רוקמת החלומות
האמת ש"לא" היה פחות פוגע.

סיפור אהבה מהתיכון

רוקמת החלומות 24/04/2017 999 צפיות 4 תגובות
האמת ש"לא" היה פחות פוגע.

תמיד רציתי סיפור אהבה מהתיכון, לדעת שגם בג’ונגל של הורמונים ואגרסיות מיניות שנבצר מהן לבוא לידי ביטוי, אני נחשקת. רגע לפני שהילדות נגמרת, לחשוב שהיה לי משהו שאולי יתלווה אלי אל עולם המבוגרים ויהא לי לזכרון כלשהו מתקופה שבזמן שהתרחשה, רציתי שתגמר.

אני לא יודעת מה ראיתי בך שגרם לי לא לחשוב. אני מניחה שראיתי רק את איך שאתה נראה, ומהשאר התעלמתי. אבל הכתובת הייתה על הקיר. לא באת, וכשבאת, ישבת לך בסוף פינת החדר בכיתה, התעלמת מכל מה שקורה סביבך וסימסת. אלוהים יודע למי, אולי לאמא, אולי לחבר או חברה. וגם אם לא, מה זה משנה את העובדה?

חשבתי שזה שסתם כך, חייכנו אחד לשנייה אתמול, אמר משהו. במהלך השנה, ראיתי שאתה מסתכל עליי כשהפנתי את המבט. חשבתי שזה שאתה מתבייש או מפחד ממני נבע ממשהו; פעם עברתי לידך וחשת שהיית כה מטרד עבורי, למרות שהיית במרחק די גדול ממני, אז זזת מהר בצעד גדול ממה שהיה נראה לך שהיה הדרך בה עברתי וכמעט נפלת הצידה. עכשיו אני מבינה שזה לא נבע מרגש, אלא ממי שאתה. כל הדברים שחבר שלך אמר לך מאחורי גבי ויצא לי לשמוע, היו רגשותיו שלו ולא שלך. אתה זרמת, כי הי, בסך הכל זו ילדה יפה. כמה היו מתים להיות אתה, רק בגלל שמישהי בכלל מאוהבת בך.

הרי אני יזמתי כל אינטראקציה שהייתה לי עמך, אני יצאתי מאיזור הנוחות שלי והבכתי את עצמי עבורך ואני הייתי זו שרעדה והפכה אדומה כשהלכתי לשבת לידך. ואתה שתקת ורק שאלת משהו לגבי מתי השיעור נגמר כעבור שעתיים של שתיקה, ועל כל מחמאה שהבאתי לך, רק אמרת תודה. ידעת שאני מאוהבת בך ולא עשית כלום ואני הכחשתי והתבססתי על כך שזה מי שאתה, ביישן שמתחבא מאחורי השתיקה, לא חשבתי שזה אומר שלא הרגשת דבר ולו חצי דבר כלפי.

וכולם אמרו שהוא יגיד כן; “כי את כוסית ומגניבה”, “כי את פאקינג נראית כמו דוגמנית”, “כי את יפה”, וכמובן “כי בנים אף פעם לא אומרים לא”. הוא לא אמר “לא”. הוא גם לא אמר “כן”. הוא ראה והתעלם. הוא דחה אותי בפאסיביות, בלי להשתמש אף לא במילה.

סיפור אהבה מהתיכון
דרוג הסיפור 4.9 | 8 מדרגים

תגובות (4)

וואו ממש מרתק מחכה בקוצר רוח להמשך!!!

24/04/2017 18:35

זה כתוב יפה (ויש אנשים כאלו, אז עוברים הלאה. הם לא מרושעים, ניראלי, לא במודע לפחות)

24/04/2017 19:31

    לא יודעת אם אפשר לקרוא לאנשים שאין בהם אנושיות “אנשים”.

    24/04/2017 20:03
3 דקות
סיפורים נוספים שיעניינו אותך