סוף הסיפור

05/05/2019 217 צפיות אין תגובות

היא צריכה להתחיל תואר שנה הבאה, היא שונאת את העובדה הזאת. הוא לא התקשר אתמול בערב כמו שהוא הבטיח שהוא יעשה. היא מתיישבת על המיטה המבולגנת, הכל מבולגן מסביב שום דבר לא בסדר. למה הוא לא התקשר? היא שואלת את עצמה בתוך הראש חזור חזור. הגבר של חייה הגבר שהיא רוצה שיהיה אב לילדים שלה. בפעם המאה אלף הכל מתמוטט לה בין כל מה שהיא ניסתה לבנות. היא הטיחה את כיסא הפלסטיק שעמד מולה, היא זרקה חפצים, לקים לציפורניים נשברו הבושם האהוב שלה התגלגל על הרצפה ומזל שלא נשבר כי אחרת היא הייתה מתחרטת על זה מאוד כשהכול היה עובר. היא שנואה על עצמה היא שנואה על הכל. שיחת טלפון נכנסת. היא עוצרת ורואה דרך העיניים הדומעות את השם שלו על הצג. היא רוצה לענות והיא לא רוצה לענות.
“הלו”
היי מה קורה? סורי שלא התקשרתי אלייך אתמול הייתי גמור מהלימודים”
“הכל בסדר.”
שתיקה.
“הכל בסדר? את לא נשמעת משהו”
“נשברה לי קופסת הלקים יאיר. יאיר..” היא חזרה על השם שלו והחזיקה את עצמה מלא לפרוץ בבכי. למה היא רצתה לבכות ולשם מה כל הסצנה הזאת? כי היא ידעה מה יהיה ההמשך של כל זה. הוא יוצא עם מישהי אחרת והקשר שלהם צריך להפסיק כי הוא יוצא עם מישהי בקטע רציני עכשיו. והיא בכלל לא יפה המישהי הזאת, חשבה לעצמה בראש.
“אני לא מבין.. (גיחוך) מה קשור לקים? שברת לקים? בשביל מה?”
“יאיר.. (צוחקת) אתה לא שווה את זה אני ממש מצטערת אבל אתה יכול להתנדף לי מהראש”
“את כועסת עלי? אני יודע, אני יודע הייתי צריך להגיד לך את זה מלפני.” שתיקה.
“—- אני לא רציתי שתדעי על זה ככה בצורה הזאת”
היא לא האמינה שיש מצב כזה בדרום כשכול המשפחה שלה שם בבאר שבע תחת הלחץ, והיא חיה לה בבועת תל אביב ועוד מרשה לעצמה לבכות על מישהו שלא היה מוכן למשהו רציני איתה.
“עזוב. אני מקווה שהסקס איתה לא כזה טוב כמו שהיה לנו” היא ניתקה. מה עכשיו? מה מכאן? עוד מעט יום העצמאות ואין לה עם מי לחגוג. היא לא הבינה איך זה קרה, הרי יאיר תמיד התנגד לקשר רציני הוא תמיד אמר שהוא לא יציב כרגע והוא פשוט לא יהיה שם בשביל הבת זוג אם יכנס למערכת יחסים רצינית… והנה ערב אחד היא ראתה אותו נפרד מבחורה אחרת בנשיקה רומנטית שהייתה שונה לגמרי מהוייב הלוהט שלהם. הנשיקות שלהם היו מלאות נשיכות בשפה והצמדות לקיר ו.. לא נשיקה מתמשכת באמצע הרחוב. היא החליטה לוותר על זה, על כללל זה. לא צריך גבר בשביל להיות מאושרת בעולם יש עוד כל כך הרבה דברים מעבר, מה שכן היא לא יודעת איפה תמצא עכשיו סקס כמו איתו. אין סוף נפילות והחיים קצרים מדי

סוף הסיפור
דרוג הסיפור 5 | 1 מדרגים

תגובות (0)

הוספת תגובה - היה הראשון להגיב!
התחבר עכשיו בכדי להוסיף תגובה
4 דקות
סיפורים נוספים שיעניינו אותך