מקווה שנהנתם מהפרק, הייתי שמחה לשמוע תגובות טובות (אפשר גם רעות) על ההתחלה של הספר ואל תשכחו לדרג :-)

בת מוזה פרק אחד

22/04/2020 131 צפיות 2 תגובות
מקווה שנהנתם מהפרק, הייתי שמחה לשמוע תגובות טובות (אפשר גם רעות) על ההתחלה של הספר ואל תשכחו לדרג :-)

קוראים לי צ’ריטי, ואני בת 15 מתארים אותי כנערה שקטה וכישרונית, אני מרבה לקרוא ספרים על מיתולוגיה ומרגישה קשר מיוחד אליהם. אני יתומה, ובבית יתומים שלי יש הרגשה של בית, הוא לא אכזרי כמו בסרטים. כל בוקר יש לנו מערכת שעות עד השעה ארבע בצהריים,ועד הלילה יש לנו זמן חופשי. יש לי חבר בשם ג’יימס והוא החבר הכי טוב שיש בעולם למרות שהוא קצת מוזר (מי נותן חוץ ממנו פגיון מערד ליום הולדת??). קשה להיות בקשר איתי כי אני לא כל כך נערה חברותית אלה מסוגרת. יום אחד קרה לי משהו מוזר, באמצע השיעור התפרצו לכיתה שתי בנות ובן הלבושים בשריון קרב. לא נראה שאף אחד מבחין בהם חוץ ממני ומג’יימס. הבנות נראו תאומות,לשתיהן היה שיער בצבע שחור, ולכל אחת מהן היה פס כחול בשיער. הבן היה עם תספורת דמוית קסדה בצבע חום כמו שלי, ועל היד שלו ראיתי קעקוע של כנפיים ונחש (קדוקאוס?).
הם הלכו לג’יימס ואמרו לו: “הגיע הזמן ללכת. הם גילו אותה, המחנה בצרות.” ג’יימס הנהן בראשו ואמר לי:” חייבים ללכת רודפים אחרינו”. “לאן הולכים? מי רודף אחרינו?” נבהלתי. “אל תדאגי” הרגיע אותי ג’יימס “אנחנו הולכים למקום בטוח.” והוסיף בחיוך:” את נראלי מכירה את המקום, קוראים לו מחנה החצויים.” לא האמנתי. קראתי את ספריו של ריק ריירדן ותמיד קסם לי מחנה החצויים. “נו בואי כבר,” אמר ג’יימס. “אנחנו ממהרים”.
יצאנו מהבניין ואף אחד לא עצר בעדנו אחת מהתאומות זרקה משהו ופתאום ראיתי שער גדול ומתוכו מציצים שדות תות ועץ אורן גדול. הם התחילו כבר לעבור בשער שעצרתי אותם ואמרתי ביאוש: “חכו שנייה קודם כול מי אתם? חוץ מג’יימס אני לא מכירה כאן אף אחד ולמה אני פה? אני בכלל לא חצויה.” הבן אמר לי:” טוב אני אגיד לך, לי קוראים טום ולשתי התאומות קוראים סטאר וג’יין. אני בן הרמס, הן בנות פוסידון, ג’יימס בן אפולו, ואת בת קליאו המוזה ואת התקווה האחרונה שלנו.” הוא נשם עמוק ואז חייך חיוך עצוב ואמר:” ברוכה הבאה למחנה, את החצויה החזקה ביותר בעולם. את תצילי את כל החצויים במחנה או שכול מי שבמחנה כולל את ימותו.

בת מוזה פרק אחד
דרוג הסיפור 4.3 | 4 מדרגים

תגובות (2)

אהבתי את הרעיון מאוד!

22/04/2020 11:09

    תודה

    22/04/2020 11:10
3 דקות
סיפורים נוספים שיעניינו אותך