החיים של טו בי פרק 0

מחבר:
תאריך: 28/02/2018
162 צפיות
ז'אנר: סיפורי פנטזיה
4 תגובות
זמן קריאה משוער: 2 דקות

טו בי קם מהמיטה יתקלח ויתלבש ואלך למטבח להכין קפה ישב על הספה והתחיל ללגום
מ הקפה בזמן זה המנורה ש מעלה נפלה ו סדקים יתחילו לאופיה ב תיקרה (טו בי: זה היה לעת יותר מי פעם שעברה ) וזה אכן היה לעת יותר אבל ה סדקים ניו עמוקים יותר וגדולים יותר כול שניה שעוברת .

להגיד ש ל טו בי יש מזל רע זה לא לגמרה נכון יותר נכון שתמיד קורות תקריות סביבו אבל שום דבר לא קורה לו רק לאנשים סביבו הו גר בבנין קומות יחשית בסדר בנו יורק שנורה זול לשכור דירה אבל זה בגללו הו היה הדיר היחיד עד שה מישו שכר את הדירה ש מעלו ו החשב כול התקרה קרסה.

ואז המבטיה נפלה ו נשברה בסלון הו ישטקל למלה וראה אישה מרחפת לבושה רק אם חלוק (טו בי):זה חדש לרוב אם נופלים אם האמבטיה ואם ערומים אבל בעולם שלחצי מאוכלוסיה יש כוח על כזה או אחר זה לא מפתיע ( אישה הם שם שאני לא יודה): אתה עשיתה את זה אני הארוג (טו בי עוד פעם אמרתי את המחשבות בקול או ש היה יכולה לקרוא מחשבות) הידים שלה מתחילות לזהור ואז מזגן נפל על הראש שלה ו מכץ אותה.


תגיות:
דרג את הסיפור
Facebook Twitter Google Email

תגובות (4)

CnnBll
28/02/2018 17:03
CnnBll

לא הבנתי כלום…

15/04/2018 15:31
Bear

לא הבנתי שום דבר ממה שכתבת ותפסיק לעשות במשפטים ו-…
תעשה גם פסיקים, נקודות וסימנים אחרים,יהיה יותר קל לקרוא את מה שכתבת ושוב לא הבנתי דבר ממה שכתבת.

20/04/2018 22:57
Magical ronicorn 🌷

לא הבנתי… מתי הדמות מדברת? מתי נגמר משפט?

20/04/2018 23:00
Magical ronicorn 🌷

הנה כמה הצעות לשיפור (אני נשמעת כמו סירי אופס): 1. יש לך מלא שגיאות כתיב ודקדוק, תנסה לשפר את זה. 2. כשהדמות מדברת אל תעשה את זה כמו (דמות: בלהבלהבלה דיבורים וטקסט וכזה) תעשה את זה ככה: ״בלהבלהבלה דיבורים״ אמרה/נאנחה/מלמלה/הטיחה/צחקקה/גמגמה הדמות. (יש עוד פעלים פשוט אין לי כוח)

סיפורים נוספים שיעניינו אותך

סיפורים אחרונים
הלילה 0
מחבר:
תאריך: 24/04/2018
ז'אנר: שירי אהבה
אתר סיפורים מאפשר לך לפרסם את סיפוריך חינם, לקרוא סיפורים של אחרים ולקחת חלק בקהילת המחברים הגדולה של האתר. מטרתנו היא ליצור קהילה משתפת, יצירתית ופוריה של כתיבת סיפורים ואנו מזמינים אותך להצטרף אלינו.
אנו מאמינים בסיפורים מקוריים ובתוכן איכותי. שמור על כתיבה נקייה, רהוטה וללא תוכן פוגעני. אנו מקווים שתהנה באתר הן כקורא והן ככותב. כתיבה וקריאה מהנה!
שתף סיפור עכשיו!