-מה אתם רוצים שיקרה? המורה תגיד לנוגה, המורה לא תגיד לנוגה, החברות שלה יגלו לה, החוקרת משטרה תשכח להגיע? בבקשה תגיבו, אני לא יודעת מה לבחור!!!!

נושב כמו רוח- חלק 5

31/05/2018 192 צפיות אין תגובות
-מה אתם רוצים שיקרה? המורה תגיד לנוגה, המורה לא תגיד לנוגה, החברות שלה יגלו לה, החוקרת משטרה תשכח להגיע? בבקשה תגיבו, אני לא יודעת מה לבחור!!!!

תזכיר: האנשים שצילמו את מה שקרא בין נוגה לשוטר העלו את הסרטונים שבתוך שלושה ימים הגיעו לכל החדשות… נוגה מגיעה להתראיין בשביל החדשות וגם לעיתונים!
.
.
כמה שעות אחרי שנוגה התראיינה אמא שלה מתקשרת. “איזה שקרים את מספרת?” אמא כעסה. “אמא זה האמת ואת הרשעה פה!” נוגה אמרה בעצב. “איזה רשעה, שמרטפה בראש שלך? אני רק מצילה אותך… את יודעת שהוא זה שגנב את ה-” נוגה ניתקה לאמא בפנים. “כן, אני ידעתי שזה מה שתגידי…” נוגה מילמלה לעצמה. “כמה אמא יכולה לפגוע בבת שלה?” היא לחשה.
הזמן עבר מהר מאוד, כל היום נוגה חצי בעננים. כלומר, היא לא מאושרת אבל כן חולמת כזה… “מה קורה?” המחנכת הגיעה לדבר עם נוגה בסוף הלימודים. “אה, הכל בסדר…” נוגה ניסתה להתחמק. “את חולמנית היום…” המורה סיכמה. “אה כן… כן… מה שתגידי…” נוגה הביטה בתיקרה. “נוגה?” המורה תפסה בידה. “הכל בסדר?” היא שאלה. “יותר מזה! מחר אני מבקרת אצל אבא שלי, הוא יצא בכדי לראות אותי ואז יחזור לכלא… לפחות כמה שעות של שמחה ניתן לו!” נוגה שמחה. “נוגה…” המחנכת לחשה, אבל נוגה חייכה ויצאה מהכיתה. “היא לא מבינה…” המחנכת לחשה לעצמה. “היא עומדת להיכנס לחקירת ילדים ואז יחשבו על לשקול אם כדאי שתיפגש איתו…” המחנכת בהתה בריצפה במחשבות. “מישהו חייב להסביר לה!” היא החליטה. “הינא את!” המנהל ראה את המחנכת יוצאת לכיוון הפנימיה לחפש את נוגה. “את תשתפי את נוגה! היא תוציא את התיסכול עלייך…” המנהל אמר. “מה? אתה מתכוון לתת לילדה להיכנס לחקירה ולחשוב שהיא סתם משוחחת עם מישהי שתעזור לה?” המחנכת הופתעה. “ככה המשטרה החליטה, דרך אגב ככה חוקרים קמעט את כל הילדים!” המנהל הסביר. “זה פשוט לא… לא נחמד מצידם…” המחנכת הביטה בריצפה במחשבות רעות. “המשטרה לא מנסה להיות נחמדה, היא מנסה לגלות את האמת ולעשות את מה שנכון לא רק לילדה!” המנהל לחש. שניהם צעדו לעבר שער בית הספר בשקט. “בבקשה, אל תספרי לה!” המנהל ביקש ויצא מהשער. המחנכת עמדה זמן ארוך בשער עד שהחליטה שהיא לא יכולה ללכת כנגד המשטרה, ויצאה החוצה…
“כן אמא, מה את רוצה?” נוגה ענתה לאמא כשהתקשרה למרות שלא רצתה. “אם ישאלו אותך אם את רוצה לפגוש את אבא מה את אומרת?” אמא שאלה. “לא מה שאת רוצה שאגיד…” נוגה אמרה וניתקה את השיחה. “מוזר למה שאמא שלי תשאל אותי, היא לא יודעת שמחר אני פוגשת אותו? נלך לקנות לו רוגלך המאפה האהוב עליו… בטח אין את זה בכלא!” נוגה מיהרה ללכת לבקש רשות לצאת. כמובן עם מבוגר בכדי שאם ינסו לתקוף את נוגה מראיינים או שוטרים יהיה מי שיגן עליה…
“למה כל כך הרבה רוגלך?” המבגור שיצא עם נוגה המדריכה שאלה. “לאבא שלי, זה מה שהוא אוהב!” נוגה ענתה. “אה נכון… את פוגשת אותו!” המדריכה שלא ידעה על החוקרת התלהבה ועזרה לנוגה לקנות לו גם רוגלך וגם עוד מתנות. “הוא מה זה ישמח!” נוגה חייכה בתמימות!
משהו בחיוך הזה נראה ילדותי ושלא יישאר שם זמן רב…

נושב כמו רוח- חלק 5
דרוג הסיפור 5 | 1 מדרגים

תגובות (0)

הוספת תגובה - היה הראשון להגיב!
התחבר עכשיו בכדי להוסיף תגובה
5 דקות
סיפורים נוספים שיעניינו אותך