אין לי מושג מי אני בערב הזה

בוקר טוב

28/04/2019 465 צפיות אין תגובות
אין לי מושג מי אני בערב הזה

נכנסתי לחדר אחרי המקלחת ניגבתי ככה בספיגות את המים שנתפסו בין השערות. גיא שכב על המיטה בטלפון. הוא העתיק ישירות את המבט המרוכז מהמסך אלי.
“מה אתה עושה, רואה פורנו?”
“לא. שלחו לי עכשיו את הציונים של העבודה סעמ**” הבנתי שציון טוב הוא לא קיבל. אוקי, חשבתי בתוך הראש של עצמי.. הוא היה מבואס מאז תחילת היום עוד מהבוקר כשקמנו היום מאותה המיטה ששכבנו בה נחמדות ארבע פעמים עשירות ליל אמש. הסתכלתי על המיטה, הסתכלתי על המגבת לראות כמה מים נספגו הסתכלתי שוב על גיא. רציתי אותו כמו שלא רציתי אף אחד, אבל אין מצב שאני קופצת עליו ומתחילה לעשות לו נעים עם הגישה שלו במשך כל היום. אמרתי שזי** לי על זה ואני מתה ללכת לישון כי יש לי מחר בוחן ב 8:30 בבוקר וזה יותר חשוב מהקריזות שלו. אבל זה עצבן אותי.
“סעעמ** למה זה לא מצליח לי?!! אפי, למה אני כזה מטומטם?”
“מה קרה?”
“שום דבר לא הולך לי אני כבר לא יודע מה לעשות. העבודה הזאת שאמרתי לך בגוגל. לא חזרו אלי בסוף.”
לא ידעתי כל כך מה לענות כי ממש רציתי שנשכב ושום דבר אחר לא עבר לי בראש באותו הרגע ולא הייתי במצב של לנחם מישהו, אפילו אם זה גיא, בכל זאת הוא לא בן הזוג שלי. אנחנו.. איך הוא אמר אז? “בקשר לא מוגדר” אז שיקבל את הקשר הלא מוגדר שלו.
צללתי למיטה מתחת לשמיכה לצד השני בלי כוונה לגעת בו “הכל יהיה בסדר גיא, כנראה שאתה צריך להשתפשף עוד קצת בתחום, אחרי זה תראה.”
“את לא מבינה הא?” הוא ענה לי בטון מעצבן.
“מה יש? אתה לא צריך להוציא עלי את הבאסה שלך” ובאמת התכוונתי לזה. הבן אדם לא מוכן לקרוא לו בת הזוג שלו, למרות שאנחנו עושים הכל כמו בני זוג ואני בתומי ממשיכה את הקשר הזה כי יש לנו סקס מדהים ואני לא מסוגלת לא להיות קרובה אליו איכשהו. באמת שנמאס לי. אוף. כל כך קשה להיות אישה. הוא כן רוצה הוא לא רוצה הוא כן מחפש רציני לא מחפש. יאללה נמאס.
האור העמום של החדר עדיין היה דלוק מעלינו אבל בכל זאת הייתי כבר במצב של להירדם. פתאום הרגשתי את גיא נצמד אלי מאחור עם כל הגוף החסון שלו. איזה גוף יש לו. בדרך כלל ברגעים כאלה אני לא מחזיקה את עצמי וזה נגמר בסקס אבל הפעם הרגשתי גם מצידו שזו הייתה היצמדות לשם שינה ולא רמיזה לאקט כלשהו. ופשוט נרדמנו ככה, ולא חשבתי על מי נהיה כשנקום מחר בבוקר. ואני אף פעם לא אדע מה עובר לו בראש ומה הוא רוצה ואם אני מיוחדת בשבילו, כי הוא לא מספר לי, הגיא הזה.
לילה טוב

בוקר טוב
דרג את הסיפור

תגובות (0)

הוספת תגובה - היה הראשון להגיב!
התחבר עכשיו בכדי להוסיף תגובה
4 דקות
סיפורים נוספים שיעניינו אותך