בת מוזה פרק 2

08/05/2020 63 צפיות אין תגובות

“מה?” התפלצתי “מה זאת אומרת שאני חצויה? חצויים קיימים רק בסיפורים וחוץ מזה, מה זאת אומרת שאני צריכה להציל את כולם? אני אפילו לא החזקתי כלי נשק לדקה אחת שלא לדבר על שנלחמתי בכלל” ג’יימס חייך אלי ואמר:”אני יודע שאת מופתעת אבל זאת האמת, אנחנו צריכים ללכת לכירון שיספר לך הכול” “כירון הקנטאור מפרסי ג’קסון?” שאלתי. “כן זה הוא” אמרה לי סטאר וחייכה אליי. “זה בטח קצת מפחיד שכול מי שקראת עליהם קיימים במציאות” “נכון” הסכמתי איתה אבל אז עלתה בי מחשבה אחרת, יותר מלהיבה מהמחשבות האחרות. עם כל הדמויות חיות אולי גם אפגוש את הדמויות האהובות עליי מהסיפור? “בואי” קטע טום את מחשבותיי.”צריך ללכת לכירון”. נכנסנו למחנה, והכל נראה שונה ממה שמתואר, יותר שונה. המקום לה המה קולות צחוק וצלצול חרבות כמו שמתואר בסיפור. סאטירים ודריאדות לא יצאו מכיוון היער, ושדות התות לא הבהיקו ושלחו ניחוחות מתוקים ומגרים. הכל היה נראה, נטוש. “מה קרא כאן?” שאלתי בבהלה.
“איפה כל הדברים המתוארים בספר?” ג’יין העיפה אליי מבט קודר והשיבה:”זה לא כמו שהיה פעם, המחנה הולך ונחרב”. טום השתיק אותה במבט חד ואמר:”הגיע הזמן ללכת לכירון.” התקדמנו אל בית עם ארבע קומות ועליית גג שהקירות צבועים בכחול. הבית נראה כמו בית נופש שהוזנח, על הקירות היה אבק וקורי עכביש נמתחי בין הרעפים. נכנסנו לבית ובפנים ישב אדם עם שיער וזקן בצבע חום. הוא ישב על כיסא גלגלים, ומיד זיהיתי שזה כירון הקנטאור בצורתו האנושית. הוא הפנה את מבטו לג’יימס ואמר:”תודה, מילאתם את המשימה אנא חזרו לשקם את ההריסות ולטפל בפצועים”.ג’יימס הנהן בראשו ורמז לטום, ג’יין וסטאר , והם יצאו מהחדר בדממה. “צ’ריטי שבי מולי בבקשה” ביקש כירון. התיישבתי מולו ואמרתי:” אתה יכול להסביר מה קורה כאן? מחנה מתפורר, חניכים פצועים, מלחמה ושאני חצויה חזקה מכולם. אתה בטוח שכל זה נכון?”
הוא הנהן שוב והתחיל לדבר:”לפני כשנתיים גילינו שטרטרוס מנסה להשתחרר מהאדמה ולצאת אל העולם, דבר שמסוכן מאוד כי הוא הרוח החזקה ביותר בעולם מאז ראשית הבריאה. טרטרוס יכול להקים את המפלצות, להחיות אותם, ואם הוא בדמותו האמיתית הוא יכול להשמיד כל אדם שמסתכל עליו או ברדיוס של קילומטר ממנו הוא יכול להשמיד גם אלים שמסתכלים עליו שהוא בדמותו האמיתית. אך שהוא בעולם האמתי אין לו כוחות ממשיים בגלל קללה שקיללו אותו אוראנוס, ניקס וגאיה ביחד אשר חששו מהכוחות שהוא מסוגל להפגין. אך הוא נאבק בקללה וכל יום הוא מתחזק במטרה לעלות ולהשמיד את האלים. המחנה נטוש כי כל החצויים הלכו לעזור לאלים כי טרטרוס משחרר מפלצות חזקות אשר אפילו לאלים קשה להתמודד איתם במטרה להחליש אותם לפני בואו. המחנה נראה מוזנח בגלל שטרטרוס שיחרר קללה אשר הורסת אותו מבפנים.” ” למה?” שאלתי.”למה הוא מחריב ופוגע בחצויים?” “בגללך” השיב כירון “את מי שהולכת להביס אותו או שהוא יהרוג אותך ויעלה לשלטון.” “אבל מה אם החצויים החזקים? חצי שאלתי חצי זעקתי. “איזה חצויים חזקים?” שאל כירון. “חצויים כמו פרסי ג’קסון, אנבת’ צ’ייס” עניתי. כירון חייך אלי חיוך כאוב ואמר:” פרסי ואנבת’ מתו לפני יותר משבעים שנה”

בת מוזה פרק 2
דרוג הסיפור 4.3 | 3 מדרגים

תגובות (0)

הוספת תגובה - היה הראשון להגיב!
התחבר עכשיו בכדי להוסיף תגובה
5 דקות
סיפורים נוספים שיעניינו אותך