רוקמת החלומות
סיפור אמיתי ולא מעניין

העיר השנואה עלי במדינה

רוקמת החלומות 02/09/2019 3443 צפיות אין תגובות
סיפור אמיתי ולא מעניין

שלושת הגברים האחרונים שחברה שלי התגוששה עמם היו מהוד השרון. הראשון, התחיל איתה ליד מועדון הפסאז’ בתל אביב. היא הייתה בתולה וחרמנית וכל-כך רצתה כבר לעשות את זה, כאילו רבאק, כבר עוד שנייה אזרחית משוחררת. כל-כך החמיא לה שמישהו שנראה טוב מתחיל איתה ככה משום מקום כשהיא מסריחה מוויד ויושבת על ספסל כמו הומלס עם איזה ידיד מסכן שלה. הם כבר שכבו בדייט השני, הוא שבר לה את המיטה וירד לה דם למשך יותר משבוע כי הוא היה יהיר וגם היה לו ממש גדול כשהיא חושבת על זה בדיעבד. ברנש נוסף מהוד השרון, ע’, איזה קמ”א אפס ששירת איתנו בבסיס ולא סבלתי מהרגע הראשון, אהב מאוד להתחיל עם כל דבר שזז. הוא לא היה נאה, אפילו לא במקצת, אבל לדבר ולהפגין ביטחון הוא ידע. אותה חברה עליו נדלקה. הם אמנם לא שכבו, אבל היא הייתה בריתוק והוא סגר שבת, אז משעמום הם השתעשעו במשרד של המפקדת שלה רק כדי לספר לה שהוא דחף לה אצבעות אצלה במשרד שנייה אחרי שהיא השתחררה.
באותה תקופה, שנייה לפני שחרורה של חברתי וחברות נוספות הגיעו אלינו סוף-סוף שני בנים למשרד. אחד כנראה לא היה כל-כך בעניין של בנות והשני, י’, היה מהוד השרון. הוא אמנם היה קטן ממני בשנה, אבל מאחר ונמנע ממני לראות זכרים נורמלים במשך כל השירות שלי זו הייתה האופציה הכי שפויה עבורי. יצאנו והאמת שלא נמשכתי אליו בכלל וגם לא ראיתי את זה הולך לאיזשהו מקום אבל משכנו את זה. גם אני הייתי בתולה וחשבתי לנצל לפחות את ההזדמנות ולהסיר ממני את הקללה. שכבנו ומרוב טיפשות שכחתי שבנות נוטות לפתח רגשות ולהקשר וזה קרה בתוך קשר שמלכתחילה לא היה אמור להוביל לשום מקום. חודש אחרי הוא גרם לי להפרד ממנו והייתי בהלם וחזרתי לעשן ושתיתי קפה מאתיים פעם ביום אבל אז נזכרתי שלפני שיצאנו הייתי דלוקה על איזה אחד, א’, שלא שירת איתנו בבסיס אבל העבודה שלנו הייתה קשורה בעבודה שלו בשירות אז פעם-פעמיים בחודש הוא היה בא לבקר אצלנו. הפלא ופלא לא רק שהוא מהוד השרון, הוא גם שכן של ע’ הקמ”א שדחף אצבעות לההיא, שאמנם גם למד איתו בשכבה אך כנראה מתוך שנאה משותפת בינהם, הוא לא ציין זאת. א’ גם שנא את י’ בטענה שהוא ילד זין. א’ היה מגנט פרחות כונפות. כל הפרחות הכונפות שאף גבר שפוי לא היה מתקרב אליהן במצב הכי נואש שיש, קפצו על הזין של א’, שלא היה קיים בוודאות. א’ היה נראה קצת סביר יותר. הוא לא היה חתיך איי איי איי אבל הוא היה נראה בסדר. כמעט שלא החלפתי מילה עם א’ עד הפרידה עם י’. זה לא שלא רציתי, אני פשוט מעדיפה להתרחק מאנשים עם אובר-ביטחון עצמי למרות שיש הטוענים שגם אני כזו. עשיתי לו פולואו באינסטגרם, זה היה בערך בתקופת פורים, הוא אישר ועקב חזרה למרות שבקושי החלפנו אי-פעם מילה. יום למחרת הוא הגיע למשרד שלנו וידיד שידע שהייתי בעניין של א’ סייע לקיומה של שיחה. לא קשה לי עם אנשים שיש להם אובר-ביטחון עצמי בתאכלס, קשה לי עם גברים שאני באמת נמשכת אליהם, אני מתחילה להיות קולנית ופעילה מדי וגם להעליב אותם מול הפרצוף שלהם, שלא במתכוון כמובן. הייתי בחו”ל, משוחררת כבר יותר מחודש, א’ קצת פחות כי הוא השתחרר חודש אחרי, אני מעלה לי סטורי ומקבלת פתאום התראה על הודעה מא’ שהגיב לי לסטורי את התגובה הכי מינימלית ולא משקיעה שיכל. הוא כנראה ידע שהייתי בקטע שלו, הוא ראה שאני בוהה לו בזין וגם אם לא אז מישהו מכל האנשים במשרד שידעו, וכולם ידעו, סיפר לו כבר. כמה מעלה זה לאגו לעשות את הצעד הכי מינימלי ולראות את הצד השני קופץ על זה כאילו לא יודעת מה. והבעתי יותר מדי התעניינות כמובן. והוא כנראה התכתב תוך כדי עם עוד אהבלות אז בסוף ייבשתי אותו והוא הפסיק לפתח את זה. כמובן שלא יצא מזה כלום, ואני עוד חשבתי שאעשה לו את אותו טריק כשהוא בחו”ל אבל הוא סתם ענה כמו ילד זין ואני פשוט לא הצלחתי שלא להיות אכפתית. וחברה שלי? הכירה מישהו בטינדר, הם כבר ביחד יותר מחצי שנה. גם הוא מהוד השרון.
שלא יעבדו עליכן ויקחו אתכן ל”נחל” המסריח שיש בו כיסאות מסודרים מראש וצב אחד, או “למצפה” ואז ינסו לזיין אתכן ברכב של האבא הטחון שלהם. במקרה הטוב ייקחו אתכן לBBB בקניון שרונים או מוזס בכפ”ס ועוד יתקמצנו לשלם עליכן.
בקיצור אני לא סובלת את הוד השרון.

העיר השנואה עלי במדינה
דרוג הסיפור 4.2 | 11 מדרגים

תגובות (0)

הוספת תגובה - היה הראשון להגיב!
התחבר עכשיו בכדי להוסיף תגובה
7 דקות
סיפורים נוספים שיעניינו אותך