחור בלב שהמשיך לבלוע את כל השמחה שהייתה לה ,שממשיך לגדול לו עוד ועוד עד שיבלע את כל ליבה.

הטירה האפורה
דרג את הסיפור

תגובות (3)

היי.
כתבת ממש יפה לפעם ראשונה, תמיד יש מקום לשיפור אבל לעניות דעתי, אני מזהה ניצנים מאד יפים של כתיבה שתלך ותשתפר עם הזמן.
בהצלחה.👍

06/04/2021 23:14

תודה על התגובה🥰

07/04/2021 16:36

הייתי מציעה לך פשוט לעבור שוב על הטקסט ולתקן שגיאות שנעשו מחוסר תשומת לב :)

09/04/2021 20:31
2 דקות
סיפורים נוספים שיעניינו אותך