אווטאר – האגדה של מיין – הדמויות שנבחרו

toph Biifong 22/10/2015 965 צפיות 19 תגובות

וואו כן אחרי רק יומיים (!) החלטתי לעלות את הדמויות, אני ממש מתה להתחיל את הסיפור זה יהיה כל כך מסקרן!
אממ כן אני קצת מסמיקה עכשיו אחרי כל מה שאמרתי בתגובות ואחרי כל הציפייה- אבל כן, כל הדמויות אישרתי!
אממ תולעת הספרים- כתבת לי שתכתבי דמות- תכתבי דמות בקרוב כדי שאני אוכל להכניס אותה לפרקים הראשוניים.
יש כמה סעיפים שאני חייבת לשנות כי לא התאימו לסיפור או לא היה בהם היגיון.
חוץ מזה חוץ ממיין כמובן יש עוד כשפית מים וכשפית אוויר ועוד אפילו 2 כשפיות אדמה שיצטרפו, ועוד דמויות ניצבות שלא יהיה להם שם שפשוט יופיעו שם. (לדוגמא באווטאר- סוחר הכרובים)
אז כתבתי פה בכל מקרה את כל הדמויות, אני ממליצה להציץ בהן בכל מקרה לראות מה השתנה.
קטניס אוורדין- עדיין לא ענית לי לגבי קירה- לא הבנתי אם היא פועלת בארגון הזה (שאגב עכשיו החלטתי- השם יהיה הלוטוס השחור. וכן כן אל תאשימו אותי על חוסר מקוריות אם הלוטוס האדום והלבן) או שלקחו אותה לניסויים.

הדמות של uta2.0
שם: ראיין שו
גיל: 8
מראה: שיער שחור חלק גולש מעל האוזניים, עיניים חומות המזכירות אדמה יבשה ביום קיץ חם, גוף צנום אך יחסית חזק לגילו, עורו שזוף אך לא ייתר על המידה, חיוך מלא שיניים צחורות ופנים עגולות וקטנות.
לובש בדרך כלל ז’קט חום עם שרוולים קרועים ועונד שרשרת עם סמל האדמה מוטבע בו, ומכנסיים שחורות – שלושה רבעים.
אופי: חכם ומתוחכם, ערמומי, עושה מה שטוב לו. משדר שלא אכפת לו מכלום אך בזמן אמת הוא יציל את כולם לפניו, הוא חם מזג אך ילד טוב לשיחה, אם כי הוא ילד לא אומר שאין לו חוכמת חיים. בגלל זה כולם מזלזלים בו, אבל כמדברים איתו זה כמו לדבר עם זקן חכם שעבר המון דברים.
כשף: אדמה
חלק מהארגון עם הניסויים: לא

הדמות של theavatar
שם: אומלי (צריך גם שם משפחה?) כלומר – Omaly
גיל: 20
מראה: עור שזוף\די כהה (כמו של שבט המים בערך), שיער חום כהה נופל לצד, גובה ממוצע +, עיניים כחולות.
אופי: זורם – לפעמים קצת לא רציני ושאנן ומהאלה שיגידו “מה כבר יכול לקרות?” ואז ספארקי ספארקי בום בום יקפוץ לסיפור שלך בקאמבק והוא יגיד “בסדר, מה קרה כבר.”
אבל כשצריך הוא רציני (למשל לחימה). אדם פתוח, צנוע מאוד ולפעמים זה אפילו חוסר בטחון עצמי – מתבטא יותר בחוסר הערכה עצמית, ולא בביישנות וכאלה כי הוא יכול לדבר עם אנשים אקראיים ברחוב כאילו הוא מכיר אותם שנים סתם ככה.
כשף: מים. תת כשפות אדים
חלק מהארגון עם הניסויים: לא

הדמוית של blackwidow12 (מתה על הדמות שלך היא מושלמת!)

שם: פליים גארדן(Flame Garden)
מראה: שיער ג’ינג’י ארוך ויוקד עם מעט גוונים בצבעי חום קינמון וחום שוקולד.
עיניים ירוקות מהפנטות עם מעט נקודות צהבהבות.
פליים גבוהה ורזה וצבע עורה בהיר.
אם את רוצה קצת יותר הכוונה – פליים דומה לשרה דרו, שמחשקת את אפריל קפנר באנטומיה של גריי.
אופי: פליים מאוד חביבה וקופצנית. היא אוהבת לקפוץ ולרקוד ולשיר והדבר הכי שנוא עליה זה שעמום. היא אוהבת לעשות מתיחות ולצחוק הרבה.
היא מאוד -איך אני אסביר את זה- גאה(?) בגוף שלה, כמו ג’ואהנה במשחקי הרעב(כן, זאת אומרת שהיא יכולה להיכנס למעלית, לבקש מאחד הנוכחים לפתוח לה את הריצ’רץ’ של השמלה ואז לצאת מהמעלית כשהיא נועלת נעליים בלבד. קטניס תבין אותי, נכון?).
יש לה מן קסם אישי כזה, שמושך את הסובבים אותה. יש לה פתיל ארוך וקשה לעצבן אותה(בזה היא מזכירה את אירו(הדוד של צוקו מאווטאר והאגדה של קורה).
פליים תמיד תתנדב לעזור, והיא טובה במיוחד עם אנשים מבוגרים שאוהבים אותה גם. אם זה בסדר – היא מתנדבת בבית אבות העירוני של איפה שהיא גרה. עכשיו שהיא מנסה להילחם ולהסתובב בעולם יוצא לה פחות.
לפעמים פליים יכולה להיות מעט תמימה וקצת ביישנית, מה שגורם לאנשים לנצל אותה לפעמים.
היא אוהבת לעשות דברים שטותיים, ולפעמים היא כבר שברה כמה עצמות בגלל הדברים שהיא עשתה אבל זה לא מפריע לה להמשיך ולעשות אותם.
פליים היא מאוד תחרותית, מה שאומר שבקרב היא מאוד מסוכנת.
כשף: אש. פליים ממש מומחית לגילה בכשפות האש. האש מבחינתה היא כמו איבר נוסף בגוף שלה ולכן היא מצליחה לשלוט בה כל כך טוב. נכון בעונה 3 של האגדה של קורה הייתה את כשפית המים(שאני לא מצליח להיזכר איך קוראים לה) שהייתה חסרת ידיים ויכלה להצמיח ידיים ממים? אז פליים יודעת לעשות את אותו הדבר וההבדל היחיד הוא שלפליים יש ידיים. אם היא בוחרת בכך – היא יכולה לעשות שהאש לא תשרוף אחרים, בכל מקרה האש אף פעם לא שורפת אותה.
פליים יודעת לייצר אש כחולה וברקים.
גיל: 17.
חלק מהארגון עם הניסויים: לא. אבל אח שלה(בן 21) נחטף ע”י הארגון והיא תעשה הכל כדי להציל אותו. אשמח אם בשלב כלשהו בסיפור או בסופו, הם ילחמו היא תבין שאחרי הניסויים הוא כבר לא אותו אדם ואז הם ילחמו קרב עד המוות(את תבחרי את מי להרוג).

שם: סאם סטרונגסטון (Sam Strongstone)
מראה: שיער שטני מפוזר שזקוק לתספורת המורכב מגוונים של חום כהה וגוונים חומים – בלונדוניים בצבע חול. עיניים אפורות וקרות וצבע עור שזוף. גבוה ורזה, עם כתפיים רחבות ומבנה גוף מוצק, שלמרות מבנה גוף זה הוא מאוד קליל וזריז. שיניים צחורות ומושלמות והוא מאוד שרירי, מהסוג שרואים עליו שהוא מתאמן בקביעות.
אופי: שקט ונחבא אל הכלים. סאם לא מדבר הרבה וכשהוא כן הוא מדבר בקול נמוך, עבה וחלש. יש לו פתיל ארוך, והסיכויים לעצבן אותו שואפים לאפס.
כשמישהו בא ומנסה להציק לו, סאם יתעלם ממנו בקלילות.
סאם הוא אדיש ומאוד רציני. הוא לא צוחק הרבה וכשמשהו מצחיק אותו הוא לרוב רק יחייך או יגחך. סאם יכול להיות לפעמים מעט שובניסטי – בעיקר במה שקשור בלחימה. הוא לא מאמין שנשים יכולות או צריכות להילחם אבל אם הוא יפגש בבת שמעוניינת להילחם הוא לא ינסה להסית אותה כנגד הרעיון, כי הוא פועל לפי המוטו שלו: “איש איש באמונתו יחיה.”
סאם הוא כנה וישר, הוא לא משקר, כמעט אפילו לא שקרים לבנים. הוא שונא שאנשים משקרים ויותר משקר הוא שונא צביעות ורמאות. סאם רודף צדק ולפי דעתו כל אחד צריך לקבל מה שמגיע לו(בין אם זה גמול ובין אם זה עונש).
הוא אמיץ ומחושב, וכל החלטה אצלו נשקלת המון פעמים. הוא מהיר מחשבה ויכול להגיב במהירות במצבי הפתעה או לחץ. למרות שלרוב הוא קר ולא חברותי, יש בו צד מאוד חם, נאמן, פתוח וחברותי.
כשף: אדמה. עכשיו פה אני מקשר את הכשפות טיפה לרקע שלו –
המשפחה של סאם הסתובבה הרבה בעולם(של האווטאר, לא העולם שלנו) כי ההורים של סאם היו חשובים ונאלצו לבצע הרבה מסעות, או שכבר תמצאי סיבה אחרת. בקיצור במסעות סביב העולם הוא למד כמה תתי כשפויות.
הראשונה שבהם היא כשפות החול – הוא למד לשלוט בחלקיקים הקטנים ביותר של החול וגם לדחוס את החול לחומר מוצק וקשיח.
השנייה – כשפות מתכת. מבין כל תתי הכשפויות, סאם הכי פחות מחובר לכשפות זו. הוא למד לעשות תרגילים פשוטים ולשלוט בכמה סוגי מתכות, אך מסיבה מסוימת, הוא פשוט לא אוהב כל כך את התת כשפות הספציפית הזאת.
והשלישית – כשפות בוץ – מבין כל תתי הכשפויות זאת הכשפות שהכי מסקרנת אותו. הוא יודע לעשות כשפים מורכבים ומסובכים ואפילו ליצור דמויות ולשלוט בהם(הוא מזיז אותם, אבל הוא לא שולט בהם במובן של מפקד, כי אין בהם רוח חיים). סאם צמא ללמוד כמה שיותר תתי כשפויות(של אדמה, כן?) וכרגע הוא מנסה ללמוד איך מכשפים קריסטלים אך הוא ממש ממש בהתחלה.
גיל: 19.
חלק מהארגון עם הניסויים: לא. אבל הוא מתנגד בתוקף לפעולות הארגון.
משהו להוסיף: הוא מעריץ גדול של טוף בייפונג.

הדמות של קטניס אוורדין (אל תשכחי לענות לי לגביה)
שם: קירה
מראה: יש לה שיער שחור שמגיע לה עד אמצע הגב והיא אוספת אותו בקוקו רוב הזמן. יש לה עיניים חומות וכהות עם ניצוצות טבעיים של אדום, והניצוצות האלו יהיו הדבר השני שיבחינו בו אצלה (בכל זאת, כשפית בערה.) היא גבוהה יחסית לגילה וגם יש לה מעט שרירים (לא יותר מדי, אבל שמים לב לזה. זה בפופורציה לגוף שלה.), אבל אנשים אחרים לא יחשבו שהיא בוגרת יותר מגילה האמתי.
אופי: קליירי היא אדם קשוח (אני והדמויות הקשוחות שלי ^^) ומתבודד (זהו, עכשיו הפתעתי את כל אנשיי סיפורים באשר הם. לא ראיתם את זה בא, נכון?) היא אוהבת להיות לבד, ואין לה חברים בכלל, משום שהיא מרתיעה כמעט כל אחד, וזאת לא רק העין שעל המצח שלה.
לא יוצא לה לדבר הרבה, בגלל שהיא רוב זמנה לבד, אבל היא תמיד תגיד את מה שהיא חושבת בלי לחשוב פעמיים אם מה שהיא אומרת פוגע או לא מתאים. היא מאוד ביקורתית, דעתנית ויש לה נטייה להסתכל על חצי הכוס הריקה.
היא מאוד אמיצה ואסרטיבית, ותהיה מוכנה לקחת על עצמה כל סיכון אפשרי. היא אוהבת סיכונים, אבל לא מהאנשים שיקפצו ממקום מאוד גבוה בשביל הכיף.
קל לעצבן אותה, אבל לא כדאי לעשות את זה. כשהיא מתעצבנת היא יכולה לאבד על עצמה שליטה, ולווא דווקא תשתמש בכשפות. היא מאוד חזקה, ויכולה לנצח אנשים בוגרים ממנה בלי שימוש בכשפות. למרות זאת, היא מיומנת מאוד בכשפות ומסוגלת לפוצץ אזורים גדולים.
היא לא אוהבת עבודת צוות, אבל אם המצב דורש את זה היא תסכים. היא סרקסטית ויכולה להיות גם מאוד מצחיקה, אבל מעדיפה לא להשתמש בהומור שלה רוב הזמן.
כשף: כשפית בערה (אני כל כך אוהבת את העין הזאת במצח *~*) אני אשמח אם היא יכולה להיות גם כשפית אש כחולה (היי, אם הדמות של בלאק יכולה לשלוט בכל תת כשפות אפשרית גם לי מותר.)
גיל: 17
חלק מהארגון עם הניסויים: כן. כשהייתה בת עשר הארגון לקח את אמא שלה, שהייתה כשפית בערה גם כן. לפני שהם לקחו אותה, היא הצליחה להסתיר את קירה מפניהם, אבל בסופו של דבר הם הצליחו להוציא ממנה בעינויים את העובדה שיש לה בת והיא כשפית בערה.
מאז הם הם רודפים אחרי קירה בשביל לעשות עליה כל מני ניסויים בכשפות בערה.

אז פרק ראשון בקרוב !

אווטאר – האגדה של מיין – הדמויות שנבחרו
דרג את הסיפור

תגובות (19)

היא לא חלק מהארגון הזה, הם חטפו את אמא שלה ועכשיו הם רודפים אחריה. היא עוד לא נתפסה (וזאת בחירה שלך אם היא תתפס בכלל.)
קטניס אוורדין, סוף.

22/10/2015 20:29

  אופס, לא לחצתי על להגיב- תתייחסי את זה כאלייך

  23/10/2015 16:03

  אני אעתיק את זה עוד פעם-
  היא מתרועעת עם האווטאר או שהיא מסתובבת לבדה?

  24/10/2015 08:19

אז אין סיפור אהבה עם פליים? :,(
את לא מבינה איך התרגשתי והסמקתי כשראיתי מה כתבת על פליים! תודה רבה!!!
זה ממש משמח כשהכותב אוהב את הדמות שכתבת!
מצפה לפרק ראשון בקרוב!!!

22/10/2015 20:30

  יש מצב, אולי.
  הדמות שלך ממש טובה, הכנת אותה טוב.
  פרק ראשון יעלה באמת בקרוב

  23/10/2015 16:05

בסדר גמור, היא מתרועעת לבדה או שהיא נמצאת עם האווטאר?

23/10/2015 15:59

לא רוצה ללחוץ, אבל מתי את מתחילה?

26/10/2015 19:24

  בקרוב.. פשוט יש עלי עומס גדול

  27/10/2015 18:32

את מתחילה בקרוב???

03/11/2015 17:34

אז את לא מתחילה???

17/11/2015 18:19

זה ממש מצחיק לקרוא את כל התגובות שלך רצוף, בלאק.
קטניס אוורדין, סוף.

17/11/2015 18:32

אני באמת לא הצלחתי להתחכם מספיק-,-
אני כותבת היום – כל כך מצטערת!

17/11/2015 18:39

  תס, אני חייבת לשלוח לך את הדמות! אני פשוט תקועה איתה…
  אני נוטשת את שיעורי הבית שלי בשבילה.
  קטניס אוורדין, סוף.

  17/11/2015 18:43

תס, יש לך שתי משתמשים???

17/11/2015 18:59

יאיי! תודה קטניס~
לא… למה?

17/11/2015 19:09

אני באמת לא הצלחתי להתחכם מספיק-,-
אני כותבת היום – כל כך מצטערת!

באיזה הקשר כתבת את זה???

17/11/2015 19:12

  רציתי לכתוב דמות מגניבה ולא סטנדרטית ולא הצלחתי, ואז עם כל העומס של השגרה כבר שכחתי שביקשתי שהיא תשמור לי דמות..
  איך הגעת מזה לשני משתמשים?

  17/11/2015 19:16

אה דיברת על דמות..
חשבתי על פרק, ולא הבנתי…

17/11/2015 19:18

יודעת מה? אני מצטערת.. אני לא חושבת שאני אספיק בזמן הקרוב לכתוב דמות, ואין לי ראש לזה כל כך.. זה לא היה בסדר מצידי לשכוח מזה לכל כך הרבה זמן ואני מצטערת.
אני אעקוב אחרי הסיפור..

17/11/2015 19:46
15 דקות
סיפורים נוספים שיעניינו אותך