הסיפור הזה הוא לא אמיתי , הוא סיפור שכתבתי על מנת להמחיש מה אישה ובייחוד נערה מרגישה כאשר היא עוברת חוויה שכזו . הסיפור הזה מעניק לכם הקוראים אפשרות לקרוא ולהרגיש מנקודת מבטה של אותה אישה או נערה שחוות חוויה שכזו נוראית ואיומה במציאות .

אונס (תוכן מיני)

06/04/2020 816 צפיות אין תגובות
הסיפור הזה הוא לא אמיתי , הוא סיפור שכתבתי על מנת להמחיש מה אישה ובייחוד נערה מרגישה כאשר היא עוברת חוויה שכזו . הסיפור הזה מעניק לכם הקוראים אפשרות לקרוא ולהרגיש מנקודת מבטה של אותה אישה או נערה שחוות חוויה שכזו נוראית ואיומה במציאות .

זו הייתה הפעם הראשונה בחיי שיצאתי למועדון ,
אני בת 18 , יצאתי לבלות עם חברות ,
כשהגענו הייתי כה נרגשת לגלות את החוויה הזו שאליה אני יוצאת פעם ראשונה בחיי אך לא ידעתי שזה ייגמר בסוף טראומתי עבורי .
לאחר חצי שעה מאז שנכנסתי למועדון עם חברותיי , הלכתי לשבת על הבר לבד , ניגש אליי בחור והציע לי לשתות , נזהרתי , ואמרתי לאותו הבחור בנימוס שזו הפעם הראשונה שלי במועדון ואני מעדיפה לשתות עם חברותיי . אותו הבחור ניסה לשכנע אותי וגם הצליח , שתיתי איתו אך לא יותר מדי , נשארתי בשליטה .
לאחר 10 דקות על הבר הבחור פונה אליי וזורק לי הערות מיניות כמו : “איך הייתי עושה אותך” או “הייתי גומר לך על הפנים” וכן הלאה , אני נבהלתי מאוד ובעיקר הייתי בהלם ולא ידעתי איך להגיב לסיטואציה הזו , לא עניתי לו , קמתי ממקומי והלכתי לחברותיי , ניסיתי לחשוב שזה סתם עוד בחור שיכור .
אחרי כמה זמן עם חברותיי הייתה סיטואציה שבה הייתי לבד , אני לא זוכרת למה , ואותו בחור פשוט הופיע מאחורי . כאילו הוא עקב אחריי בכוונה .
הוא תפס בזרועי ומשך אותי לכיוון השירותים , לא יכולתי לצרוח כיוון שהמוסיקה הייתה חזקה מאוד ולא היו שומעים אותי ובנוסף זה היה מקום דיי מבודד אני זוכרת ,
ולא יכולתי להתנגד לו כיוון שאותו בחור היה שרירי וחזק ממני בהרבה …
כשהיינו בשירותים שאלתי אותו מדוע הוא נוגע בי ?! ולמה אנחנו בשירותים ?!
בתגובה הוא טרק את דלת תא השירותים ונעל אותה על מנת להרתיע אותי מלברוח או לצעוק .
אני בתגובה ראשונית לכל הסיטואציה בכיתי , הייתי איתו , נעולה בשירותים לאחר שהוא משך אותי לשם בכוח , בלי חברותיי , פשוט חסרת אונים .
אותו הבחור התחיל לגעת בי , ובאותו הרגע אני קפאתי במקומי , דבר כזה לא קרה לי לפני כן אף פעם , אני צרחתי לעצמי מבפנים במחשבותיי ומבחוץ פשוט לא יכולתי לזוז , כאלו הגוף שלי התנתק מהנפש שלי , אני זוכרת שחשבתי לעצמי : תברחי ! זה עוד לא מאוחר ! תנסי לצעוק ! אל תתני לו לגעת בך ! תאמרי לו שאת בתולה ושאת לא רוצה ! תאמרי לו שזה לא נעים לך ! תצילי את עצמך ! תמנעי את המצב הזה !
אך שום דבר ממה שעלה במחשבותיי לא התקיים בפועל .
הוא אנס אותי .
אני זוכרת שבמהלך האונס ניסיתי להתנתק ממה שקורה לי ולהתמקד בכל דבר אפשרי אחר כדי לא להתמקד במה שהוא עשה לי באותם הרגעים . אני זוכרת שהתמקדתי בעובש אשר היה על הקיר , בעכביש אשר טייל לו הלוך ושוב , בריח הנורא של האלכוהול בשילוב השתן והקיא שהיו בשירותים , באורות הצבעוניים אשר צצו מהמסיבה שהייתה במועדון .
האונס הזה הרגיש לי כמו נצח באותם הרגעים מה שהתברר לי בדיעבד שנמשך כשעה .
כאשר אותו הבחור סיים לעשות בי את מה שעשה , הוא השליך אותי מחוץ לתא השירותים והתחיל להכות אותי מכות נמרצות וחזקות , הוא תפס בידו את צווארי וחנק אותי , הוא התקרב לאוזני ולחש לי : “אם תעזי לספר את מה שקרה פה למישהו ובייחוד למשטרה אני אדאג לכך שתאנסי שוב”
פחדתי כל כך והבטחתי שלא אעשה זאת על מנת שאוכל סוף סוף להיות לבד ולא לראות את אותו הבחור שוב .
אותו הבחור יצא מהשירותים בקור רוח כאלו שלא קרה כלום , ואני נותרתי שמוטה על הרצפה בוכה ומבולבלת ובעיקר מפוחדת , ניסיתי באותם הרגעים לעכל את מה שנעשה לי , ובנוסף כעסתי על חברותיי שלא דאגו לשלומי שעה שלמה , שלא טרחו לחפש אותי או אפילו להתקשר אלי ולהבין שמשהו קורה לי ושאני במצוקה , אם רק אחת מהן הייתה עושה את זה ומגלה מה קורה לי האונס הזה היה יכול להיגמר בצורה אחרת או אפילו לא להתקיים בכלל !
לאחר כמה דקות , קמתי מרצפת השירותים בכוחות האחרונים שנשארו לי , יצאתי מהמועדון ותפסתי מונית הכי מהר שיכולתי , נסעתי לביתי , ולא סיפרתי לאף אחד על מה שקרה לי באותו ערב נוראי עד היום .

אונס (תוכן מיני)
דרוג הסיפור 4.7 | 3 מדרגים

תגובות (0)

הוספת תגובה - היה הראשון להגיב!
התחבר עכשיו בכדי להוסיף תגובה
6 דקות
תגיות: , ,
סיפורים נוספים שיעניינו אותך