כי להתחתן זה כיף:)

ג’ני ומתן – החתונה

10/05/2020 59 צפיות אין תגובות
כי להתחתן זה כיף:)

אחרי שג’ני נכנסת מלא פרוז’קטורים עליה, ברקע שיר של שלומי שבת “בראשית עולם”, בום! 3 קונפטי לפנים של מתן, לא נורא, הוא שרד דברים גרועים יותר, 2 בנות דודות מרימות לה את השמלה כי דיי כמה אפשר עם האורך הזה, שרונה בחרה שמלה של סינדרלה גם ככה, אמא של ג’ני בוכה מסכנה מה עשתה לה, בטח מהתרגשות, בום! אלף פלאשים של אנשים שעושים סרטון של הזוג נפגשים בדרך לחופה לאנסטגרם, הרי את מקודשת, נשברה כוס, נצחק על מתן אחר כך כשהוידאו יהיה מוכן שלא הצליח פעם ראשונה אלא רק פעם שניה, בום! שיר שבירת כוס כל הבנות הרווקות נוהרות אל ג’ני שתברך אותן לזיווג הגון וחתונה במהרה כי זו שעת רצון, אני אחרונה כמו תמיד, זה גם אומר שאני אתחתן אחרונה? לא חשוב, מזל טוב.
סיבוב ריקודים ראשון, מתחלקים בנים בנות, אף אחד לא מבין בהתחלה מה צריך לעשות ואף אחד לא קם אבל מהר מאוד כולם רוקדים עומר אדם יפה יפה כמו שצריך, בום! חברים של מתן מרימים אותו על הכתפיים ורוקדים כמו משוגעים, בינתיים שמנסים להרים את ג’ני והיא לא מבינה מה רוצים ממנה, גם ככה שרונה הזאת סתומה בחרה לה שמלה של ריקודים קצרה ולא חשבה על זה בכלל שירימו אותה, למה לא אוברול, מטומטמת. בום! כל הדודות עושות מעגל וג’ני באמצע. מתן מתחמק מסבים שרוקדים בקצב של ימי הביניים, בום! צלמים שמפריעים לזרימה של השיר. חבר מחליט לעלות דווקא על השולחן של הבוס מהעבודה של מתן, באסה, אין העלאה במשכורת. מתן וחברים שלו שתו יותר מידיי, על זה ג’ני תגלה רק אחרי שהוידאו יהיה מוכן, כי מה פתאום שמתן ישאיר אחריו עקבות אלכוהול. בום! שיר סלואו חתן כלה, ג’ני ומתן מבוהלים מהחיים שלהם לא מבינים איפה צריך לשים את הרגל ומתי ופשוט יוצא משהו מאולתר כזה, שנראה כמו ריקוד של 2 קופים, אבל ג’ני שמחה הכי חשוב, בום! סלואו זוגות, כל הזוגות ברחבה, מתן מתלבט אם להכנס לרחבת הקופים או לזלול קצת מהמנה הראשונה אבל בסוף מקבל כאפה מג’ני ומבין שזו לא היתה התלבטות נכונה. בום! עכשיו החתן והכלה חייבים להצטלם ליד כל שולחן כדי שלכוווולם יהיו מגנטים, זה השלב שג’ני מחליפה לכפכפים כי שרונה הסתומה בחרה 13 סנטימ’. באמא שלי צריך לפטר אותה. מנה שניה, אפשר כבר לאכול, ברגע שג’ני ומתן רק מעזים להכניס ביס לפה, הדוד הדתי רוצה לברך. בירך, הלך, עכשיו הדיג’יי קורא לחתן ולכלה לקבל מתנה מההורים של החתן. שרשרת. תמיד זה שרשרת. בום מנה שלישית. מתי קינוח? זה מייאש, אף אחד בשלב הזה לא רוקד, כולם הבינו את הקונספט. ג’ני מחליפה לשמלה אחרונה סטייל ג’סיקה ראביט, ראביט ראביט, סתם כי זה נשמע כמו צפרדע, לא באמת. וזהו, השלב של הטראנסים.
רק הצעירים ברחבה. כל המבוגרים כבר פרשו, החברים של מתן לא נחים לרגע, כאילו הטעינו אותם כל שניה, ואף פעם הם לא ירדו מ 100 אחוז, איי איי איי, תימנים.
קינוח! איכס פרווה, ידעתי שהיינו צריכים לאכול בבית. 5 לפנות בוקר. הדיג’יי צרוד, זה השלב שבו ההורים כבר שונאים את כולם ורק מציעים לכולם לעוף בעדינות. מתן כבר השתלט על המטבח שם ג’ני לא חיפשה אותו. והרגע הגיע – ספירת הצ’קים. מי הביא לי וכמה, לא מספיק, שיט, מה עושים? האמא מגניבה לכיס של האמא השניה 600 דולר, תמיד לסבתות יש פלאן בי. וזהו. מאורע בלתי נשכח אה?

ג’ני ומתן – החתונה
דרג את הסיפור

תגובות (0)

הוספת תגובה - היה הראשון להגיב!
התחבר עכשיו בכדי להוסיף תגובה
5 דקות
סיפורים נוספים שיעניינו אותך