דושבאג ב4 בבוקר

מחבר:
תאריך: 13/06/2018
52 צפיות
ז'אנר: סיפורי אהבה
0 תגובות
זמן קריאה משוער: 1 דקות

היום בהיתי בך שוב, כל הזמן. מההתחלה עד הסוף. לא יכלתי להוריד ממך את המבט שלי. ואני מקווה שלא שמת לב, ומצד שני מקווה מאוד ששמת לב. אני לא יכולה למנוע מעצמי את העונג של להסתכל עליך שמח צוהל ורוקד, משוחרר וקצת שיכור. עושה שטויות שמצחיקות אותי כמו שאתה יודע לעשות, אומר דברים שקונים אותי. ובסוף כשהכל נגמר ובהינו אחד בשני במשך נסיעה של 40 דקות ידעתי שמשהו קורה. לא הייתי בטוחה אם זה חיובי או שלילי ומה יקרה בעקבות זה והייתי די לחוצה. אבל לאחר מכן שהגיעה ההודעה ממך, גם אם היא הייתה הכי סתמית בעולם- היא קרתה, והיא הייתה ב4 בבוקר כשאתה שיכור ועייף וגמור. שזה אומר שרצית לדבר איתי. ולא לא רק רצית להיות דושבאג כי זה לא אתה ואתה לא משחק בבחורות במיוחד לא ב4 בבוקר. אני רק רוצה שתדע ותבין. אני מחכה להודעות שלך, ולא יכולה להפסיק לחייך כשאני רואה אותך. אני אוהבת אותך.
דושבאג ב4 בבוקר
דרוג הסיפור 1 | 1 מדרגים
Facebook Twitter Google Email

תגובות (0)


הוספת תגובה - היה הראשון להגיב!
עליך להתחבר בכדי להוסיף תגובה
סיפורים נוספים שיעניינו אותך

סיפורים אחרונים
הכרטיס- מערכון אבסורד 0
מחבר:
תאריך: 20/06/2018
ז'אנר: סיפורים מוזרים
שורשים 0
מחבר:
תאריך: 20/06/2018
ז'אנר: סיפורי חיים
סיפור 18+ 0
מחבר:
תאריך: 20/06/2018
ז'אנר: סיפורים לפני השינה
אתר סיפורים מאפשר לך לפרסם את סיפוריך חינם, לקרוא סיפורים של אחרים ולקחת חלק בקהילת המחברים הגדולה של האתר. מטרתנו היא ליצור קהילה משתפת, יצירתית ופוריה של כתיבת סיפורים ואנו מזמינים אותך להצטרף אלינו.
אנו מאמינים בסיפורים מקוריים ובתוכן איכותי. שמור על כתיבה נקייה, רהוטה וללא תוכן פוגעני. אנו מקווים שתהנה באתר הן כקורא והן ככותב. כתיבה וקריאה מהנה!
שתף סיפור עכשיו!