לילה שלא נשכח

DarkBear 15/10/2021 147 צפיות אין תגובות

זוכרים את בקי שהיתה פעילה פה פעם? אישה לבבית, אז כתבתי סיפור בהשראתה, מקווה שתאהבו ;)

אני באוטובוס בדרך לדירה, היה יום עבודה עמוס, אני מותש. הנה התחנה הבאה שלי, יצאתי מהאוטובוס והדלקתי סיגר, הסתכלתי אל החלון שלי הרחק שם בבניין השלישי, אוי בקי.
נכנסתי לדירה, בקי הסתובבה אלה עם איזה שמלת תחרה חושפנית, שפתיה צבועות אדום, מאופרת במקצת, ראאער קפצתי עליה קרעתי את הבגדים ודפקתי לה סטירה, היא התרוממה ונישקה אותי צרפתית רטובה, תפסתי לה את התחת ונתתי הצלפה, היא גנחה לי בשקט באוזן.
אני עומד מולה היא בדוגי עירומה, התקרבתי אליה ומשכתי את הזין שלי על הכוס הרטוב שלה, עליתי עוד כפרה לחור האמיתי, “רגע! אני לא נקייה שם” היא נבהלה, “לא אכפת לי!” צעקתי והתחלתי לאנוס אותה אנאלי, אוח המגע הרך של הקקי מסביב לזין שלך בלי קונדום, אושר.
“מממ אתה אוהב את זה בייבי?” היא שאלה בזמן שאני מלקק לה את סוליית הרגל, נשכתי לה את הבוהן וגמרתי לה על כפות הרגליים, “עכשיו את התחת בייבי”, “עם כל הקקי?” שאלתי, אבל לא חיכתי לתשובה ומיד צרפתתי לה את פי הטבעת, הטעם המר של הקקי מכווצץ לי את קצות הלשון, אושר.
צרחתי בכאבים כשהיא זיינה אותי עם סטראפ און, גם אני לא הייתי נקי, אושר.
היא מולי ידיים קשורות, רגליים קשורות, צלפתי בה חזקק הראיתית לה מה זה בעל מכה שברתי את הזונה הזאת, לקחתי שתי מצבטות ונעצתי בפטמות הזקורות שלה ואז היא התחילה להתחשמל לה, אושר.
“כן כן את אוהבת את זה שאני מזייל אותך באמצע רחוב סוער?” שאלתי אותה בזמן שאני אונס אותה מול כולם, פאק משטרה, הצלחנו לברוח, היא מצצה לי בפארק שהסתתרנו בו, אופס היו שם ילדים, אושר.
אני משתין לה לתוך הפה, הפיפי שלי על גבול החום לא השתנתי מלא זמן ובקושי שתיתי מים, זה מטח מלוח רצח, היא הקיאה, היא אוהבת את זה, מנה עיקרית! רכנתי מעליה ושלשלתי לה לתוך הפה, נראה לי היא התעלפה… אושר.

לילה שלא נשכח
דרג את הסיפור

תגובות (0)

הוספת תגובה - היה הראשון להגיב!
התחבר עכשיו בכדי להוסיף תגובה
3 דקות
סיפורים נוספים שיעניינו אותך