אם יהיה הרבה צפיות לזה אני אעלה את פרק 2. רק מחר אני כותבת את פרק 2, ורוב הסיכויים שהוא לא יעלה בכזאת מהירות אבל אם אתם ממש רוצים לדעת ברור שאני אנסה לשבת לחשוב על זה כמה שיותר מהר. תודה רבה, N.M

זה לא סיפור אהבה!

26/04/2021 235 צפיות אין תגובות
אם יהיה הרבה צפיות לזה אני אעלה את פרק 2. רק מחר אני כותבת את פרק 2, ורוב הסיכויים שהוא לא יעלה בכזאת מהירות אבל אם אתם ממש רוצים לדעת ברור שאני אנסה לשבת לחשוב על זה כמה שיותר מהר. תודה רבה, N.M

זה לא סיפור אהבה, אם הייתי יכולה הייתי חוזרת לפעם בלי העצב, בלי האכפתיות שהחיוכים המשוגעים והבלתי רגישים היו על הפנים, אלייך.
השני בספטמבר שעה: 14:00:
הסיפור שלה:
היא מיהרה ללבוש את מכנסי הג’ינס הרופפים שלה, יודעת שהיא מאחרת לשיעורה הראשון באוניברסיטה.
מסדרת את השיער בעודה מנסה לנעול את נעלי הוואנס שלה, הצליחה לנעול נעל אחת ולוקחת את הסוודר מהמתלה ולוקחת את הנעל השנייה לידה.
עד שהצליחה לנעול את נעליה שמה לב ששיערה רק התבלגן, ניסתה לאסוף אותו לקוקו אך ללא הצלחתה התפזר השיער והגומייה נפלה על הרצפה.
שיערה התפזר בצורה שמחזקת את מראה התלתלים היפיפיים והפרועים שלה. גיחכה ואמרה “לא צריך לעשות כל כך הרבה בסופו של דבר”.
לקחה את התיק, אוזניות, ולאחר חיפוש רב גם את הרב קו שלה ויצאה לדרכה.
הסיפור שלו:
הוא התעורר לצלצולי השעון המעורר, הסתכל על השעה וצחק. קם ממיטתו והלך לכיוון השירותים צחצח שיניים, הסתכל במראה בפרצוף אדיש ולאחר מכן התכופף כדי לשטוף את פרצופו.
יצא מהחדר ולבש את בגדיו הנורמליים: חולצה ארוכה, שחורה, לבנה ודקה. מעליה חולצה קצרה שחורה עם כיתוב סגול.
בזריזות שם את הג’ינס השחור שלו, לקחת את התיק ובו הדברים ויצא לכיוון האוניברסיטה.
הסיפור על ידי המספר:
היא עברה על ידו באופן נחוש להגיע לכיתתה, היא הסתובבה במקצת רק כדי לגלות נער לבוש כולו שחור עם שיער שחור, התעלמה והמשיכה לרוץ לכיתתה.
הוא הסתובב אחורה לראות מה נגע בכתפו הימנית, הדבר היחידי שראה זו נערה בעלת שיער תלתלים שופע וג’ינס מרופף בצבע שחור.
היא פתחה את הדלת בדרמטיות, כל הכיתה נבהלת והיא מחייכת לעבר הלוח שהיא רואה שהיא נכנסה לשיעור הנכון. כולם נדהמו למראה של הנערה שמנסה בקשיות למצוא את המקום הכי טוב בכל הכיתה.
היא זיהתה את מראה השיער השחור והבגדים השחורים, מבלי לחשוב פעמיים ישבה כמה שיותר רחוק ממנו. הוא הסתובב אחורה ולאט לאט מזהה את שיער התלתלים השופע, לאחר השיעור ניגש אליה הבחור ושהסתכלה עליו נדהמה לגלות שיש לו שקיות שחורות מתחת לעיניו הכחולות עם האישונים ששחורים משחור.
“אז אני מניח שלוקח לך הרבה זמן לבקש סליחה אחרי שאת פוגעת במישהו.” חייך ואמר. “אני מניחה שאתה לא מסתכל קדימה לראות שמישהו רץ לכיוונך.” חייכה חיוך ציני.
התקרב לפרצופה ובא ללחוש לה משהו אך לפני שהספיק להוציא מילה שמה יד על פרצופו ואמרה “לך לעזאזל.” קמה ויצאה מהכיתה שהיא שמה את האוזניות שלה.
ידיו על השולחן מסובב רק את ראשו לכיוונה ומחייך חיוך מעושה.
סיום הפרק 1!

זה לא סיפור אהבה!
דרוג הסיפור 2 | 2 מדרגים

תגובות (0)

הוספת תגובה - היה הראשון להגיב!
התחבר עכשיו בכדי להוסיף תגובה
4 דקות
סיפורים נוספים שיעניינו אותך