מפחיד אותי

23/05/2019 74 צפיות אין תגובות

מפחיד אותי ,אני מודה .אני לא מצליחה לישון מהמחשבות על להתאהב .
יש משהו מאוד מיוחד בהתאהבות ,זה לסמוך על בן אדם שלא ישבור אותך כשאתה חלש מולו .ומי שמאהב חלש רוב הזמן .ואני מפחדת להתאהב כמו כולם ,אני לא חושבת שיש אדם שלא מפחד מזה . זה כמו לקפוץ למים בלי דעת לשחות ,התוצאה היא לתבוע בים האכזרי . והכאב בא בגלים איכשהו אני מוצאת את עצמי במצבים של להיות כמעט שם ,ממש כמעט להתאהב בבן אדם ואז לקראת הרגע האחרון אני מוותרת על הכל כי אני מפחדת מזה .במקום מסוים אני מעדיפה להישאר החזקה והשפויה . ובאלי להיעלם מלא פעמים אני רוצה להאמין שהשאיפות שלי לא מתמזגות עם המציאות ,אני רוצה להאמין שאין אדם שמתאים לי במקום להפנים שאני פשוט לא מסוגלת להתאהב .
הוא אמר לי פעם במהלך ריב שאני אישה קרה וחסרת רגשות כי חשבתי על עצמי כשהוא היה במשבר ,כשהוא לא היה מובן לי .הייתי במשבר בעצמי והוא לא יכל לראות את זה בכלל . וזה מאוד ברור לשנינו הרי שאנחנו לא מתאימים, אני לא מבינה למה אנחנו כל הזמן מושכים את זה .הוא אמר את זה והמילים שלו פגעו בי ,כי הוא חשב שיש לי אגו .נכון יש לי אגו אבל אגו הוא בניין של רגשות שמחוברים אחד עם השני בחומר חזק והופכים לאדישות יתר ואגואיסטיות .כי כל רגש לבד הוא חלש ויכול להישבר מהר . אני לא רואה את עצמי אגואיסטית אני רואה את עצמי רגישה מדי .ואני מפחדת להרגיש ולתבוע בתוך הדבר הזה שנקרא אהבה בלי לדעת לשחות חזרה משם .
הייתי צריכה מלא כוח כדי פשוט להודות מולו שאני מפחדת להתאהב ביקשתי שלא ישפוט והוא הבטיח שאני יכולה לדבר בפתיחות . ולמרות הכל הוא הטיח בי האשמות ופגע בי . האשים אותי בבעיות שלנו כאילו היה לו קשה להתמודד עם הרגישות שלי .אז העדפתי ישר לחתוך .
אם יש משהו שממש בולט באגו שלי זה הכבוד העצמי שלי .אני תמיד יוצאת מתוך נקודת הנחה נרקיסיסטית שמגיע לי הטוב ביותר ואני לא צריכה להתפשר על פחות,אף אחד לא צריך להתפשר על פחות ממה שמגיע לו . אני חושבת שאם אני והוא היינו מתאימים הוא היה הופך אותי לחזקה ונותן לי ביטחון מולו , הוא היה עושה את הצעד . הוא היה רואה מולו כמה אני מפחדת להתאהב , כמה זה מפחיד אותי במקום שאצטרך להגיד לו ואז הוא יזלזל בזה .
וזה מפחיד אותי ,אני מודה .אני לא מצליחה לישון מהמחשבות על להתאהב .
יש משהו מאוד מיוחד בהתאהבות ,זה לסמוך על בן אדם שלא ישבור אותך כשאתה חלש מולו .ומי שמאהב חלש רוב הזמן .

מפחיד אותי
דרג את הסיפור

תגובות (0)

הוספת תגובה - היה הראשון להגיב!
התחבר עכשיו בכדי להוסיף תגובה
4 דקות
סיפורים נוספים שיעניינו אותך