-מקווה שאהבתם -יהיה עוד המשך אז תמשיכו לקרוא

נושב כמו רוח- חלק 3

29/05/2018 145 צפיות אין תגובות
-מקווה שאהבתם -יהיה עוד המשך אז תמשיכו לקרוא

תזכיר: המנהל העליב את נוגה וכשהתכוון לשוחח איתה היא ברחה…
.
המשטרה הגיעה מהר. כולם מחפשים אחרי ילדה צעירה ועצבנית. “הכל אשמתי…” המנהל הסביר למחנכת. “לא הספקתי להגיד שסיפרתי לך… היא חושבת שזה לאחת הבנות פה!” הוא לחש. “אנחנו נמצא אותה בסוף!” המחנכת אמרה. “זו לא הפעם הראשונה שזה קורה שבת בורחת, זוכר את אביבה?” היא הוסיפה והלכה לשוחח עם השוטר. “מי לא זוכר את אביבה?” המנהל מילמל. אביבה הייתה תלמידה לפני שישה שנים, עד שסיימה יב’. היא עברה דברים קשים אחרי שהייתה מאומצת וכל יום הייתה רבה עם מורה אחרת, אחר כך רצה למנהל ובוכה. באחד מהימים שהיה לה ממש קשה החליטה לבקש ללכת לנוח, כשלא הסכימו היא פשוט עזבה. כלומר, יצאה מהשער שהשומר ניסה להשיג אותה שתחזור.
“התקשרנו אל האמא, היא סוף סוף ענתה… אז נוגה הבת של האיש הזה, לא פלא למה ברחה. חיים קשים!” השוטר אמר והצית סיגריה. “אל תדבר כך על אבא שלי!” קרא בעצבנות קול שדומה לקולה של נוגה. המנהל, השוטר וכל המורות הביטו סביב. “אני פה, על הגג של החדר אוכל!” נוגה צעקה. כולם הביטו מופתעים אל נוגה.
“ילדה תרדי זה מסוכן!” השוטר אמר. “ואבא שלי רע? זה מה שאתה אומר?” נוגה צרחה. דמעות של צער וכאב על כל פניה הזהירות. “אף אחד לא יידבר כך על אבא שלי!” היא סיכמה והתיישבה על קצה רחוק יותר בגג. “אני צריך להתנצל.” המנהל סיכם ועלה גם לגג. “תקשיבי, רציתי והתכוונתי לספר לך שסיפרתי למחנכת שלך…” המנהל הסביר. הוא טיפס אל הגג לאט והתנשף הרבה. נוגה הופתעה. “מצטערת שברחתי לקניון פה…” נוגה אמרה. המנהל התיישב לידה במרחק קטן והביט ברצפה של הגג. השקט המשיך מעט. “בואי למטה!” המנהל אמר. “תרד ראשון, אני צריכה כמה רגעים לבד.” נוגה לחשה. המנהל לא סירב ומיהר לרדת. “השוטר! או יותר נכון, הגבר הזה… הרשע!” נוגה צעקה. “תתקדם מעט ודבר אליי כמו בן אדם…” היא אמרה. השוטר נאנח וצעד קרוב יותר לגג. “אבא שלך הוא זה שרשע!” הוא צעק. “אתה לא מתבייש להגיד דבר כזה? ועוד לפני הבת של האבא הכי טוב?” נוגה בכתה שוב. “ילדה תרדי את לא מבינה כלום סתם קטנה…” השוטר הסתובב ללכת שפתעום ירד גשם שוב. הפעם רק עליו! יותר נכון… “מה את???” השוטר הרטוב הביט בנוגה הצוחקת עם בקבוק ריק ביד. “מה קרה?” המנהל שרק ירד מהסולם של הגג שאל. “הילדה החוצפנית בדיוק כמו אבא שלה, שפכה עלי מים!” השוטר קרא עצבני. “לא רק זה!” נוגה קראה מצחקקת. הפעם זרה על השוטר ביצה, המנהל שעמד קרוב נבהל אך החליט לעמוד מול השוטר כך שנוגה תפסיק רק שהיא לא הפסיקה!
שני גברים עומדים מכוסים ביצים אחד גם רטוב, אחד עצבני ולא מגיע לו והשני לא מבין מה קרה.
“עכשיו תשחרר את אבא שלי מהכלא!” נוגה צעקה ועוברים ליד השער של בית הספר עצרו והביטו בהופעה…

נושב כמו רוח- חלק 3
דרג את הסיפור

תגובות (0)

הוספת תגובה - היה הראשון להגיב!
התחבר עכשיו בכדי להוסיף תגובה
4 דקות
סיפורים נוספים שיעניינו אותך