על האווטאר איתמר הנוכחי. אני חדשה פה. תקראו את זה עד הסוף כי זה כן על אווטאר מקווה שתאהבו.😍

סיפורו של איתמר האווטאר של עידן הטכנולוגיה

23/11/2018 248 צפיות תגובה אחת
על האווטאר איתמר הנוכחי. אני חדשה פה. תקראו את זה עד הסוף כי זה כן על אווטאר מקווה שתאהבו.😍

22/10/18 7:00′ משעול האלמוגן,יבנה ישראל
אור
התעוררתי בבוקר לקןל צלצול של שיחת וידאו, זה היה הצלצול הקבוע של איתמר. “בוקר טוב לך, גברת אור” אמר איתמר בקול צפצפני כשמחקה קול של מורה בלעג. “בוקר” אמר מנו או עמנואל בשמו המלא. “יופי אז אני רואה שכולם קמו” איירה הציצה מאחורי גבו. בוקר טוב איירה, הפטרתי”אז נפגשים בהר הזבל עוד חצי שעה” אמר איתמר “ותביאי את שלג ”
הוא הוסיף . כול מי שהיה שומע את השיחה הזאת ודאי היה חושב שזו סתם שיחה שגרתית בין חברים טובים מאוד. האמת שזה משהיא הייתה, אבל לא ידענו מה יקרה אחריה. אוקי ועכשיו כמה הסברים, אני אור תלמידת חטיבה וכשפית מים, ומי שדיברו איתי היו החברים הכי טובים שלי איתמר זה שהתקשר אליי הוא האווטאר וכשף אדמה. מנו הוא כשף אוויר ואיירה גאונת על, שהמציאה מוצרי אופנה שמאפשרים לה לכשף. אווטאר ושלג החפרפרת מחמד של איתמר כולם עושים עליה “תורנות מחמד” היא של כולנו בעצם עת בכול מקרה מה שקרה בבוקר לא היינו יכולים לדמיין.

7:36
מזל טוב! קרא לעברי איתמר איחרת רק ב-6 דקות ממש הישג צחק מנו לפתע שמענו צעקה חזקה מצד השני של הרחוב הוא היה מלא עצים סבוכים משני הצדדים לכן לא יכולנו מי צועק ,אבל היה לאיירה, איתמר,ואני היה ברור שאדם הזה צריך עזרה. כשהתקדמנו ברחוב ראינו את יואב הליצן של הכיתה, מאוים ע’י 4 כשפי חושך עוטים מסכות ליצן מוזרות. יחד עם עידן הטכנולוגיה המתקדמת הוקמה אגודה חדשה הנלחמת במסדר הלוטוס הלבן. כשפי חושך, ביכולתם לשלוט בסוג חדש של כשפות, חושך. הם קטלניים, הורגים בלי שום בעיות, כשפי חושך שואבים את המהלך שלך לידיים ומיצרים מזה רוח אפלה. אי אפשר להילחם בהם. ניסיתי להילחם בהם עם איתמר מנו ואיירה, אבל כשפי החושך הפכו את הכול לרוח אפלה ענקית. בינתיים יואב ברח ומילמל לעצמו שהוא הוזה. כש חשבנו שאנחנו עומדים למות הופיעה משומקום נערה מכוסה סוודר לבן שלא הכרתי וירתה על הרוח 4 יריות חזקות של כשפות אש, ופירקה את הרוח לעטלפים קטנים.
את כשפית מים נכון?! אז תעשי משהו לפני שהרוח תחזור לעצמה! רציתי לשאול אותה איך היא יודעת שאני כשפית מים, אבל לא היה לי זמן. צעקתי אני לא יודעת את התרגיל הזה! בשלב הזה איתמר נכנס למצב אווטאר ויצר סליל מים זהוב סביב הרוח והיא התפוררה. כשפי החושך ברחו. איתמר התעלף. הגשתי על איתמר שביקשתי ממנו להרים אותו באוויר. ערכתי סביב איתמר כמה קווי מים והוא התחיל לנושום. כשפית האש השתחווה אליו ואמרה לאיתמר:”אווטאר אדוני, אני השליח שלך להב, המצב מחמיר כשפי החושך פתחו מלחמה עם מסדר הלוטוס הלבן, העולם זקוק לך אווטאר” העולם זקוק לך? מה ז’תומרת העולם זקוק לאיתמר? הוא האווטאר לו? אז עכשיו העולם זקוק לו. מה זה המצב מחמיר? שאלה איירה איזה מצב?
אתמול אחד המסטאר האש של המסדר נרצח ע”י כשפי חושך עוטים מסכות ליצן כמו אלו. אמרה להב.רק האווטאר וחברים יוכלו לגבור עליהם. הוסיפה. רגע רגע, אמר מנו האווטאר וחבריו? איזה חברים? החברים הכי טובים שלו אמרה להב והצביעה על איתמר. כאילו אנחנו? אוקי ,עד עכשיו זה עוד היה היגוני אבל אנחנו? אין סיכוי. יש וחצי!! הכריזה להב כאילו קרה משהו טוב. איתמר התעורר. ואמרתי ללהב שניצרך קצת זמן לבד.עם איתמר.

סיפורו של איתמר האווטאר של עידן הטכנולוגיה
דרוג הסיפור 5 | 1 מדרגים

תגובות (1)

אשמח לביקורת והמלצות לשיפור!,😘

23/11/2018 19:27
5 דקות
סיפורים נוספים שיעניינו אותך