לזכור את זה

מחבר:
תאריך: 23/10/2017
165 צפיות
ז'אנר: הודעות
0 תגובות
זמן קריאה משוער: 2 דקות

טליה תקשיבי אם תפגעי בי כנראה שבאמת לא כדאי לי להיכנס לזה. למרות שאני כבר כל כך בתוך זה. חשבתי על זה ולא יכול להיות שבחורה מינית כמוך בתולה ושכבה רק עם מישהי אחת. אם פגעת בכולם כנראה שבגדת בהם או משהו כזה. וזה כל כך חבל, אני לא יודעת מה איתם, אבל אני באמת התכוונתי לתת לך הכל. אני מחבבת אותך והשפעת עליי כל כך. את כנראה לא מבינה עד כמה. בקטע שאני רק מתחילה לחשוב עלייך ואני נהיית רטובה לגמרי. ואת כנראה גם לא מבינה מזה שמישהי כמוני מציעה לך מערכת יחסים של סקס בלבד. כי בהתחלה חיבבתי אותך ורציתי לצאת איתך ואת לא רצית. אז אמרתי אוקי אז לפחות זה. כי כל כך השתוקקתי אלייך פשוט. רק סקס. ממישהי כמוני, ששומרת על הגוף שלה כמו מקדש. זה לרדת הכי נמוך שאפשר מבחינתי אבל באמת שלא היה אכפת לי. באמת חבל. לא קלטת שברגע שהייתי נכנסת לזה הייתי נותנת לך לעשות לי מה שבא לך כי אני רוצה לנסות הכל. הייתי בכיס הקטן שלך ויכולת לנצל את זה לטובה ובחרת שלא לעשות כלום. אז אולי זה עדיף. אני אמצא מישהי שבאמת שווה אותי ואני אתן לה הכל. והיא תהנה מכל רגע ולא תשחק בי. יכולת פשוט להגיד לי לא ולקטוע את זה במקום להמשיך עם הדבר הזה. לא יודעת למה משכת אותי ככה… מכל הניצול הזה שהיה פה זה הכי פגע בי. ואת מתחילה להצטייר לי כאחת שפשוט לא שווה את זה. בלי לפגוע כן? אני לא חושבת שהיה אכפת לך ממני מתישהו בכלל.


תגיות: , ,
לזכור את זה
דרוג הסיפור 3 | 1 מדרגים
Facebook Twitter Google Email

תגובות (0)


הוספת תגובה - היה הראשון להגיב!
עליך להתחבר בכדי להוסיף תגובה
סיפורים נוספים שיעניינו אותך

סיפורים אחרונים
/ 0
מחבר:
תאריך: 20/02/2018
ז'אנר: שירים
התרגלתי 0
מחבר:
תאריך: 20/02/2018
ז'אנר: סיפורים קצרים
אתר סיפורים מאפשר לך לפרסם את סיפוריך חינם, לקרוא סיפורים של אחרים ולקחת חלק בקהילת המחברים הגדולה של האתר. מטרתנו היא ליצור קהילה משתפת, יצירתית ופוריה של כתיבת סיפורים ואנו מזמינים אותך להצטרף אלינו.
אנו מאמינים בסיפורים מקוריים ובתוכן איכותי. שמור על כתיבה נקייה, רהוטה וללא תוכן פוגעני. אנו מקווים שתהנה באתר הן כקורא והן ככותב. כתיבה וקריאה מהנה!
שתף סיפור עכשיו!