אהבה חד צדדית

מחבר:
תאריך: 11/08/2017
209 צפיות
ז'אנר: סיפורי אהבה עצובים
0 תגובות
זמן קריאה משוער: 3 דקות

התאהבתי.
וואו פתאום המילה הזאת באמת מקבלת משמעות. פתאום המילה אהבה היא לא סתם מילה. אז כן, התאהבתי . באדם הכי לא צפוי . אדם שאני כל כך הערכתי והערצתי ובחיים לא ציפיתי שדווקא הוא . אתם בטח שואלים עכשיו איך אפשר לדעת כשאתה מאוהב. אז אפשר, לא חסרות דרכים. זה התחיל בסתם מחשבות קטנות עליה כשלא הייתה בסביבה ומשם זה הגיע למצב שהיא הדבר היחיד שאתה חושב עליו כל היום . החיוך שלה הצחוק שלה כל דבר שהיא אומרת. ואני … באלי רק למסגר כל תמונה שלה בראש שלי ולתלות ככה ליד הלב . כל כך פחדתי שיגיע הרגע שאצטרך להיפרד ממנה כי כל כך נקשרתי והנה עכשיו שאני כבר שלושה שבועות לא ראיתי אותה היא עדיין הדבר היחיד שאני חושב עליו . באלי להיות לידה לחבק ולנשק ולאהוב . באלי שתתפרק ותשתף בכל מה שיושב לה וגם בכל מה שלא . מפחידה אותי המחשבה שמעכשיו לעולם לא אראה אותה . כי התאהבתי .
לפעמים אני כל כך מבואס שגיליתי מהי אהבה כי מהרגע שגיליתי איך זה מרגיש לאהוב גיליתי גם איך זה מרגיש לא לאהוב . לא להיות ליד הבן אדם שאתה אוהב ורוצה בגלל הפחד לשתף ולהגיד לו את מה שיושב לך על הלב . הלוואי באמת שהלוואי שהיה לי מספיק אומץ אבל אין לי כי אני חלש מידי . חלש מידי בשביל לחשוף את עצמי . מה שאני מרגיש אליה בחיים לא יהיה הדדי ולפעמים לא צריך לקבל מבן אדם תשובה שלילית בשביל להבין שזה לא הולך לעבוד . מספיק רק להסתכל עליו ועל ההתנהלות שלו מול אנשים בשביל להבין שהוא לא . לא מרגיש כמוך . אז כן, התאהבתי .
אבל מה בעצם שווה אהבה אם היא חד צדדית?


אהבה חד צדדית
דרוג הסיפור 5 | 1 מדרגים
Facebook Twitter Google Email

תגובות (0)


הוספת תגובה - היה הראשון להגיב!
עליך להתחבר בכדי להוסיף תגובה
סיפורים נוספים שיעניינו אותך

סיפורים אחרונים
החלק החסר… 0
מחבר:
תאריך: 23/03/2018
ז'אנר: סיפורים מהקופסא
שקר ואמת – גבר ואישה 0
מחבר:
תאריך: 23/03/2018
ז'אנר: שירי אהבה
להתפייס עם שדים 0
מחבר:
תאריך: 23/03/2018
ז'אנר: שירים
אתר סיפורים מאפשר לך לפרסם את סיפוריך חינם, לקרוא סיפורים של אחרים ולקחת חלק בקהילת המחברים הגדולה של האתר. מטרתנו היא ליצור קהילה משתפת, יצירתית ופוריה של כתיבת סיפורים ואנו מזמינים אותך להצטרף אלינו.
אנו מאמינים בסיפורים מקוריים ובתוכן איכותי. שמור על כתיבה נקייה, רהוטה וללא תוכן פוגעני. אנו מקווים שתהנה באתר הן כקורא והן ככותב. כתיבה וקריאה מהנה!
שתף סיפור עכשיו!