למבוגרים בלבד!!!

ג’ינג’יות

13/01/2019 219 צפיות אין תגובות
למבוגרים בלבד!!!

טלי תמיד חלמה לטוס לחו”ל, וכל פעם משהו אחר הנחית אותה בחזרה לקרקע המציאות. הרי מה יהיה עם בלו, הכלב המתוק שהיא מצאה בשוק בכרמל בדייט הראשון שלנו?. שכר דירה, שיעורים פרטיים וסתם תכשיטים מנעו ממנה לחסוך. לא ממני, אני תמיד הייתי השקול מבין שנינו. “נשיקות, יפה שלי” צעקתי מרחוק תוך כדי הפרחת נשיקה באוויר. “תשמור על עצמך, ילד יפה שלי. אל תשכח שהלב שלך אצלי בכיס!” היא צעקה בחזרה. היא כל כך חמה ואוהבת, חשבתי לעצמי תוך כדי הליכה מהירה לכיוון המטוס. כבר שפגשתי אותה באותו ערב נשכח לפני שנתיים שמתי לב שהיא חתולה ג’ינג’ית בודדה שרק מחפשת ליטופים. אני גם אוהב ליטופים, בעיקר מאזור המותניים ומטה אז נרתמתי למשימה. בהתחלה לא תכננתי משהו רציני, לקבל קצת חום ולתת קצת זין הספיק לי. הייתי אז סתם ילד חרמן שמחפש מקום לתקוע בו את השרביט הזקור שלו. לא היה לי מושג איך הקשר הזה, או כל קשר, מתפתח. טלי, לעומת זאת, הייתה קצת יותר מפותחת רגשית ממה שדמיינתי. זה לא היה קשה להתעלות על הדמיונות שלי באותה תקופה. כנראה מכיוון שהן בעיקר כללו את הראש שלי שקוע בתוך השדיים האדירים שלה.
קול ממערכת הכריזה ניער אותי ממחשבות. “טיסה A334 ללוס אנג’לס תצא משער B6 עכשיו, כל הנוסעים מתבקשים לעלות”. שיט, שיט, תמיד החרא הזה קורה לי. לא יכולתי למצוא זמן יותר טוב למחשבות האלה?!. התחלתי לרוץ, ידעתי שיש לי עוד מרחק מכובד לעבור, יש לי עוד איזה 8 שערים עד ל B6. רצתי מהר, ולא שמתי לב לג’ינג’ית שפתאום נעמדה במרחק של כמה מטרים מלפני. עד שהספקתי לקלוט מה מתרחש, הראש שלי כבר היה עמוק בתוך המחשוף שלה, ושנינו נזרקנו אל הרצפה בעוצמה.
“שים לב לאיפה אתה רץ, יא חתיכת חרא” היא מלמלה בזעם תוך כדי סידור החולצה ההדוקה שלה. “אני ממש מצטער” גמגמתי תוך כדי בחינת הגוף החינני שלה. היא הייתה בסוף שנות העשרים שלה, עם גוון עור בהיר למדי, עיני תכלת נחושות, וציצי שכאילו מזמין אותי להתנגש בו שוב. היא קלטה את המבטים שלי וחיוך קטנטן מצא את מקומו בין לשפתיה החושניות. “יש לך עוד משהו להגיד, בחור?” היא ירתה את המילים בהתגרות מזמינה. מיד שמתי לב למבטא האמריקאי שלה. “בטח שיש לי” אמרתי בביטחון מעושה תוך כדי הושטת יד לכיוונה. “איך קוראים לך, ג’ינג’ית?” שאלתי, והגנבתי לעברה חיוך מתגרה. “כנראה שלעולם לא תדע…” אמרה והלכה. משאירה את היד שלי תלויה באוויר. הסתכלתי על פלחי הישבן שלה עולים ויורדים להם במרחק, כאילו מנופפים לי לשלום.
הטיסה!! נזכרתי בבהלה תוך כדי בחינת השילוט המעצבן של שדה התעופה. התחלתי לרוץ שוב. אחרי 200 מטר מצאתי את עצמי עומד באותה נקודה שבא הג’ינג’ית נעלמה מעיני. שלט גדול עם הכתובת B6 נחשף מעלי. אז אנחנו בעצם באותה טיסה, יש סיכוי שאצליח לגלות יותר מרק את שמה.
עליתי למטוס אחרון. ניסיתי לסרוק את המטוס ולאתר את הג’ינג’ית שלי. למזלי נשאר לידה מושב פנוי, אז קפצתי על המציאה והתיישבתי. “לא הצלחתי לקלוט את השם שלך מקודם” אמרתי והושטתי את היד שלי לעברה בפעם השנייה בעשר הדקות האחרונות. “לינדה” היא אמרה עם חיוך רחב. חייכתי אליה בחזרה. “את אמריקאית” יותר קבעתי מאשר שאלתי. “ו…?” “ואני טס לטיול באמריקה” השלמתי לה את התמונה. “אה….מעניין” היא אמרה, והניחה את כף היד שלה על הירך שלי. “בטח תצטרך הדרכה” היא ספק הצהירה ספק רמזה.
המשכנו לשוחח ויצר החרמנות שלי רק התגבר. היא המשיכה לגעת בי והבנתי כבר לאיפה הסיטואציה הזאת זורמת. “אני הולך לשירותים שנייה” אמרתי וחייכתי, כאליו רומז לה על עצם קיומו של הזין שלי.
הצפיפות בתא השירותים ריכזה את המחשבות שלי קצת. יש לי חברה בבית, מה נסגר איתי?! זאת המחשבה הראשונה שקפצה לי לראש. אבל שקעה במערבולת המחשבתית שהגיעה לאחר מכן. אני טס לחצי שנה, ולא באמת תכננתי למנוע מעצמי סקס למשך כל התקופה הזאת, נכון? ניסיתי לשכנע את עצמי תוך כדי בהייה בזין הזקור שלי.
יצאתי מהתא מבולבל כמו שנכנסתי והחלטתי לזרום עם הסיטואציה. “יש לך איפה לישון הלילה?” לינדה לחשה לי בחושניות כשחזרתי למושב. “לא” אמרתי לך בסתמיות, ובלב החלטתי שאני הולך על הג’ינג’ית הסקסית הזאת. ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, ככה סיפרו לי.
אותו לילה, בדירה שלה בדרום לוס אנג’לס, אחרי חצי לילה של זיון סוער במיוחד וכמה ג’וינטים, התגנבה למוחי מחשבה משעשעת. “למה אתה מחייך?” היא שאלה בחיוך, תוך כדי ליטוף האשכים שלי. “סתם” אמרתי ומיד המשכתי “כמה לבבות לדעתך יש לחתול?” שאלתי. “מה זאת אומרת? לב אחד לא?” היא ענתה. “אולי, ואולי לא. אני אבדוק את זה אחר כך” אמרתי. היא צחקה בקול.
התעוררתי באמצע הלילה, מחשבות הטרידו את מנוחתי. קמתי מהמיטה והלכתי לשירותים בצעדים חתוליים. אני חייב לבדוק את העניין הזה. ליקקתי את הפרווה, שלפתי את הטפרים, והתחלתי לעבוד. פרמתי בזהירות של הכיס הסודי בז’קט שלי, והתחלתי לספור. “אחד, שניים, שלושה…… שמונה לבבות!” אני לא מאמין שטלי הצליחה לשבות לי את הלב ככה, הזונה הזאת! חשבתי לעצמי בכעס.
כדאי לי לברוח מפה ומהר, חשבתי לעצמי תוך כדי הסתכלות על הפרצוף המתוק של לינדה. קפצתי מהחלון בזריזות, אבל לב נוסף החליק לי מהכיס ונשאר לו על אדן החלון של לינדה. “זונה” מלמלתי תוך כדי נחיתה על המדרכה הקרה.
ביננו, עדיף לישון בזבל.

ג’ינג’יות
דרג את הסיפור

תגובות (0)

הוספת תגובה - היה הראשון להגיב!
התחבר עכשיו בכדי להוסיף תגובה
8 דקות
תגיות:
סיפורים נוספים שיעניינו אותך