כותבת מושבעת
סליחה שקצר.. מקווה שתאהבו😙😙❤

קייטנת גלישה פרק 1

כותבת מושבעת 31/03/2019 135 צפיות אין תגובות
סליחה שקצר.. מקווה שתאהבו😙😙❤

סוניה
-אנחה.. – התנשפתי ונשענתי על עדן החלון הרועד
“סוניה הכל בסדר? ” שאלה אמא “כן, זה רק ש.. ” אוך סוניה. . ” נאנחה אמה באליזות “את יודעת שאין לך ברירה, כבר שילמתי על החוג, וחוץ מזה, יש לי סידורים, את עוד תיראי!, הכל יהיה בסדר! ” -קל לך לומר- חשבתי “אבל אמא!, היייתי בת 14!, לא ידעתי מה אני רוצה!, החופש הגדול נראה יותר קרוב אז.. ”
“אוי סוניה אל תתחילי, החופש רק התחיל, ואת עוד לא לגמרי בת 15.. ” ” שבוע זה נחשב 15.. ” נו טוב.. ” נאנחה אמא “אבל את הולכת לחוג, אם תוך שבוע לא תרצי, אני אבטל, בסדר? ” הנהנתי בראשי במין הסכמה לא מוסכמת, “הבאת את כל מה שצריך? ”
הסתכלתי על תיק הציוד והתחלתי להוציא דברים אחד אחד, ” בגדים יבשים, קרם הגנה, כריכים, שני בקבוקי מים גדולים, גומיות לשיער, ונעלי אצבע. כן, הכל כאן. ” דקלמתי, פיפיפ!! צפצפת מכונית חזקה נשמעה באוזנינו, ומכונית אפורה ניסתה לעקוף אותנו אמא הוציאה ראשה מן המכונית “חומפן!, אם רק היה פה שוטר אכשיו! ” לא הקשבתי לריב המטופש שלה, זה חסר תועלת, בתוך המכונית היה גבר כבן 40 פלוס, ונער מתולתל, שנראה בגילי, אולי קצת יותר, שלבש חליפת גלישה, -אוי לא! – חשבתי, וניסיתי להסתתר בכיסא, מתכופפת, “אמא בואי נלך כבר, שלא נאחר.. ” אמא התיישבה בכיסא מעבירה יד בעצבנות בשיערה החלק הזהוב, עיניה החומות פעורות בעצבנות, המשכנו לנסוע.

קייטנת גלישה פרק 1
דרוג הסיפור 5 | 1 מדרגים

תגובות (0)

הוספת תגובה - היה הראשון להגיב!
התחבר עכשיו בכדי להוסיף תגובה
3 דקות
סיפורים נוספים שיעניינו אותך