ParrotGirl
אז.... זה הסיפור הראשון שלי באתר הזה, אני מניחה. הידד לי! ו... זאת רק ההקדמה. הפרקים שאחר כך יבואו מנקודת המבט של הדמויות עצמן, ששמן יצוין בראש כל פרק, ואלה יהיו הסיפורים האמיתיים. אשמח אם תגיבו ותתנו ביקורת בונה!

❀מקבילים❀הקדמה❀

ParrotGirl 26/07/2018 411 צפיות אין תגובות
אז.... זה הסיפור הראשון שלי באתר הזה, אני מניחה. הידד לי! ו... זאת רק ההקדמה. הפרקים שאחר כך יבואו מנקודת המבט של הדמויות עצמן, ששמן יצוין בראש כל פרק, ואלה יהיו הסיפורים האמיתיים. אשמח אם תגיבו ותתנו ביקורת בונה!

ארץ היופי הקסום.

מג׳יקל ביוטי לנד.

שמות שפשוט נוטפים מתיקות.

אתם בטח מדמיינים עכשיו מין אחו, מלא דשא ירוק יותר משל כל השכנים שלכם, פרחים יפים וצבעוניים יותר מכל הפרחים שאתם מכירים, עצים עבי צמרת יותר מכל עץ אחר, אגמים גדולים וצלולים כל כך שניתן להביט בהם כמו להביט במראה, ומפלים שוצפים שזורמים לתוכם, ומותירים קשתות צבעוניות שחדי-קרן דוהרים עליהן בעליצות. וקשת נוספת, גדולה יותר, עוברת דרך השמיים הורודים, ובסופה—איך לא?—יש סיר מלא זהב….

ואז אני אומרת:
“אה. כן.
גם אולפן טלוויזיה יש שם.”
ואתם בטח אומרים: “מה?! אולפן טלוויזיה? במקום קסום ויפהפה שכזה?! ברצינות?!”

כן, ברצינות.
ולא, לא חדי-קרן משדרים שם. אלא אנשים ממש כמוכם. זאת אומרת… בערך כמוכם… רק קצת יותר קסומים… ומוזרים… אך עם זאת גם מאוד נחמדים.

יונתן-ג׳יימס ואלירז-ג׳וליט. מכירים?
אולי כן, אולי לא. הם נראים די רגילים, אם כי גאונים מהרגיל,יפים מהרגיל, שתקנים מהרגיל, ביישנים מהרגיל ומתבודדים מהרגיל. אבל דווקא החייה שנדבק לה הסטראוטיפ של פטפטנות, טיפשות וחיי חברה עשירים מייצגת אותם — תוכי.
מוזרים מהרגיל כבר אמרתי?!
כמה אירוני…
על שניהם אמשיך לספר אחר כך.

אבל קודם כל, למה שיהיה אולפן טלוויזיה באמצע מקום קסום ו-“חמדמד” שכזה?

התשובה היא, שזה לא בדיוק מקום פנטסטי ופרימיטיבי כמו שאתם מצפים שיהיה. בעצם חלק מהמקומות שם כאלה, אבל רובה של ביוטילנד הוא בעצם מדינה מודרנית לכל דבר. זה בגלל שהיא מחוברת בחור תולעת סודי לאחד האייונים בים התיכון של ישראל שלנו. יש בה הכל כמו אצלנו: ערים, ישובים, קיבוצים, בניינים, וילות, גורדי שחקים, פארקים, גני חיות… הכל, רק בשינויים קלים.

כמו למשל שבחוות הסוסים לא תמצאו רק סוסים רגילים, אלא גם חדי קרן ופגסוסים. בתי הספר שם מתקיימים בחופש הגדול ושאר החופשות, ולומדים בהם על קסם, ולא מתמטיקה, מדעים וכולי.
אבל מה שהכי מיוחד, זה אזורי האקלים השונים שבארץ, שכל אחד מהם מייצג אזור אקלים כלשהו בעולם שלנו, כך שגם תוכלו להיות באנטרקטיקה וגם בסוואנה, מבלי לצאת מהמדינה בכלל.
נשמע נחמד, נכון?

אז זהו, שלא.
הרי בכל מדינה יש בעיות, האין זאת?
ובין הבעיות הללו, יש גם אויבים. מדינות אויבות.
והמדינה הכי בולטת כאויבת, היא כמובן המדינה הצמודה אליה,שנמצאת איתה באותו כוכב, ושתיהן לוקחות חצי משטחו: שמה ארץ האופל המפחיד, סקארי-דארק לנד, או ארץ האופל/דרקלנד בקיצור. היא באמת נראית מפחידה.
הדשא והעצים תמיד בגוון ירוק כהה אם לא שחור. הפרחים כהים מאוד אף הם. ובאגמים משתקף צבעם האפור והקודר אם לא שחור ואפל של השמיים מעל. והעיצוב הגותי של רוב המבנים במדינה לא ממש תורם לאווירה טובה. קרני השמש בקושי חודרות את העננים הכבדים שבשמיים, והארץ תמיד שרויה בקור תמידי. זה הוביל את התושבים לצבוע את הקירות בצבעים כהים כדי שיבלע כמה שיותר חום לתוך הבית, ואפילו הצמחים פיתחו את הצבעים הכהים בגלל זה.
אולי זה בגלל שדרקלנד מחוברת בחור תולעת לאחד האייונים הצפוניים של גרינלנד או קנדה. ובין היחידים שיודעים למצוא אותו, הם יונתן ג׳יימס נגה, ואחריו אלירז ג׳וליט נגה.

אז הינה חזרנו אליהם שוב.
לשניהם יש שני שמות. לשניהם יש אותו שם משפחה. אם תסתכלו טוב, יש להם גם אותו מספר אותיות בשני השמות. הם אפילו נראים מאוד דומים. והפרש הגילאים בינהם מצחיק —

שלושים ושלוש שנים טובות.

אלירז ג׳וליט היא נערה צעירה ויפה.
שערה בגוון החום הכהה, הכמעט שחור, לרוב נאסף בזנב סוס גבוה, אך כשהוא פזור (וזה קרה לעיתים נדירות) הוא מגיע עד לגבה התחתון, גלי ונפוח. עיניה הגדולות והיפות היו בגוון ירוק כחלחל, שבתוכו כתם חום מסביב לאישון, ובעלות ריסים יפים, לא ארוכים מידי ולא קצרים מידי. צבען הזכיר מעין גבעה ירוקה ממבט על, שפסגתה ריקה מדשא. פניה נפוחות מעט, וכך גם בטנה, שמעט סתרה את מבנה גופה הרזה אך לא יותר מידי. היא פשוט מאוד ממעטת בפעילות גופנית לטובת הסמארטפון והמחשב.

השני, יונתן ג׳יימס, הוא גבר בוגר ויפה גם הוא, אך לא ממש מבוגר. הוא גם לא נראה כזה.
הוא היה דומה לאלירז כמעט בכל המאפיינים, אך שערו הזהוב והנפוח הגיע עד לכתפיו, ועיניו הגדולות והיפות גם הן, היו בכלל בגוון כחול עמוק ובולט משל אלירז. בתוך הכחול היה כתם ירקרק, ובתוכו כתם חום מסביב לאישון, כמו של אלירז, וצבען הזכיר את אותה גבעה, אך ים כחול וגדול הקיף אותה, כאילו הייתה בעצם אי. רק הקמטים הקטנים בין גבותיו ובצידי עיניו הסגירו את העובדה שכבר עבר את העשור הרביעי של חייו. פניו בעלות המבט הספק נוגה ספק מעוצבן, ומבנה גופו לא היו שונים משלה כלל, והאמת שגם האופי,הרקע ואפילו הבעיות הנפשיות וכוחות הקסם, היו זהים לשלה.

אף אחד לא ממש יודע מדוע זה כך.
הרוב מעריכים שמדובר במין קרבה משפחתית רחוקה, כיוון שעד שאלירז הייתה בת שתים-עשרה, היא לא פגשה בו מעולם. אחרים אומרים שזאת תופעה מוכרת אך נדירה אצל הקוסמים, שמגלים שיש להם כפיל, לרוב ממגדר הפוך, ונדיר יותר שיהיה מאותו מין, כמו ההורים של שניהם.
אבל מה שבטוח, הוא ששניהם הקוסמים החזקים ביותר בביוטילנד כולה, כל אחד לבדו.

כשהם יחד, יש בכוחם להציל את העולמות— של ביוטילנד ושלנו יחד—

או למוטט אותם עד היסוד…

❀מקבילים❀הקדמה❀
דרוג הסיפור 5 | 2 מדרגים

תגובות (0)

הוספת תגובה - היה הראשון להגיב!
התחבר עכשיו בכדי להוסיף תגובה
סיפורים נוספים שיעניינו אותך