תרצו עוד פרק? תקשיבו זה ממש חשוב לי שתגיבו מה דעתכם כי אני שוקלת לפרוש...

דמות אפלה פרק 1

20/03/2019 510 צפיות 4 תגובות
תרצו עוד פרק? תקשיבו זה ממש חשוב לי שתגיבו מה דעתכם כי אני שוקלת לפרוש...

שלום לכולם. קוראים לי רייצ’ל ואני בת 18 נכון לעכשיו. המקרה שאני עומדת לספר התחיל לפני שנתיים. בחיים לא העלתי על דעתי שאצטרך לספר את זה אבל חיי בסכנה ואני מקווה שמישהו ימצא מתישהו את המכתב הזה ויפיץ אותו לאחר שיחקרו את העלמותי(אם בכלל יחקרו,אבל בכל זאת יש תקווה).
הכל התחיל כשהייתי בת 16 סתם נערה רגילה כמו כל נערה אחרת בגילי. קמתי בבוקר צחצחתי שיניים שטפתי פנים הכל רגיל… ואז ירדתי למטבח כדי לאכול ארוחת בוקר אבל אז ראיתי שאין ארוחת בוקר ולא אמי ולא אבי נמצאים בבית. חשבתי שאולי הם הלכו למכולת יחד (מה שלא קורה לעיתים דחופות) אז התעלמתי מכך ומזגתי לעצמי קורנפלקס עם חלב וישבתי לאכול. כעבור כמה דקות ירד מהמדרגות אחי הגדול ליאם שדרך אגב גדול ממני בשנתיים. ואז כשראה שאני יושבת לבדי במטבח לא שאל כלום והתחיל לחפש לא הבנתי בדיוק מה אבל אז הוא התחיל לקלל והוא ממש התעצבן משהו שלא קורה לאחי לעיתים קרובות לאחר מכן הוא הגיע למטבח ושאל אותי בכעס”את יודעת איפה אמא ואבא?”
“לא” עניתי,”למה קרה משהו?”
“שלא תעזי לצאת מהבית ואם מישהו ידפוק בדלת תתקשרי ישר אליי!!”אמר ברצינות כבר התחלתי לפחד.
“ואם אתה לא תענה?”שאלתי בתחכום.
“תברחי מהדלת האחורית של הבית ולא משנה מה יקרה אל תפתחי להם את הדלת!!אפילו אם הם יגידו לך שהם יהרגו אחד מאיתנו אל תרחמי על אף אחד! פשוט תברחיי!!!”
“להם? אתה מתנהג מוזר ליאם מה קרה?” אבל עד שסיימתי את השאלה שלי הוא כבר יצא מהבית וכשהצצתי מהחלון ראיתי שהוא נוסע במכונית של אבא. מה קרה לו? למה הוא כל כך עצבני?? אולי הוא מעשן סמים?!! לא יכול להיות הוא ילד טוב הןא לא יעשה דבר כזה להורים שלי. קרה משהו ואני מתכוונת לברר.

דמות אפלה פרק 1
דרוג הסיפור 4.8 | 8 מדרגים

תגובות (4)

תרצו עוד פרק? כי אם לא אז אין לי טעם להמשיך…

20/03/2019 13:11

תמשיכי..

22/03/2019 08:36

המשכתי עלה פרק שני

24/03/2019 18:52

אהבתי את הסיפור. אני ממשיכה לפרק שני עכשיו, מקווה שתמשיכי בהקדם. בהצלחה😉

05/04/2019 16:26
3 דקות
סיפורים נוספים שיעניינו אותך