אני ממש ממש מצטערת שלא העלתי פרק בזמן האחרון פשוט עברה עליי תקופה ממש קשה ולא היה לי כל כך זמן... אבל תודה על התמיכה, משמח אותי נורא שאתם אוהבים את הסיפור שלי! אוהבת המוןןן❤❤❤❤❤

דמות אפלה פרק 3

17/04/2019 467 צפיות תגובה אחת
אני ממש ממש מצטערת שלא העלתי פרק בזמן האחרון פשוט עברה עליי תקופה ממש קשה ולא היה לי כל כך זמן... אבל תודה על התמיכה, משמח אותי נורא שאתם אוהבים את הסיפור שלי! אוהבת המוןןן❤❤❤❤❤

” אוקיי אז תקשיבי, אבא ואמא רצו לספר לך את מה שאני עומד לספר לך כבר מזמן, אבל אני אמרתי להם שאת עוד קטנה מדי ושאת לא תביני. אז אל תאשימי אותם.הם רצו לבנות לי ולך חיים חדשים נורמלים ורגילים אבל הם לא הצליחו. אף אחד לא יכול.”
“נוווו תספר כבר אתה מוציא אותי מדעתי!”
טוב, אז ככה אני ואת בעצם מאומצים. אנחנו אחים מאותו אמא ומאותו האבא אבל פשוט הורינו הביולוגים מסרו אותנו לאימוץ.ורייצ’ אני יודע שקשה לך לשמוע את זה, אבל המצב מחמיר אז עדיף שתדעי כמה שיותר מוקדם.הורינו מסרו אותנו לאימוץ בגלל קשיים שהיו להם. ואם את חושבת על קשיים כלכליים אז כן הם היו קיימים אבל עכשיו הם עשירים יותר מרוטשילד. ואני לא צוחק.” כל חיי רציתי להיות אחת מהבנות שלובשות מותגים ומסתובבות עם אייפונים וכאלה אבל בכל פעם שביקשתי מהוריי הם היו אומרים לי “אין לנו מתוקה מצטערים” הייתי מבינה את זה ופשוט שוכחת מהרעיון שאני הולכת להיות אחת מהבנות האלה.
” ההורים שלנו היו ביחד כבר מהתיכון. הם התחתנו ושכרו דירה. ואחרי שנה אני נולדתי.כשנולדתי להורינו הביולוגיים היו המון חובות עד כדי כך שבבית לא היה מה לאכול. הם היו מתוסכלים ופנו לאדם עשיר למדי שעזר להם עם כל הקטע של הכסף.הם לא ידעו שהוא עזר גם לסבתא שלנו ואחרי זה רדף אחריה וגרם למותה הפתאומי.ואחרי חצי שנה אותו הדבר קרה גם עם הורינו. הם היו עשירים אבל חיו במנוסה. מתברר שאותו האיש שעזר להם הוא חלק מארגון אפל וסודי והוא רצה שהורינו יצטרפו לארגון הזה בתמורה לעזרתו. הורינו פחדו ועזבו את ביתם והיו מתגוררים בבתי מלונות ואחסניות. אחרי שנה וחצי את נולדת.אותם אנשים מצאו את הורינו ופרצו לבית אבל באותו היום בבוקר אני ואת נשלחנו למקום ששם מוצאים לילדים בית חם. הורינו חשבו שזה כבר מסוכן להשאיר אותנו בסביבתם אז זה מה שקרה. ועכשיו הם איכשהו גילו שאנחנו הילדים של הורינו אז הם חטפו את הורינו הביולוגיים במטרה שאנחנו נבוא והם ילכו. אבל אותנו הם לא רוצים לחטוף אותנו הם רוצים להרוג.”

דמות אפלה פרק 3
דרוג הסיפור 4.2 | 5 מדרגים

תגובות (1)

תמשיכי אני מתח

19/04/2019 02:32
3 דקות
סיפורים נוספים שיעניינו אותך