סיפור קצר

מחבר:
תאריך: 13/02/2018
44 צפיות
ז'אנר: סיפורי חיים
0 תגובות
זמן קריאה משוער: 2 דקות

היום זה יום הזה יום נפלא ציפורים בשמים דגים במים אנשים רוצחים אנשים אם כול דבר שאם יכולים נפלו לבחור הזה השנים הזה יום נפלא אנשים מפוצצים את עצמם נלחמים בלי סיבה חוץ מי אבא שלי בשמים הו האבא הנכון ושלכם זה שקר הזה יום נפלא אל תחשבו ששכחתי על מכירת עבדים זה קורה גם היום אבל החשב מוכרים גם איברים אזה יום נפלא כול ממשלה משתתפת בשחיתות ולכול אדם לא מעונין מה קורה בעולם הזה יום נפלא אבל יש אנשים ש מתמודדים אם זה יום יום אבל לא מתייחסים לאם הזה יום נפלא ומה עושה האדם הרגיל שהפילו לא שמה על זה לא משנה פשות אפשר לשכור רוצח שכיר להרוג אותו כן כן זה קל מאוד הזה יום נפלא ומה אם האולם אאאא הנכנו הורגים אותו לעת לעת הזה יום נפלא החדשות מפוצצים אותנו בדעגות ופחד אבל זה רק שבריר מי מה שבאמת קורה הזה יום נפלא ומה אם אנשים טובים גם אם נימצאים ואם באמת נדירים ואבל כול אחד מיתנו יכול להיות טוב אבל מה זה טוב ומה זה רע אנשים רוצים לחיות חיים טובים לזה אם צריחים כסף ולצערנו אם יעשו אכול כדי להשיג כסף המשפט עומר פשע לא משתלם אבל הו משלם הרבה אם לא נתפסים ולכל פושע שניתפס תמיד יש עוד הזה יום נפלא
ומה אתם חושבים?


סיפור קצר
דרוג הסיפור 1 | 1 מדרגים
Facebook Twitter Google Email

תגובות (0)


הוספת תגובה - היה הראשון להגיב!
עליך להתחבר בכדי להוסיף תגובה
סיפורים נוספים שיעניינו אותך

סיפורים אחרונים
רק שלך 0
מחבר:
תאריך: 23/02/2018
ז'אנר: סיפורי חיים
מונולוג – להמשיך? 0
מחבר:
תאריך: 23/02/2018
ז'אנר: סיפורי חיים
דייג אוהב לדוג 0
מחבר:
תאריך: 22/02/2018
ז'אנר: שירים
אתר סיפורים מאפשר לך לפרסם את סיפוריך חינם, לקרוא סיפורים של אחרים ולקחת חלק בקהילת המחברים הגדולה של האתר. מטרתנו היא ליצור קהילה משתפת, יצירתית ופוריה של כתיבת סיפורים ואנו מזמינים אותך להצטרף אלינו.
אנו מאמינים בסיפורים מקוריים ובתוכן איכותי. שמור על כתיבה נקייה, רהוטה וללא תוכן פוגעני. אנו מקווים שתהנה באתר הן כקורא והן ככותב. כתיבה וקריאה מהנה!
שתף סיפור עכשיו!