עלילותיו של קובי במולטיוורס

17/12/2020 90 צפיות אין תגובות

היה היה בארץ קטנה איש עני ושמו היה דובי אסל השני. מר אסל אהב מאוד את אחותו חנה, ואחרי כמה שנים הוא התחתן איתה, ההורים של דובי וחנה לא אהבו את מערכת היחסים הזו וגירשו את האחים לסיביר הקפואה, כדי שלא יוכלו להתרבות.

דובי וחנה נפגעו ממעשי ההורים ושלחו שכירים מונגוליים אל הוריהם. הרוצחים היו משוחדים ורצחו את חנה ודובי, והם אכלו את הגופות כיוון שהם היו מונגולים, וקניבליזם זאת מסורת ידועה של מוגולים אז הם התחילו להכין ארוחה, המונגולים נעלבו מהסטיגמות של קובי אז הם הזמינו אותו להכיר את חייהם. קובי התרשם מהלך חייהם והחליט להפסיק לרדת עליהם. פתאום, הוא הרגיש דקירה בגב, מסתבר שאחד המנגולים לקח ללב את כל מה שהוא עשה והחליט לרצוח ולאכול את קובי שהעליב אבל הוא לא ידע שקובי הוא מייסד העם המונגולי, וידע שזה מה שמונגולים עושים, ולכן לקח מראש גלולה שתהפוך אותו לבן אלמוות ונגס במונגולי המסוכן, שדקר אותו לפני.

המונגולי מת מפצעיו ואז כל המונגולים הפכו לחשופיות וקובי זרע עליהם מלח. כל החשופיות שלפו חרבות ועשו חארקירי לפני שיתייבשו ויהפכו חזרה למונגולים. קובי ראה את התאבדות החשופיות ההמונית והרגיש עצוב כי עכשיו הוא לא מלך המונגולים – כי אין יותר מונגולים. קובי נכנס לדיכאון קליני גם בעולם הבא, שם הוא בגש את דובי וחנה, ושם הם הביאו לו מפתח למסור להורים שלהם, המפתח יפתח את התיבה הסודית שטמנה בחצר שלהם. קובי הלך להוריהם עם המפתח ואמר: ״יש הרבה דגים באוטובוס״ ואכן, האוטובוס היה גדוש בדגים אבל ההורים לא הבינו את המשל , הם לא ניחנו ביכולת אינטלקטואליות גבוהות לכן קובי הכין מזוודה משאריות החשופיות ושפך אותם על ההורים ההמומים – ההורים צרחו על קובי: ״אוו זה טוב תביא עוד חשופיות.״ וקובי ענה להם ״תשמעו שסבתא שלי בת 14 והיא מקלטת חשופיות בעצמה, תיקחו בעצמכם״ הורים התעצבנו על קובי כי זילזל ביכולתיהם להביא עוד חשופיות, ושברו את המזוודה שהייתה מלאה בחשופיות והם גנבו את כל החשופיות אליהם. קובי, מלך המונגולים והחשופיות, לא אהב את זה בכלל, והחליט להוציא להורג את כל החשופיות שבמזוודה, וגם כמה אנשים רנדומליים שלא אוהבים אבודרו וכמובן את ההורים, שהיו המומים מהטבח הגרוע, שלא הצליח אפילו לבשל חביתה. קובי בישל את כולם בפויקה ענק ונהנה מהארוחה הטובה. בינתיים ביקום מקביל מונגוליה התקיימה, וקובי הנהיג דיקטטורה שלא היו לה מתחרים בכל כדור הארץ. הם האמינו בדרכי ההנהגה של קובי בכל ליבם, למרות היותו דיקטטור, קובי אהב את העם המונגולי, ורצה רק לחבק אותו בלילה כשהפחדים מגיעים. לאחר המקרה המצער קובי קיבל חשופוביה ומאותו יום לא נגע בחשופיות יותר. הוא חשב לעצמו ״איך אוכל להתגבר על הפחד?״ באותו זמן גם לקובי השני הייתה מחשבה דומה להכחיד ולחסל את כל החשופיות ולבשלם בסיר יין מתקתק לצד ההורים אז הוא עשה כך, אבל הוא גילה שחלה בחשופתן הביצות שגרם לו להפוך לחשופית. קובי השני החליט לטפל בביזיון הזה ועבר למימד של הקובי הראשון – הוא הוציא חוק להרוג את כל החשופיות וככה לא התקיים יותר יקום שבו ידרוך אף חשופ אחד. המוטו שלהם היה ״כל מי שיהרוג חשופית בערת כפית יקבל אפיפית״ אבל ביום מעונן חלקית אחד, פלשו מיליוני חשופיות ענקיות ממימד חשופיות הקצב. חשופיות אלה ניחנות בחסינות למלח אטלנטי אך חלשות באקלים חם. לצערו של קובי, ביקום המקביל אין אקלים חם ולכן החשופיות שגשגו. פתאום, מרחוק ראה קובי בית מחסה ושם מלא גמדים רוקדים. הוא ניסה להשתלב איתם כדי להתחבא אבל הוא לא הצליח כי היה גבוה מדי, ואז הוא מצא על המדף גלולה, הוא בלע אותה והיא הקטינה אותו ועכשיו, הוא סוף סוף חלק מהגמדים. קובי קם יום אחד וגילה שהגמדים רוצים לצאת למלחמה נגד החשופיות המרושעות. קובי היה חייב להתגייס לצבא הגמדים אז הוא מתגייס בעל כרחו אך כשהתחיל, התאהב בצבא, ומהר מאוד נהיה החייל הכי טוב בצבא הגמדים ונהיה קצין קרבי ביחידה מובחרת, ותוך זמן קצר פיקד על הפלוגה הכי מובחרת והוביל את כפר הגמדים לניצחון מוחץ. כל הגמדים החליטו להכתיר את קובי למלכם הגדול אבל הוא נהיה בודד ויצא לחפש מלכה. לאחר חיפושים רבים, מצא קובי את רחל עם בעלה דובי אסל השני כמובן. כשהיא ראתה שהמלך קובי מביע עניין, מיד חבשה את הכובע המסורתי של משפחתה, שהרי זו מסורת בקרב העדה המונגולית, לסמן טריטוריה. קובי מיהר ללבוש את גלימת הפרווה כדי לכבוש את ליבה של רחל. והצליח. ומאז הם חיו באושר ועושר עד עצם היום הזה.

עלילותיו של קובי במולטיוורס
דרוג הסיפור 5 | 1 מדרגים

תגובות (0)

הוספת תגובה - היה הראשון להגיב!
התחבר עכשיו בכדי להוסיף תגובה
7 דקות
סיפורים נוספים שיעניינו אותך